Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Hisseler ve endex üzerine ters mantık düşünceler....

1. BUGÜN

EN YÜKSEK den KAPANIŞ yaptı 104098
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2. BUGÜN

EN YÜKSEK 104793
    KAPANIŞ 104189

oldu
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

3. En yüksek dün 105930 gördü

bugün kapanış 102937
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Uzun zamandır yazmıyordum bir şeyler paylaşayım; Şuan endexde coşku had safhada geniş yatırımcı kitlesine 2019,un çok iyi geçecegi enpoze edilmeye çalışılıyor gerçek bu ayın sonları şubat ayı başları gibi ortaya çıkacak endex öngörülerime göre 85.000 dolaylarına gelecek param degerli diyenin endex hisselerinden uzak durmasında fayda gördügümü belirtmek isterim......Şuan endex;96.750 puanda not düşmüş olalım buraya.
    Ocak ayını dev yükselişlerle geçirdigimize göre 2019 pek iyi geçmeyebilir yada dengeli geçebilir ama endex 85.000 dolaylarına bu kadar iddialı yazıyorum kesin gelecek bugünkü fiyatlardan pozisyon açanlar fena halde zarara ugrayacak hatırlatmış olayım......
    Öngörüm 1 ila 1,5 Ay gibi bir sapma olsada gerçekleşiyor benim öngörüme gülenler o gunlerdeki coşkunun ateşiyle gülmüşlerdi ama bugünlerde gerçeklerle yüzleşecekler ....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Endex,de yarın tepki gelecegini düşünmüyorum ama olurda tepki gelirse buda bir tuzak olur sakın aldanılmasın endex üzerindeki suni fiyatlar silinene kadar sürecekdir düşüş konusunda öngördügüm rakamları ocak ayında belirtmiştim 85.000 dolayları alım için uygun olacakdır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Endex,de yarın tepki gelecegini düşünmüyorum ama olurda tepki gelirse buda bir tuzak olur sakın aldanılmasın endex üzerindeki suni fiyatlar silinene kadar sürecekdir düşüş konusunda öngördügüm rakamları ocak ayında belirtmiştim 85.000 dolayları alım için uygun olacakdır...
    dolar bazında alım hedefiniz neresi olurdu? 2009 ve 2018'de test edilen 1,29 dolar seviyesini aşağı kırar mıyız?

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    dolar bazında alım hedefiniz neresi olurdu? 2009 ve 2018'de test edilen 1,29 dolar seviyesini aşağı kırar mıyız?
    Sıfır risk istiyorsan 87.000 en makul noktadır her halükarda kazanırsın.......TL bazinda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Sıfır risk istiyorsan 87.000 en makul noktadır her halükarda kazanırsın.......TL bazinda
    Teşekkürler üstad

Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •