Sayfa 112/140 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 889 - 896 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Ölü malı arıyorlar da bulamazlar ben çok söyledim ama anlatamadım. Bilanço kötü geldiğinde herkes elindekini yıkacak zannettiler��
    ayrıca ekim ayında bilanço açıklanmadan önce 280 bin civarı daha çektik. ne yazık ki kağıda ilgi gösteren fazla kişi yok.. dagi giyim, holding hissesi alıyor.. ve alım şekli bile ilginç.. aktiften almıyor.. bunlar gerçekten ölü sevici..
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2. Basıp alacan bahmet yiğitlik burda gerek

3. Bu hissenin ederi bu değıl kim ne derse desin

4. ederi belli 2.5 civarı, zarar yazmayı bırakınca göreceğimiz rakam bu, ama bahmet'in gözü daha da yukarıda, 2 haneli rakamlar diye düşünüyorum, satıcı değiliz alıcıyız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by hisse001 Yazıyı Oku
    ederi belli 2.5 civarı, zarar yazmayı bırakınca göreceğimiz rakam bu, ama bahmet'in gözü daha da yukarıda, 2 haneli rakamlar diye düşünüyorum, satıcı değiliz alıcıyız
    Hocam benim hedef fiyatim yok. Eger patron kor topal bi yabanciya satarsa borsa fiyatina gore cok ciddi prim yapar diye dusunuyorum. Patronun satma gibi bir niyeti yok ise borsa fiyatina etki edecek baska bir hikaye lazim. Bu sirketin olasi hikayesi komple satis veya merkez bina ve arsasinin satisi veya otel vb yapilmasi olabilir. Tamamen patrona bagli. Ne yazik ki bilancosu gelir tablosu vs hic onemli degil... Yatirim tavsiyesi degildir.

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    2011den bu yana faaliyet raporlarini incelerseniz sirketin uretimindeki ciddi dususu gorursunuz. 75 milyonluk cironun 20 milyonu uretimden satis. Pentinin yolundan gitseler surumden kazanabilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Hocam benim hedef fiyatim yok. Eger patron kor topal bi yabanciya satarsa borsa fiyatina gore cok ciddi prim yapar diye dusunuyorum. Patronun satma gibi bir niyeti yok ise borsa fiyatina etki edecek baska bir hikaye lazim. Bu sirketin olasi hikayesi komple satis veya merkez bina ve arsasinin satisi veya otel vb yapilmasi olabilir. Tamamen patrona bagli. Ne yazik ki bilancosu gelir tablosu vs hic onemli degil... Yatirim tavsiyesi degildir.

firmanın aylıkta 1.2 ile 3ler arasında bir trendi var, bunu bozmayacağını düşünüyorum önümüzdeki aylarda da. Dediğiniz gibi bir durum bunca yıl oluşmamış, umarım bundan sonra oluşur. Mantığım inanmıyor ancak hakkınızda söylenenleri, geçmiş tecrübelerinizi işittikçe neden olmasın diyorum.

Bu arada dediğiniz gibi hissedeki küçük yatırımcının %95'i 2.8 TL fiyattan buralara gelirken döküldü gerçekten. Geçen sene boyner'in ilgilendiği dedikodusunu twitterdan sözüm ona üstadlardan duymuştum ama bir şey çıkmadı.

İyi geceler dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    2011den bu yana faaliyet raporlarini incelerseniz sirketin uretimindeki ciddi dususu gorursunuz. 75 milyonluk cironun 20 milyonu uretimden satis. Pentinin yolundan gitseler surumden kazanabilirler.

bahmet hocam, dagi maliyetleri azaltmak amacıyla EROS giyim e fason üretim yaptırmakta. Eros un tekirdağ saray da üretim tesisi bulunuyor. Daginin asıl ilişkili taraf işlemleri eros üzerinden yürütülürken dagi kendi internet sitesinde Eros ürünleri de satıyor ve bunu bilanço kalemine yansıtıyor. Benim merak ettiğim holding geçen yıl bedelli yapabilseydi gelen parayla erosu alacağını açıklamıştı fakat spk kabul etmedi. Acaba dagi benzer bir yöntemle bedelli sermaye artırımı açıklayıp gelen parayla borçları ödeyip Erosu bünyesine katar mı ne dersiniz? Çünkü Eros un da marka değeri var ve bir çok yerde ürünleri satılıyor (www.eros.com.tr de görebilirsiniz).

Sayfa 112/140 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •