Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sorularınızı cevaplıyorum

Bir birey, facebook, Twitter, instagram vb hesaplarını kapattığında sosyal olarak intihar etmiş sayılır mı? Gece açıp gizlice bakmak yok ama!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Sağlıklı Ölmek değilde uzun yaşamanın Sırrı .. Bu soru sanırım en meşhuru Cengiz han Tarafından bir Türk atasaguna sormuş. Onun cevabı ise cinsel diyet olmuş. Gerçekten istisnasız her hekime göre bir uzun veya sağlık yaşam Sırrı vardır. Benim uyguladığım ise akşam 7 den sonra meyve dahil su dışında hiç bir gıda tüketmemektir. Check up olayına gelince hemen hemen hepsi para tuzağıdır. Sadece 55 Yaşından sonra Koroner anjiyografi yaptırabilirseniz ilerde kalp krizi geçirmekten kurtulabilirsiniz. Ama sadece büyük özel hastanelerde para Karşılığında Yapılıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu güzel diyet gibi bir şey.

3. Hepimiz sağlıklı kalalım inşaallah.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bir birey, facebook, Twitter, instagram vb hesaplarını kapattığında sosyal olarak intihar etmiş sayılır mı? Gece açıp gizlice bakmak yok ama!
    Soruya cevap
    Gerçek hayatta
    Real life yani
    Hiç arkadaşı yoksa
    Evet

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Yıllar önce bana konulan teşhis bu olmuştu ama bir daha da gitmedim ve yazılan ilaçları kullanmadım. Takıntılar, saplantılar (bana kalsa sadakat) aynen devam -sadece yakın çevreme açık açık yansıtmadan- güle oynaya hayata devam...

Uzman görüşü alabileceğimiz biri iyi oldu. Şöyle tepeden tırnağa bir check-up için önerileriniz nedir, ne de olsa yaş kemale erdi ve hısım akrabalar tek tek göçüyor bu yalan dünyadan!

"Sağlıklı" ölmek için ne yapmalı?
    Ağa bütün amerikanski psikiyatri filmlerinde
    Hastanın yani denek
    Çocukluğuna inerler
    Orda depremden kalan kolonlari tamir ettiydingi Devam
    ilaca gerek yok
    Eger sıkıntıdan Mütevelli Aritmi gastrit felan baslamadiysa

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sosyal medya nın akıllı telefonlar ile başladığını varsayıyorum. 2012 yılından sonra toplumun geneline yayıldı. Biz bu kadar bu telefonlara bağımlıyken peki akıllı telefon ile gelişen nesil hangi sorunlara gebe? İşte bunu görecek bir yönetim ve eğitim Şekline ihtiyaç var. Ben en çok Çocuklardan korkuyorum. Akıllı telefon ile hayal kuramayan bir nesil gelişiyor. Hayal kuramayan bir toplum ise gelişemez. Oluşacak psikiyatrik problemler ise uçsuz bucaksız. Şimdiden bir öngörüde bulunabilmek bile imkanSız. Nedense muhabbet hep psikiyatriye dayanıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Attached Images Attached Images
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •