Sayfa 33/64 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 257 - 264 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 02beyza Yazıyı Oku
    Arkadaşlar naçizane fikrim panik yapmaya gerek yok. Su akar yatağını mutlaka bulur. Çok düşeceğini zannetmiyorum. Düştükçe ufak ufak ekleme yaparım bende. Aynı glbmd de yaptım 0.40 aldım ve 0.52 sattım hisse şimdi nerelerde. Tahminimce göz altından çıkar çok sürmez ayrıca haber olumlu bence bekleyin. Acele karar verip zarar etmeyelim. Sadece temenni. Bol kazançlar
    Üstat, panik yapıp satma durumum yok da, ben sadece bu orantısız ve adilane olmayan karara itiraz ediyorum.

Yoksa firma zaten bizim algıladığımız kadar ya da realitede bu beklentileri karşılayacak kabiliyette ise (tahta yapıcının niyet ve yönlendirmeleri çok önemli faktör) yerini yine bulur belirli bir zaman sonra, gecikerek de olsa.

Fakat tutup da işgüzar, işbilmezin birisi, sonuçlarını kestirmeden, sorumsuzca bu kararı aldı ise benim itirazım sadece buna yöneliktir.

Yoksa dediğiniz gibi diğer konular geçerli, bu durumdan bağımsız.

Casa

20,80 açıldı tabanı bozdu 1 kademe üzeri hadi hayırlısı

3. Göreceğimiz tek taban bu olsun. Spk'nın keyfi kararlar aldığını, bütün şirketlere eşit şekilde yaklaşmadıpını, gözüne kestirdiğine her türlü yaptırımı uyguladığını defalarca gördük. inşallah Casa onların inadına günlerce tavan gider.

4. Şimdi tavan olsa ibreti alem için ne güzel olur. Çok şey mi istiyorum acaba. Ekleme yapamadım yarın yaparım dedim ama fırsat vermeyecek gibi

Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Göreceğimiz tek taban bu olsun. Spk'nın keyfi kararlar aldığını, bütün şirketlere eşit şekilde yaklaşmadıpını, gözüne kestirdiğine her türlü yaptırımı uyguladığını defalarca gördük. inşallah Casa onların inadına günlerce tavan gider.
    Nihayetinde hayırlı sonuç ne olacaksa o olsun hepimiz için. Sabır bu işin sırrı, söylememe gerek bile yok aslında, sizler daha iyi bilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    20,80 açıldı tabanı bozdu 1 kademe üzeri hadi hayırlısı
    Desteklerim sonucu bozdum...alışa 24 yazdım...feleğini şaşırdı...13.55 de de yeşil yaptım.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

İş satmasa bu kadar düşmez,panik yapan mı var,ne...

21 lotla 23.30 dan 22.98 e

Sayfa 33/64 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •