Sayfa 1/8 123 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Karar_anı

Karar_anı

YENİ SAYFA YENİ ŞANS. günlük seans içinde tek hisse önerilecektir.almak,satmak,sizin kararınızdır.bizimkisi sadece dikkat çekmek olacaktıır. BOL ANSLAR..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

seans içinde görerek yazmayı düşünmüştüm ama o kadar inceleme fırsatı bulamayacağım için akşamdan önereyim istedim. bu şekilde sizinde inceleme fırsatınız olmuş olur..

KRDMB.. destek 3.00. sadece destek yazdım çünki yükseliş olacaksa eğer gidecek yeri çok var. BOL ŞANSLAR..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. KARDEMIR D icin de bir görüşünüz var mi ?

Sent from my GT-I9500 using Android mobile app

Alıntı Originally Posted by se7ven_86 Yazıyı Oku
    KARDEMIR D icin de bir görüşünüz var mi ?

Sent from my GT-I9500 using Android mobile app
    2.38 direç yaptı iyi gidiyor ama biliyosunuz bunun birde düzeltmesi olduğu için kağıt iyi ama tereddütlü kaldım..

KRDMB..endekteki yaşanan sıkıntıı malesef kağıda da yansıyor ama baba destek 3.00 a tutunacak olması her zaman güvencedir.

çok blanço sonrası dönemler gördüm. beklenti alınır ardından derin satışlar gelirdi. şimdi bakıyorum beklenti alındı diye bırakın satışı adam elimden kaçacak diye titriyor. yanıldığımı düşündüğüm kağıtlar bile fişeklemişler. hatta üç yıllık beş yıllık dirençlerini kırmışlar. şimdi ne yazsam diye düşünüyorum. bilmiş olsam bile kesinlikle bunun bi marifet olmayacaığına inanarak fazla prim yapmamış (yapmayanda kalmadı ama) nisbeten ucuz kalmış sağlam kağıtlara sahip olunmasını tavsiye ediyorum..

yarın kapalıyız bir gün yarım seans ve tatil başlayacak. ben endeks görüşümü söyleyim. baba kağıtların hepsini tek tek inceledim. garan ve ısc dışında kesinlikle hiç bi kağıtta sıkıntı görmedim. garan ve ısc onlarda zaten sac ayağı ipleri ile kuyuya inilmez. perşembe günü artı açacağımızı ve akabinde olumsuz bişey olacağını düşünmüyorum ve rahatım diyorum..
    Son düzenleme : karar_anı; 29-08-2017 saat: 23:47.

bazen aceba yanılıyormuyumki diye 30 endeksine,100 endeksine, vop endeksine, bakıyorum bir garan haricinde kıçını başını sallayana denk gelmedim. hepside üç yıllık beş yıllık zirvelerini kırarken el ile gelen düğün bayram diyerek pozisyonumu buna göre almayı düşündüm ama tabiki bu kararın bedelinide semeresinide kendim yaşamak istediğim için herkesin kararını kendisi vermesini ve bahaneyi başkalarında bulmamalarının onurluca bi duruş olacağını ve aciz bir borsacı durumuna düşmeyeceklerdir diyorum çünki kimse burda yatırım danışmanı değildir. siz nasılki burada yazıp çizerek görüşlerinizi açıklıyorsanız herhalde bizimde buna hakkımız vardır. sonuç olarak ben LONG trend olduğunu düşünüyorum..

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •