Sayfa 189/247 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Sayın Glass o Dimyata Pirince gidiyor AMMA evdeki bulgurdan olacak.Sadece Sabır

2.  Alıntı Originally Posted by glass20 Yazıyı Oku
    sn colombo nereye kadar sabır : ne olduuda durduk yere basıyor karaktersiz kalibresi küçük tahta yapıcı şirket yöneticleri
    Anlamadığım bir konu var Kendini Tahtacı sanan zat bu fiatlardan kim mal verecek?Abdullah bey mi?Başka kimsede ciddi mal yok ki Ha Bu Zat Abdullah beyden Mal bekiyorsa 5-10 yıl beklemesi gerekecek sanırım.Tahtacı Zat sana söylüyorum hani o keklediğin yukardan kucağa koyup aşağıdan topladığın adamlarla karıştırmayasın ha!
    Yöneticiler bu işlere bulaşmamalı, işlerine maaş aldıkların şirketin başarısı için kafa yormalı diye düşünüyorum.Bu işlerin içinde iseler ki (hiç sanmam) çok yanlış yaparlar.Ben Denizli Cam çalışanlarına inanıyor ve güveniyorum.YTD.

3. Gün sonu Takas yine aynı 3-5 aracı kurum ile lot çevirip O minnacık aklıyla fiatı aşağı düşürüyor.Erkek adamsan ver aşşağı senin (Elazığ ağzıyla)kadan alayım...Ha verirkende Sağ cenahı kalabalık tutasın ha bize sağ taraf lazım sol ile ilgilenmem.

4. bu hissede speke değil işbankasına bakın...
    işfini takip edenler Tukaşın sahibi ve kardeşinin işfini nasıl topladığını ve devasa kazançlar elde ettiğini bilirler ben orada da malın toplu olduğundan değil işbankasının işin içinde olduğuna inanıyorum. yoksa bu rakamlar denizli cam için bu pyasada uygun
    zira yaprak zamanında düşer ve kağıt değerinin zamanında bulur

5. Spk'ya bedelli için hala başvurmadılar bedelli reddedileceğinden korkuyorlar herhalde Abdullah bey bu kadar kağıdı niçin topladı bakalım kısa zamanda herşey ortaya çıkar.Bekleyip göreceğiz paşabahçe mağazalarında denizli ürünleri uçuk rakamlara satılıyor spk bilançoyu iyi analiz etmeli ürünü yapan değil satan kazanıyor yani paşabahçe kazanıyor birde paşabahçenin halka arz olayı var bu olay denizliye nasıl yansır.Birde dedikodu olarak konuşulan satış dedikodusu olayı var.
    Ytd

6. o dedikodu yıllardır var.

ama sonuç yok

7. Abdulah beyin 500 bin lot alım yapması bu kadar sığ bir hissede acaba dedikodu gerçekleşiyormu sorusu kafa karıştırıyor
    ��
    Ytd

8. Abdullah bey bi hayal ürünü olabilirmi????

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 189/247 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •