Sayfa 27/46 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 209 - 216 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. Benim hep söyledigim zatı muhterem olduğu sürece bu hissede hiçbirşey olmaz. Giyim gidiyor onuda takip etmiyor etmez daha öncede etmedi. 200-300 bin lot verdi. Onu almak için baskılıyor. 5-6 senedir. %..... sı sende de neyi becerdinde 300 bin lotu geri alınca neyi becereceksin. Koyduğun parayla başka bir iş yapsan 6 yıldir zengin olurdun. Şunu unutma eğer şirket sahibi birşey yapacak olsa emin ol o kadar lotu senin almana müsade etmez.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Tahta mı kapanmış niye ses yok

4. 1.15 1.27 1.47 hadi artık çok beklettin.

5. Okacha hissede küçük bir operasyon yapıp çıktılar galiba 1.47 nasıl olacak

6. Kim yapacak Allah aşkına operasyonu.yurtsevenin kafası atsa yapar ama yeminli almaz.eşşek gibi alacaklar zamanı gelince.

7. Yeni yatırımcımız hayırlı olsun.Aslında fiyatı ne kadar çok yukarı çekerlerse,geri alınmış paylar o kadar yüksek fiyatdan devir olur.şirketin içerisine de ciddi para girmiş olur.inşallah yatırımcılar bunu akıl eder.1.551.000 lot geri alınmış hisse 5 tl den satılsa offf 8 milyona yakın kaynak şirkete girmiş olur.

8. Ben olsam prötföyden biraz verirdim yeni ortağa üstüne yatmayla civ civ çıkmıyor.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

Sayfa 27/46 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •