Sayfa 11/53 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. onbinde 2 ile çalışıyorum ama kurumu değiştircem aracı kurumu daha uygun teklif yapacak varsa varsa bana mail atabilir

2.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    onbinde 2 ile çalışıyorum ama kurumu değiştircem aracı kurumu daha uygun teklif yapacak varsa varsa bana mail atabilir
    Hocam onbinde 2 ödeyip daha düşük aracı kurum bakıyorum diyorsun?!!? Binde 2 olmasın o?

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ALB Menkul ile çalışan var mı? Onbinde 2 komisyon diyor. Diğer hizmetleri nasıl acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar yatırımcı ile komisyonu hacim üzerinden belirlerler. Hacmi düşük olsada bazı aracı kurumların teklif ettigi güncel oranları yazayım. İsterse 1000 tl niz olsun
    Alnus Hisse-Viop Onbinde 2
    Alan yatırım Hisse Viop Onbinde 2
    Işık menkul Hisse Viop Onbinde 2
    Marbaş Hisse viop Onbinde 2
    Tacirler Hisse onbinde 4 Viop Onbinde 2
    Osmanlı Hisse onbinde 5 Viop Onbinde 4
    İnvestAZ Hisse viop Onbinde 5
    Meksa Hisse Onbinde 5 Viop Onbinde 2
    Alb Hisse Onbinde 2 Viop Yüzbinde 5
    Gedik Hisse Onbinde 7 Viop Onbinde 4
    Finansonline Hisse binde 1 Viop Onbinde 4

Bunların içinde osmanlı ve finans online nın internet sitesi çok fonksiyonel olup tavsiye ederim.
    Banka güvencesi arayanlar için finans online iyi aracı kurumdur.
    Osmanlı Menkul, Finnet 2000'i ücretsiz sunuyor biliyorum. baya yararlı.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Arkadaşlar foreks fxplus düzey 1 de ücretsiz sunan aracı kurum varmıdır?

6.  Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar foreks fxplus düzey 1 de ücretsiz sunan aracı kurum varmıdır?
    Fxplus tan kastınız hisse derinlik ekranı ise ücretsiz olmasi imkansiz. Çünkü aracı kurumlarda bu hizmeti belli bir ücret karşılığı satin aliyorlar. Ancak belli miktarda komisyon bırakırsanız ucretsiz alabiliyorsunuz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar merhaba,
    Neredeyse 2 senedir çok sık işlem yapmadığım için İşbankasının kendi uygulaması üzerinden satın alma yapıyordum ancak işlem hacmim attığı ve günlük işlem sıklığı arttığı için değiştirmek istiyorum.
    Mobil uygulama olarak ForeksMobile kullanıyorum, bu uygulamanın eriştiği aracı kurumlara baktığımda A1 Capital'i uygun buldum.
    ForeksMobile uygulaması ile A1 Capital üzerinden al-sat yapmayı düşünüyorum.
    Böyle bir geçiş sizce ne kadar mantıklıdır?
    Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim, teşekkür ederim.

8. daha önce ben daha a...bank tan alım satım yapıyordum ama bu zamana kadar verdiğim komisyonlara acıyorum resmen, A1 tavsiye ederim kendimde kullanıyorum( 1 yıldır) bir problem yaşamadım, ayrıca a1 web mobil uygulaması da var...

Sayfa 11/53 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •