Sayfa 103/140 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 817 - 824 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sevgili bahmet üstadım siz malı mahmutun adamlarından aldınız.mahmut bu malı sizden almadan ne çözüm bulur ne ortak alır şirkete.hiçbirşey yapmaz.şirketi batırır yine yapmaz.bu herif beceriksiz.prestij desen yok.vizyon desen yok.ilkokul mezunu herşeyi kendisi yöneten karar veren köylünün teki.Allah para vermiş onu da nasıl vermiş belli değil.Şirket kurumsal değil takasında yabancı yok.tahtada alıcı olmayan milyon lotu kime satacaksın.korkarım son sahibi oldunuz geçmişler olsun.
    Son sahibi olsak da muhim degil. Ben borsayla ilgilenen patronlari severim. En azindan hisselerinde kimse artistlik yapamaz. Biz eskiden yatirimciydik. Simdi yatirimci traderiz. Hicbir kagitla evlenmeyiz. Ama girdigimiz hixbir kagittan da korkmayiz. Borsayi baticimde ogrendik. Eger daginin patronu da baticimin patronlari gibiyse hic hos degil. İlkokul mezunu da olsa daginin patronu dogru hareket eder diye dusunuyorum. İlk once bi dokuz aylik gelsin. Dokulen dokulsun. Sonrasi sabir. 2007de 4ten soke alip 2008de 0.58e dustugunu gorup sonra bedelsiz ve ek alimlarla maliyeti 1.62ye dusurp 2016da 2.71den satip cikan birisi hicbir patrondan korkmaz. Daginin patronu nasil birisi anlayacagiz. Baticminki gibi birseyden anlamayan basiretsiz ve hicbir oneri fikri onemsemeyen bir tipse baticime baksin. Kaya gibi saglam bir sirket nasil pic edilir gorsun. 2007de 680 milyon dolarlik cagrisi engellenen, milyar dolar verseler de satmayiz dedikleri sirket bugun 90 milyon dolar. Dortte birini de sanko canavarina kaptirdilar. İddia ediyorum ki dort-bes yil sonra baticimin yonetimi degismis olacak. Ve en buyuk zarari da su anki hakim ortaklar gorecek. Cok ah aldilar ve bu bir yerden cikacak.

Dagiyi allayip pullayip iyi bir fiyata satip perakendeden cikip buradan gelen parayla galip ozturk ile ismail tarmanin karisimi bir kimlige burunurse sadece dagiden gelecek parayi 7-8 yilda milyar dolar seviyesine cikartabilir. Yok dediginiz gibi onun malini aldiysak (sanmiyorum) ve hedef konumundaysak pire icin yorgan yakacak patron konumuna duser. Bizi ciddiye alma ihtimali cok dusuk. Ki biz dedigim gibi yatirimciyiz. Bizden baska da bu sirkete yatirim yapan pek yok. Yapi kredi yuksekten maliyetlemis. Ve eger patronla iliskili mal varsa bu yapi kredi veya istedir (veya her ikisinde) diye tahmin ediyorum. Her neyse... bir yola girdik. Sonunu gorecegiz insallah. Yorumum hic bir sekilde tavsiye niteliginde degildir. Herkese bol kazanc.

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2. Batıçimi mahmut sana mumla aratır benden söylemesi.bak ızmdc ye ne hale getirdiler koca şirketi.benim şahsi kanaatim bu herif şirketi satmaz kimse de bunla ortak olmaz.bak üç hissesine de yerlerde sürünür.yurtsevenleri bile gömdüler holding de.bütün başvuruları abidik gubidik olduğu için spk dan döndü.şirket de profesyonel kadro yok.eşini kızını abisini yönetici yapmış.adamda vizyon yok.galip bunu 5 e katlar 10 la çarpar.galip kim mahmut kim.siz hisseyi yukarı taşıdığınızda mahmut gelecek anadolu yatırımdan çatır çatır satacak bak göreceksin.bu hep böyle oldu.kim girdiyse iflah olmadı.kar yok ciro 10 senedir aynı birde kurdan zarar edecekler.bu adam akıllı olsa gemle anlaşır bugün bu duruma düşmezdi.benğm 40.000 hissem var dün satsam taban yerdi yüzde yirmi.sizde iyi cesaret varmış ,o kadar hisseyi almak yürek ister.şirketin patronu adam olsa zaten hisselerinde işlem olur prim yapar ama nerde.akıllı patron gider bir kuruma yetki verir bana güçlü ortak bul diye bunlarda o da yok.göreceksin bak kendi ürettiği donlarla birgün başbaşa kalacak mahmut.keşke sen haklı çıksan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Batıçimi mahmut sana mumla aratır benden söylemesi.bak ızmdc ye ne hale getirdiler koca şirketi.benim şahsi kanaatim bu herif şirketi satmaz kimse de bunla ortak olmaz.bak üç hissesine de yerlerde sürünür.yurtsevenleri bile gömdüler holding de.bütün başvuruları abidik gubidik olduğu için spk dan döndü.şirket de profesyonel kadro yok.eşini kızını abisini yönetici yapmış.adamda vizyon yok.galip bunu 5 e katlar 10 la çarpar.galip kim mahmut kim.siz hisseyi yukarı taşıdığınızda mahmut gelecek anadolu yatırımdan çatır çatır satacak bak göreceksin.bu hep böyle oldu.kim girdiyse iflah olmadı.kar yok ciro 10 senedir aynı birde kurdan zarar edecekler.bu adam akıllı olsa gemle anlaşır bugün bu duruma düşmezdi.benğm 40.000 hissem var dün satsam taban yerdi yüzde yirmi.sizde iyi cesaret varmış ,o kadar hisseyi almak yürek ister.şirketin patronu adam olsa zaten hisselerinde işlem olur prim yapar ama nerde.akıllı patron gider bir kuruma yetki verir bana güçlü ortak bul diye bunlarda o da yok.göreceksin bak kendi ürettiği donlarla birgün başbaşa kalacak mahmut.keşke sen haklı çıksan.
    bizim hisseyi yukarı taşıma gibi bir amacımız yok. mesela 9 aylıkta 20 milyon zarar açıklasa ve taban olsa anadolu tabandan satar mı? isterse satsın

4.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    bizim hisseyi yukarı taşıma gibi bir amacımız yok. mesela 9 aylıkta 20 milyon zarar açıklasa ve taban olsa anadolu tabandan satar mı? isterse satsın
    Hisseyi yukarı taşıma gibi bir amacınız yok ise bu tahtayı gelipte kimse almaz.yani elindeki malı kime satacaksın da kar edeceksin benim sorum o.taban olursa satmaz tavan olursa satar.indirir tabandan sattığını geri alır.bu hep böyle oldu.sizin adınıza üzüldüm.bu kadar büyük para ile sığ ve beceriksiz bir adamın şirketine ortaksınız.elinizdeki malı satamazsınız.gelecek her olumsuz haberde ne demek istediğimi anlayacaksınız.keşke satsa ortak alsa ama çok zor.şirketi büyütecem derken batıracak mahmut.

5. Birde ben o kadar hisseyi aldığınıza inanmıyorum.mantıklı gelmiyor bana.ekran görüntüsü atarsanız daha sağlıklı olur.

6. Sevgili Okacha kardeşim, Taç Yatırım zamanından beri buralarda olan bir yatırımcı olarak aklımdan geçen her şeyi tek tek yazdığın için teşekkür etmek isterim. Öncelikle forumun hareketlenmesi çok güzel oldu. Buradan Balboa, Melih44 ve Anderson kardeşlerimizin de kulaklarını çınlatalım. Geçenlerde Garanti üzerinden başlayan ve sonra Halk ile devam eden alımlar beni de umutlandırmıştı. Şahsen bu alımların malum kişiler tarafından yapıldığını ve reel bir gelişme olabileceğini düşünmüştüm. Ne yalan söyleyeyim bu alımların forumda yazan bahmet ve arkadaşları tarafından yapıldığını okuyunca hayal kırıklığı yaşadım. Şirketin bilançosu ve sektörel durum ortada iken yapılması gereken şirketin işletme sermayesini güçlendirmek ve sağlıklı nakit akışı sağlamak. Bunu da tahsisli sermaye arttırımı ile ya patrona ya da yabancı bir fona yaparlar diye düşünmüştüm. Benim de kafamda aynı soru işaretleri var. Bunca yıldır bu hisseleri takip eden ve patronun yaklaşımını çok iyi özümsemiş biri olarak eğer reel bir gelişme olacak ise bu kadar hisseyi bahmet ve arkadaşlarının almasına nasıl göz yumulduğunu anlayamadım. Bu arada yanlış anlama olmasın. Hisseye güvenmişler ve inanmışlar. bahmet ve arkadaşlarına hayırlı olmasını dilerim.

"Yatırım tavsiyesi değildir"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    tacirlerden satan da aynı hayal kırıklığı içerisinde sanırım...

8. Yav okacha kardeş elimde hisse var diyorsun her iki şirketide yerden yere vuruyorsun. Daghl elinde var dagi giyimi neden karalarsın anlamadım gitti. Dagi'de acıkta yakalanmış trader gibi yırtınıp duruyorsun veya hisse alamadın aşağı gelsin diyemi uğraşıyorsun. Mahmutu sucluyorsun bir sürü hisse alıp kılını kıpırdatmayan malum şahsiyete methiyeler düzüyorsun. Ben sana birşey söyleyimmi bu hissede birşey yapacak olsalar burda meydan seninle bana kalmaz unutma bunu. 8-10 milyon euro ya dagi giyim batmaz öldürdün batırdın bitirdin hisseyi iyice yapma allah aşkına. Bu adamlar ticareti senden benden öğrenecek değil böyle bir servet sahibi olmuşlarsa.

Sayfa 103/140 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •