Special Days Image
Sayfa 115/140 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 913 - 920 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Arkadaş burda atıp tutuyordu olmadı. jokey hızlıda at terli yemedi galiba

2.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Arkadaş burda atıp tutuyordu olmadı. jokey hızlıda at terli yemedi galiba
    Sayın kasırga bu kağıt için bu kadar olumsuz olmanızı anlamıyorum, hayat birikimlerimizi yatırmıyoruz ya, zaman zaman üstten de veriyorum alttan yerine koymaya çalışıyorum, geçen hafta korkmuştum koyamaycağım diye yine geldi geri, daha da işlem yapmam yatarım.

Spekülatif temettü vermeyen bir kağıt (borsamızın önemli bir kısmı böyle değil mi?), nasipte varsa zıplayınca satarız.

ytd

3. bahmet garanti ile halk mal verdi son günlerde sesin soluğun kesildi nerelerdesin. Yukardan topladığı malı buralardan gerimi verdi garanti ve halk

4. Patron 10 milyon lotu anadoludan vakıf yatırıma geçirmiş. Daha uygun komisyon oranı buldu galiba

5. Ne oldu buna

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Sayın bahmet sattıklarınız iki milyon civarı oldu. Zaten iki aracı kurumda yaklaşık o kadardı. Başka yoktur inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Allpgiray Yazıyı Oku
    Sayın bahmet sattıklarınız iki milyon civarı oldu. Zaten iki aracı kurumda yaklaşık o kadardı. Başka yoktur inşallah.
    Evet. Cuma gunu bitti. 460 bin tl zararla ciktik. Hayirli kazanclar

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Sayfa 115/140 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •