Sayfa 95/140 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 753 - 760 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Patron izinli küçük spekler olduğu zaten malum. Mardinli birçok hissede yer alıyor ama büyük değil. Bunların grupça hareket ettiğini düşünüyorum. En son nibaş ta aynı oyunu izledik ama dagi daha uzun süreli bir operasyonmuş onu anlıyoruz. Diğer girdikleri hisselerde edip nibaş gibi 2-3 haftada bitirdiler operasyonu. Şimdi amaçları burda süründürüp mal toplamaksa inşallah kısa sürer buralarda kalmamız. Mardinli mardinde yaşayan biri şirkette çalışan biri değil. Ama bu tür farklı yerde yaşayan adamlar birleşip hisselere operasyon çekiyorlar ve genelde b grubu düşük hacimli hisseler ile c grubu kağıtlarda yapıyorlar. Ytd...

DAGI Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -269763

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    DAGI Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -269763
    Henüz incelemedim ama bence bu kadar döviz borcuna karşılık yine ucuz sıyırmış. Daha kötü bi net kar bekliyordum.

4. Bu şirket batar mı acep? Düştüğü yerden kalkmamasının nedeni bu mudur?

5.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Bu şirket batar mı acep? Düştüğü yerden kalkmamasının nedeni bu mudur?
    Burada parayı batıracağıma halk bank alayim bari param orada batsın. Hisse sadece düşüyor başka yaptığı birşey yok.
    Çoğu şirket böyle aşırı düşüşlerde geri alım açıklar düşüşe dur der hisse almasa dahi psikoljik destek olur.
    Bunlar geri alacağız diyor hisse yürüyor sonra yok yaw almayacağız diye açıklama yapıp hissenin bu hale gelmesine neden oluyorlar.

Hissenin patronu neyse hisse de onun karakterine uygun hareket eder.

Alacak olan arkadaş varsa bu hisse olması şart değil önce hissenin patronunu incelesin öyle alsın yoksa benim gibi pişmanlık ile kıvranıp durursunuz!

6. beter ol....batta en azından suralara girip girip durmayalim..sende kurtul bizde...

7. dagi yatırımcı ilişkileri ile telefonda göruştum. iş yatırımın 3000-4000 adetlik işlemi ile olmuş. yani spekuletif . bugun dukkanı kapatıyoruz desek 2,44 defter degerimiz var dedi. eger kredili işlem yapmaıyorsanız aldırış etmeyin dedi. tavana kadar da 38 000 lot varmış. yani 1,70 den alacam desen bile vermiyorlar şu an . yatırım tavsiyesi değildir.

8. daha önceden 2,30 dan almaya başlamıştım. taa 1,08 e kadar kademeli aldım. tam şirket battı herhalde diye düşünürken patrona mail attım. oda bana yukardaki ne benzer cumleler kurunca içim rahatladı ve beklemeye başladım. 3 e kadar çıktı ama ben sabredemedim 3 günde maliyetimin 1000tl üstüne 1,65 den sattım. geri almak için fırsat bile vermedi. tekrardan 1,47 den girmeye başladım. karar sizin ama tam 1 seneye yakın bekledim. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 95/140 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •