Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dönemsel Bilanço Okumaları...

1. hızlı ve öfkeliler
    -silvr
    -gedza
    -ısdmr
    -yunsa
    -celha
    -knfrt
    -yaprk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,699
     Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    hızlı ve öfkeliler
    -silvr
    -gedza
    -ısdmr
    -yunsa
    -celha
    -knfrt
    -yaprk
    sn antispek, jantsa hızlı ve öfkeli listenize girebilir mi? son 6 aylık bilançosunda %100 civarı karlılık artısı bulunmaktaydı. Değerlendirmenizi öneririm.

3. orge denilince aklıma hey 15'li türküsü geliyor ne hikmetse...sabırla koruk üzüm olur...temelinin hakkını veren ender kağıtlardan biri...nazlıdır,bazen bekletmeyi sever ama yatırımcılar da sabırlıdır,kumarı sevmez...orgeyi ve sahibini severler...

4.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    sn antispek, jantsa hızlı ve öfkeli listenize girebilir mi? son 6 aylık bilançosunda %100 civarı karlılık artısı bulunmaktaydı. Değerlendirmenizi öneririm.
    son iki bilançodur yükselen bir karlılık ivmesi olsa da şu anki durumuyla fiyatlarına yansıtmış gibi...ucuz kağıt arıyorum açıkçası...

5.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    hızlı ve öfkeliler
    -silvr
    -gedza
    -ısdmr
    -yunsa
    -celha
    -knfrt
    -yaprk
    İsdemir sip de işlem görüyor, halka açıklığı %5 altında, 2018 haziran gibi 2 yılı dolacak, belki tam zamanlı işlem piyasasına döner. Eskiye ait 11 yıllık temettü beklentili bir mahkemesi var, 2 ay sonra 3.kez görüşülecek. Erdemir'in sattığı metalin büyük bir kısmını üretiyor. İçeride devam eden kapasite artırıma yönelik yatırımları var. 6 ayda bir bilanco açıklar, ilk 6 ayda gecen yılın tamamından fazla kar açıkladı. Metal piyasası ÇİN kapasite sınırlaması nedeni ile son 3-4 yılın zirvesine geldi, 600 doları an itibari ile gectiler. Metalde 7-8 yılın zirvesi çok daha yükseklerde. Bu hali ile ful sipariş ile çalışıyor. 2 ay derken 3-4 ay sonraya sipariş alıyor. Şimdilik ekim kapalı, hatta bayram sonrası kasıma siparişler 600 dolar üstü alınmaya başlar. İkinci ceyrek de benzer bir kar ile tamamlanacak gibi duruyor. Çin fiyatlarında geri dönüş emaresi yok. Kış aylarında hava kirliliği oluşmaması nedeni ile bu durum Nisan 2018 tarihlerine kadar gider gibi görünüyor. Bu bağlamda 2017 sonunda süper bir temettü rakamı oluşacak gibi duruyor. Başlığa uygun bir senet ismi telafuz edilmesi ile yazdım.

6. hekts ı inceleyecektim...Ancak 2013-2014-2015-2016 yılarının 9. ve 12. aylık bilançlarına gözattıktan sonra vazgeçtim...çünkü son 4 yılda 9. ve 12. aylık bilançolarda karlılık ivmesi hep düşmüş...herşeye rağmen takibimde,bilançosuna göre cazip
    ...
    Son düzenleme : antispek; 23-08-2017 saat: 00:19.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    İsdemir sip de işlem görüyor, halka açıklığı %5 altında, 2018 haziran gibi 2 yılı dolacak, belki tam zamanlı işlem piyasasına döner. Eskiye ait 11 yıllık temettü beklentili bir mahkemesi var, 2 ay sonra 3.kez görüşülecek. Erdemir'in sattığı metalin büyük bir kısmını üretiyor. İçeride devam eden kapasite artırıma yönelik yatırımları var. 6 ayda bir bilanco açıklar, ilk 6 ayda gecen yılın tamamından fazla kar açıkladı. Metal piyasası ÇİN kapasite sınırlaması nedeni ile son 3-4 yılın zirvesine geldi, 600 doları an itibari ile gectiler. Metalde 7-8 yılın zirvesi çok daha yükseklerde. Bu hali ile ful sipariş ile çalışıyor. 2 ay derken 3-4 ay sonraya sipariş alıyor. Şimdilik ekim kapalı, hatta bayram sonrası kasıma siparişler 600 dolar üstü alınmaya başlar. İkinci ceyrek de benzer bir kar ile tamamlanacak gibi duruyor. Çin fiyatlarında geri dönüş emaresi yok. Kış aylarında hava kirliliği oluşmaması nedeni ile bu durum Nisan 2018 tarihlerine kadar gider gibi görünüyor. Bu bağlamda 2017 sonunda süper bir temettü rakamı oluşacak gibi duruyor. Başlığa uygun bir senet ismi telafuz edilmesi ile yazdım.
    teşekkür ederi sayın kızıldağ...benim gözümde de tek handikabı sığ olması,sahipli olması...onu da 2. grupta takip edeceğim bu yüzden

8. adel...bilançsunun hakkını veremeyenlerden...en iyi sonuçları 2. çeyrekte almış olsa da 3.çeyrekte de iyi sonuçlar alabiliyor...19,30 üzeri stresini atacak gibi...iskontosunu bayağı arttırmış...30 nire 18 nire...

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •