Sayfa 141/205 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. 3 gunluk pasta taratin bakalim kim ne vermis.
    Marbas tradei ve denizin 7.30lardan verdigi 140 bin lotu karsiligi is yatirimda.
    Insanlar ucuza gitti diyor ama ben bu dusuk halka aciklikla uzaya cikacagini dusunuyorum.
    Maliyet 6.8 herkese bol sanslar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Bu banka el değiştirdi hiç düşündünüz mü çağrı fiyati olacakmi diye yada nasıl olacak diye isterse 2 TL ye satilsin

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SPK tebliği açık ve net neye göre çağrı yapacakları.paylarin satışının kamuya açıklandığı tarihten önceki altı aylık hisse fiyat ortalaması.

4. arkadaşlar o kadar teknik ve dürüst yorum yapıyorsunuzki acaba ben bist de işlem yapmıyormuyum diye şaşırıyorum. şimdi olması gereken ne şirketin belli bir bilançosu vardır karı vardır "ve bu çizgide hareket eder" ve bizde bunu daha önceden tahmin eder o hisseler zamanı gelince borsaya kota edilen kısma yansır bizde satar kar ederiz. değilmi? Ohhhh ne güzel ya.. nerdeymiş bu borsa? deyip durmuyormuyuz bu kadar büyük sermayeli bir bankanın halka açıklığı ne kadar az, onun için şu olmaz bu olmaz.. ee niye öyle oluyor? hani belli bir kuralı var borsada kazanmanın niye bunlar dert oluyor ve tahmmin ettiğimiz gibi gitmiyor?

ve edaha paradoxal bir söylemimiz daha var; işte şu anki fiyat şu, satılıncada bu "olmalı" yok yav.. burda çağrı satışı varmı? veya alımı? kardeşim hisse borsaddanmı çıkıyor yoksa satılıyormu? kaldıki petrol ofisi gibi kağıtların borsaya kota miktarı az diye bu kota miktarı nın çağrı yoluyla alınması ve borsadan çıkarılşması. 6 ay çağırıyor. topluyor topluyor. ee süre sona eriyor. yav bbiz< karar veremedik borsadan çıkmaktan vazgeçtik yav . yani bunların olduğu bir bist ten bahsediyoruz. öyle olmasa olması gerektiği gibi olsa ben şimdiye çoktan borsadan çıkardım. çünkü alacağımı alır reel hayattaki işlerime bakardım. böyle bankada veya yatırım kurumunda param %80 çoğalır ama bir kere bile reel olarak o parayı elime alıp işime bakamamamın ızdırabını yıllarca çekmezdim. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    3 gunluk pasta taratin bakalim kim ne vermis.
    Marbas tradei ve denizin 7.30lardan verdigi 140 bin lotu karsiligi is yatirimda.
    Insanlar ucuza gitti diyor ama ben bu dusuk halka aciklikla uzaya cikacagini dusunuyorum.
    Maliyet 6.8 herkese bol sanslar
    sırayla hedefler 8,60-9,40-10,60 ytd.

6. Bu cevabı banami yazdniz tam anlamadım.Sirket hissesi yüzde 50 oranında el değişirse çağrı yapmak zorundadır.

Düşen bir hisse yüksekten aşağı düşen keskin bir bıçak gibidir,tutmaya çalışırsan elini keser,bıçağın yere düşüp saplanmasını beklemek gerek ,Deniz hissesi 8,87 TL'den 6,06 TL %27,68 düştü ve dip yapmadı faizler %3 yükseldi bu da BİST 100 3000 puan geri çeker tabi büyükler biz bunu fiyatladık derlerse tam tersi 3000 puan artı yapar.Deniz 6,06 TL dip yapmasını bekle.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    deniz bankin satisi dolayisi ile deniz banka para girisi endeksi 103.000.00 seviyelerine , bakalim ne kadar saglikli bir yukselis
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 141/205 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •