Sayfa 113/140 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 897 - 904 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Dolunay_34 Yazıyı Oku
    bahmet hocam, dagi maliyetleri azaltmak amacıyla EROS giyim e fason üretim yaptırmakta. Eros un tekirdağ saray da üretim tesisi bulunuyor. Daginin asıl ilişkili taraf işlemleri eros üzerinden yürütülürken dagi kendi internet sitesinde Eros ürünleri de satıyor ve bunu bilanço kalemine yansıtıyor. Benim merak ettiğim holding geçen yıl bedelli yapabilseydi gelen parayla erosu alacağını açıklamıştı fakat spk kabul etmedi. Acaba dagi benzer bir yöntemle bedelli sermaye artırımı açıklayıp gelen parayla borçları ödeyip Erosu bünyesine katar mı ne dersiniz? Çünkü Eros un da marka değeri var ve bir çok yerde ürünleri satılıyor (www.eros.com.tr de görebilirsiniz).
    bilgilendirme için teşekkürler.. daghlin bedellisinde erosun isim hakkı için 50 bin tl ödenmesi gibi bir plan vardı.. erosun durumunu bilmiyorum ama tabii ki iki şirket tek çatı altında olursa daha iyi olabilir.. birleşme veya bedelli.. her ne ise.. ayrıca şirketin ihracat yapmıyor olması da çok ilginç.. kaliteli ürünleri var.. ama ihracatın ağırlığı sıfıra yakın.. demek ki bir yerlerde sorun var.. kağıdı benden çok daha iyi tanıyan eskilerin görüşü daha doğru olur..
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2. Bu sessizlik hayra alamet değil bakalım hangi tarafa kıracak

3. Orkestra şefleri meydan sizin üfürmeyle olmaz bu işler

4. 5 yıllık trend dibinde tünedik bekliyoruz.

5. Bu firmanin sahibini taniyan var mi?
    Gecmis yorumlari okuyorum herkes kendi duygularina gore konusmus
    Bence gercekci olmakda fayda var!

6. neden %10'un üstünde devre kesici yedi, kim aldı kim sattı, matriks olan atabilir mi cuma gününün?

7. Foto atamıyorum ama en çok alan iş 30bin, en çok satan hsbc 30bin. Hacimin hepsi suyu bulandırma, iş, gedik ve ziraat tarafından. Garanti yok ekranda. Amaç neydi çözemedik tabii ki 😊

8. Garanti çok stabil kaldı bu sürecte hayırdır inşallah bilançoda kötü geldi. Daha ne bekleniyor acaba

Sayfa 113/140 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •