Sayfa 110/558 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şenol güneş sedye ile ambulansa taşınıp ve hastaneye kaldırılmış ..
    Şenol güneş sahaya çıkış koridorunda yere düşüp bayılmış ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Maç ertelendi kararı açıklandı 40bin taraftardan doğru dürüst tepki yok , güzelce stadi terk edip gittiler .. Aferim ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Şenol'un kafasında açılma yok...yalandan 5 dikiş atmış görünüyorlar....acayip bir tiyatro dönüyor...
    Hadi hayırlısı...

Şenol güneş tekerlekli sandalye ile ambulans sedyesine taşınıyor , adam zar zor sedyeye alınabiliyor .. Ne oldu bu adama böyle ?

Şenol güneş sedye ile ambulansa taşınıp ve hastaneye kaldırılmış ..
    Korodora girerken çizik yoktu 5 dikisi ne seyime attılar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Şenol güneş tekerlekli sandalye ile ambulans sedyesine taşınıyor , adam zar zor sedyeye alınabiliyor .. Ne oldu bu adama böyle ?
    Ahlaksiz saklaban felc mi geçirmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. tolga nın oyununa düşen ******** taraftara ne demeli ?

ilk olayda şenol hocanın kafasında bir şey yok gibi idi, ne ara bu dikişler kapaya geldi anlamadım.

https://i.hizliresim.com/8YJpp7.png

8. Birileri Fenerbahçe yi aşağıya çekmek istiyor, erken seçim öncesi Fenerbahçe taraftarını tahrik ediyor. Fenerbahçe'ye sahip çıkılmalı. Büyük ihtimal maç kaldığı yerden seyircisiz devam edecek.

Sayfa 110/558 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •