Sayfa 293/1000 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2. Us900123cy43 nolu 13/03/2030 tarihli eurobond un kuponu henüz yatmadı. Hesabım işbankasında. Normalde piyasa acılmadan hesapta olurdu. Acaba gözden kacırdığım bir durum mu var?

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    CDS'lerin hızla artmasıyla fiyatlarda yeni düştü...

şekerci dükkanına buyrun
    getirisi 7 üzeri olan eurobondlardan ziraatte sadece 2029 ve 2043 vadeli olanlar vardı bugün, onlar da en düşükleri, diğer 7.5 civarı olanlar yoktu.

7 üstü getiriler iyi yerler daha ne kadar yükselir bilmiyorum belki 8 de görülür ama eurobond almak için bekleyen varsa iyi takip etsin.

4.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    getirisi 7 üzeri olan eurobondlardan ziraatte sadece 2029 ve 2043 vadeli olanlar vardı bugün, onlar da en düşükleri, diğer 7.5 civarı olanlar yoktu.

7 üstü getiriler iyi yerler daha ne kadar yükselir bilmiyorum belki 8 de görülür ama eurobond almak için bekleyen varsa iyi takip etsin.
    Ben ziratte 8.1 faizli bir tane gördüm ama onu satıştan çekmiş kendine almış. Alış fiyatı gözüküyor ama satış fiyatı yok
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Çok faydalı bir çalışma teşekkür ler paylaşım için

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

7. geçen hafta bir parça aldım, bu hafta da muhtemelen yine alım yapacağım, dolar kuru da yükselmemiş olsaydı tadından yenmezdi TL si olanlar için o biraz cazibeyi azaltıyor ama düşükten dolar almış olanlar için bu faizler çok iyi, hele birde abd faizleri düşürürken...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    geçen hafta bir parça aldım, bu hafta da muhtemelen yine alım yapacağım, dolar kuru da yükselmemiş olsaydı tadından yenmezdi TL si olanlar için o biraz cazibeyi azaltıyor ama düşükten dolar almış olanlar için bu faizler çok iyi, hele birde abd faizleri düşürürken...
    bir de şu senaryoyu unutmayalım:
    parasal genişleme olur da Dolar/TL değer kaybetse dahi yüksek kupon faizleri zarara geçmeyi önler.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 293/1000 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •