Sayfa 26/28 İlkİlk ... 162425262728 SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Hissenet Fenerbahçeliler Listesi....

Bi güler gibi olduğumuz basketbol vardı oda bugün belasını buldu. Ergin Ataman denilen fener düşmanı bir hoca hem kupada hem cumhurbaşkanlığı kupasında takımımızı....yaptı. Oyuncularımızda bu direnmeyi kafa tutumayı kabullendi hemde kuzu kuzu. Biz Fenerlilere sanki gülmek haram gibi bi şey.Tarif edilemez. Sevdiğimiz takım üç gün yaşamıyor. ALLAH acısın bize.ALLAH Fenerbahçemize yakışan layık sporcular nasip etsin.Sporda yenmek ve yenilmek vardır, ancak kurdun kuzuya boğdurulması yoktur bu hazmedilemez karakter sorunudur.

Birisi şu bizim erkek basket takımına oyuncularla sevdiğimiz hocamıza hatırlatsın.Bak güzel kardeşlerimiz siz maç seçemezsiniz sizin önem vermediğiniz ciddiyete ve profesyonelliğe uymayan güçlü,üstün ve kaliteli takım olmanıza rağmen sıradan maçlar gibi görüp yenildiğiniz takımlar maçlar varya işte onlar bizim yani taraftarlar için çok önemlidir. Şunu bilinki geçen yıldan beri Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Kupası maçlarında Efes takımına ve dün de ezeli rakibimiz Galatasaraya yenildiniz. sorun şu siz kadro olarak avrupa şampiyonu olarak ve yine avrupa şampiyon adayı olarak bu takımlara kıyasla kat kat güçlü olmanıza rağmen ciddiye almayıp yenildiniz. işte yüce taraftarımız için bu ciddiye almadığınız kupalar kaybedildi ezeli rakibe yenildiniz bunlar çok önemliydi. yani avrupada başarı çok ama çok önemlidir ancak bu kaybedilen kupalar ve ezeli rakip maçlarında taraftar sizden soğur sevgisini kaybeder güçlüsünüz yenersiniz bu maçlarıda almak yenmek zorundasınız. yoksa ağzınızla kuş tutsanız nafile sevgi kaybedilir ben uyarayım dedim. selamlar. Başarılarınızın devamını dilerim.

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni yılın Renkdaşlarıma sağlık mutlulluk, Fenerbahçemizede başarı getirmesini diliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Aminnnnnnn
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Tum Fenerbahcelilerin yeni yili kutlu ve mutlu olsun.

7. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sayfa az yukarı çıksın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 26/28 İlkİlk ... 162425262728 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •