Sayfa 94/140 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 745 - 752 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Adam bu fiyatlardan alıyor satacağı zaman tivitırda parlatıyor sonra çakıp geçiyor.gelmeyin bu tuzaklara.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

3. Şuraya bak yatırımcyi resmen küstürmüsler milleti perisan ettiler eski fiyatlarına 1.40 lara indirecekler kafaya koymuslar ne dyim allah kurtarsin ben bugün 1.72 den sattm daha dagi hissesine bulasrmym

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ne oluyor.. Neyin hareketi bu acaba..

6. Twitter da mardin elmira denen deyyusun işlemleri sakın itibar etmeyin.15.000 mağduru var.spk dan ceza aldı.uslanmadı.dikkatli olun.

7. Sadece mardinli yön veriyor demek saçmalık. Patron 2.70lerden 600 bün lot satıp 2.10lardan daha fazlasını yerine koymuştu kap ta bakabilirsiniz. Patronun rolü daha önemli dagi de. Ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by incememed24 Yazıyı Oku
    Sadece mardinli yön veriyor demek saçmalık. Patron 2.70lerden 600 bün lot satıp 2.10lardan daha fazlasını yerine koymuştu kap ta bakabilirsiniz. Patronun rolü daha önemli dagi de. Ytd...
    En büyük aktör patron ama bazı ufak çaplı şark kurnazlari hissede at koşturuyor olduğu doğrudur. Ve buna da patron izin veriyor. 2,30dan 1,60â geldi hisse %30 düşmüş. Ne patron el atıyor ne başkası. Demek ki işlerine geliyor.bu durumdan kimse rahatsız değil. Biz hariç.
    O mardinli de şirketin içinden biri olmadığı ne malum.

Sayfa 94/140 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •