Sayfa 6/53 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    ben akbankla calısıyorum hakıketten cok pahalı gedıkle gorustum sımdı aylık 150 tl komısyon bırakırsanız 5 kademelı derınlık ekran ucretsız komısyon 10bınde 7 bırde bankaya gıdıp sıra beklemıyorsun gelıp yerınde ımzalatıyorlar sızce nasıl bırde kac bıntl ye kadar devlet guvencısındedır
    Yorumu olan

Geçmiş yaşlıların ve yıkılmışların sıgınağıdır......!!!!!
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

garanti tek kademe derinliğe 25 tl aylık alıyor.

Alnus yatırım kullanan var mı?
    Düşük komisyonlu aracı kurum önerecek var mı?
    Bu şirketlere güvenilir mi?

4. Arkadaşlar daha önce yazdığım gibi bende akbankla çalıyorum yıllık 100 TL aidatı var 1000/2 komisyon var düşündüm aradım taradim mesala bu ay bi hesap yarım al satlarimla 150 bin TL işlem yapmisim yani 300 TL yakin komisyon odemisim cepte akbank yatırımcı var online görebiliyorum dışarıda oldugumda .yani kazanmasan zaten al SAT yapmassin sonuçta biraz fazla ver kafan rahat olsun param temiz yerde dursun bencede boylesi daha iyi .sizcede oylemi degilmi.......

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Işık Menkul
    Onbinde bir
    40-50 TL aylık komisyona Forex mobile ücretsiz canlı veri + düzey1
    twitter : @alphanostra

6. Aracı kurumların kendinizden habersiz işlem yapmasını önlemek isterseniz MKK'nın web sitesinden e-cas sistemine e-devlet şifresi ile girip hisselerinize bloke koyabiliyorsunuz.
    https://portal.mkk.com.tr/portal/#Portal-Login

e-devlet kullanmak istemezseniz aracı kuruma başvuru yaptığınızda ücret karşılığı size şifreniz veriliyor diye biliyorum. Detaylar sitede mevcut:
    https://www.mkk.com.tr/
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Ayrıca yukarıda verdiğim e-cas sisteminden hangi aracı kurumlarda hesabınız var ve üzerinize olan tüm hisseleri görebilirsiniz(aldığınız hisseleri aynı gün göremezsiniz).

Satım yapıldığında anında sms yada e-mail ile bilgilendirilirsiniz(bunun için menüden bilgilendirme ayarlarını yapmanız gerekir).

Blokelediğiniz hisseleriniz blokeyi açmadan satılamayacağından aracı kurum batsa dahi hisseleriniz güvende olacaktır.

Mesela 100.000 lot GARAN hisseniz var, bunun istediğiniz adetine bloke koyabilirsiniz. Kalan kısım ile al sat yapabilirsiniz.

İleri tarihli otomatik bloke koyabilirsiniz yada bloke kaldırabilirsiniz.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. bugün itibari ile (22.07.2017)mkk ya e devlet şifresi üzerinden giriş yapabilen oldumu

Sayfa 6/53 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •