Sayfa 141/247 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. yarın alan net tarafında 1 is yatırım 2 gedık 3 vakıf yatırımı gormek dılegıyle iyi aksamlar

2. Adam satış kademelerine kaptıracak korkusuna birşey yazmamış,malımıza sahip çıkmakta yarAr var ytd.

3. Sayın Zıpzıp 10 kademe kaldıran sizmisiniz?

4. hıc umdugumuz gıbı olmuyo ıs yatırım bugun de eksı bi dedıklerımın hıcbır yok vakıf gırmıs oda dorduncu is yatırım olmadan gıtmıyo o da satıcılı artık ne zaman olur belkı bu hafta olur dıyelım inşallah alıcılı satıcılı olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Yine geldik zurnanın zırt dediği yere. Klasik 12.50 hareketi geldi ve üzeri kapanış yapamadı. Son dakikalarda yine basmışlar. 22 kademe. Göstergeler bana göre şişiyor. Yarının kapanışı çok önemli. Ümitlimiyim ????

12,50 yi geçerse hızlanır mı?
    Yoksa 12,50 yi tekrar deneyip bugünün altında kapanış mı yapar?

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Söylemiştim demek istemiyorum ama göstergeler şişmesine rağmen bunun fiyata yansımasını göremiyorduk. O durumda çoktan 12.50 kırılması gerekmiyordu. Hem de coşkulu bir şekilde. Ne 12.50 garezi var SPEKin inanın anlamıyorum.

Nispet yapar gibi dün bir önceki günün kapanışının bir kademe üstünden kapatmış. Buraları da okumuyordur herhalde. Hep bi Ali Cengiz oyunu. Yalnız bu sefer ilk defa düşük hacimle oyun kuruyor.

Göstergeleri mi soğutuyor yoksa umutları başka bir bahara mı taşıyor henüz anlamlandıramadım. 11-12 Nisan kapanışları bu anlamda önem taşıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. dencm cılar bı totem mı yapsak 40 kere soylyınce olur derler ya
    dencm tavan tavan tavan spek bıze tavan cektırseneneeee olur mu acep

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 141/247 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •