Sayfa 182/205 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

***DENIZ*** DENİZBANK A.Ş.( Kredi Derecelendirmesi

***DENIZ*** DENİZBANK A.Ş.( Kredi Derecelendirmesi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Kredi Derecelendirmesi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, 28 Şubat 2019 tarihinde DenizBank'ın "BB-" olan uzun vade yabancı para ve "BB" olan uzun vade yerel para notlarını teyit etmiş, görünümlerini "Negatif" olarak duyurmuştur. Fitch Ratings DenizBank'ın "b+" olan finansal dayanıklılık notunu, "B" olan kısa vadeli yabancı ve yerel para notları ile "3" olan destek notunu teyit etmiş olup, "AA (tur)" olan ulusal notunu da teyit ederek, görünümünü "Durağan" olarak duyurmuştur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/743634

BIST

(01/03/2019 - 10:44:58)

2. Ik

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisse fiyatı 17,64 üzerinden piyasa değeri yaklaşık 11 milyar USD yapıyor. Bir kerede gülen KY olsun. Satış fiyatı belliyken piyasaların durumu ortadayken hala bu kağıtta KY var ve satmıyorsa Allah akıl fikir versin. Garanti Bankası ve Akbank ın toplamından daha mı değerli Denizbank.

Bunu yeni almayı düşünen KY için söylüyorum. Habere bakıp hisse almadan önce bir grafiğine piyasa değerine bakın. Hisse grafiği kaldırdım almanı bekliyorum formasyonunda şuan. Bu kadar ucuz kağıt varken hala kalkmış kağıdı alacam diyorsan sonrasında ağlamayacaksın zevk almaya bakacaksın.

4. Bu borsanın en iyisinin amk. Banka satılıyor... Dün endeksin %6 düştüğü günde tavan oluyor... Bugün endeks yükselişte.. Bu gitmiyor... Boktan bir borsamız var... Mantığın tatile çıktığı yer

6. Denizbank GM Ateş: TL'nin çok ucuzlaması ekonomik nedenlerle açıklanacak bir olay değil-Habertürk

Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ekonomik verilerle dolardaki yükselişin açıklanamayacağını söyledi.

Habertürk'ten Rahim Ak'ın haberine göre Ateş, “Bizde seçim gibi bir belirsizlik de buna eklendi. İşe yapısal olarak baktığımızda TL üzerinde çok yüksek bir baskı olması seçime rağmen ekonomik altyapısı olan bir olay değil. Türkiye'de büyüme yavaşladı. Büyümeyen bir ekonomide üstüne bir de cari açığın en düşük olduğu bir dönemde dolar ve Euro gibi para birimleri karşısında TL'nin çok ucuzlaması ekonomik nedenlerle açıklanacak bir olay değil. Kur artışını seçim ve jeopolitik riskler tetikledi” diye konuştu.

Haberin tam metni

https://www.haberturk.com/dolar-arta...417050-ekonomi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7. gezerken ugradım kimse yok garibime gitti demek ki pim çekilmiş ortaya bırakılmış eeee öyle olursa millet tüymüş..............

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 182/205 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •