Sayfa 68/557 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 4454 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

kaliniç dün iyidi bide dixon gelse
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Trabzon’da Burak Yılmaz 2-1 öndelerden 95.dk da sarı kart gördü ve haftaya Beşiktaş maçında cezalı duruma düştü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trabzon’da Burak Yılmaz 2-1 öndelerden 95.dk da sarı kart gördü ve haftaya Beşiktaş maçında cezalı duruma düştü

başakşehir maçında ki i..liğini sürdürüyor
    beşiktaş maçınıda kaçarak tamaladı bakalım 6s maçında ne yapackyalnız dikkat et tıslılar burağa söylenmeye başladı satıyon bizi diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe'nin ilk 11'i: Kameni, Isla, Roman, Neto, İsmail, Dirar, Josef, Mehmet Topal, Aatif, Giuliano, Fernandao

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

adamlar ezdi gecti bizi

İlk yarıyı 1-0 önde kapatıp böyle bir skor almak akıl alacak bir durum degil.. Maalesef kötü yönetim macı böyle yaptı..
    2-1 ile en azından ikili averaj ayni oluyordu şimdi 3-1 ile ikili averajıysa yitirdin..

7. Klasik aykut kocaman takımı
    Kadro bile nasıl olduğunu gösteriyor

Ne Mutlu Türküm Diyene!!!
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

8. Maç sahada kazanılıyor
    Bugün galip gelseydik kesin şampiyonduk ama şimdi bjk bile daha avantajlı

Ne Mutlu Türküm Diyene!!!
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 68/557 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon