Sayfa 347/637 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Merhaba,

Herkese iyi haftalar diliyorum.

Hisse senedi satın alırken Yiğit Bey'in(lattedenborsaya.com) blogunda bahsettiği 'Uzun Dönemli Büyüme Oranı Karşılaştırması' hakkında ne düşünüyorsunuz?

Satın alma yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiği ile ilgili çok yazıldı. Ancak bu yöntem de ilgimi çekti. Tekrardan bir gözden geçirme yapabiliriz diye düşünüyorum. Küçük bir swot analizi de çıkabiliriz belki.

Saygılar
    Tuncay Tursucu beyin cok harika bir yazisi var temettu ile ilgili herkese tavsiye ederim. Yigit beyde buffet mektuplari ile ufkumuzu aciyor. Syg

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tecrübeli arkadaşlar üstadlarım çimsa için göz gezdirebilir misiniz? Sektörde lider, geniş satış ağı var, yurtdışına ihracatı var, yeni bitmiş yatırımları var, düzenli temettüsü var bist giderken yerinde saydı ama düşüşte ilk saflarda...sektör oyuncuları olarak boluc bakıyorum gayet emin gidiyor...takibinde olan, gözlemleyen veya teknik açıdan değerlendirebilirseniz sevinirim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dünya borsalarında, abd önderliğinde sert satışlar var...böyle bir satış beklediğimizi belirtmiştik...bu satış dalgasından bist de olumsuz etkilenecektir..her ay düzenli düşük miktarda alım yapanlar devam edebilir tabii ki..ama blok alım yapanlar aceleci olmasin ve alımlarını 5-10 parçaya bölsünler derim.

Kolay gelsin.

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de yaşayan yaklaşık 3.5 milyon Suriyeli için kalıcı konutlar yapılacağını açıkladı. Erdoğan, "Suriyeli vatandaşları kalıcı konutlara yerleştireceğiz. Artık evlerde yaşayacaklar" dedi.”

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-kalici-konut/

Haber gerçekse sınıra yakın çimento fabrikalarına şimdiden hayırlı olsun.

YTD değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu nasil bir adalet ben 5 yil önce kredi ile ev aldim. ödemelerim devam ediyor daha 2 yilim var ve bana devlet teşvik vermedi aksine neredeyse soluduğumuz havadan vergi aldilar , turkiyede suriyeliler kadar kiymetimiz yok mu? , hadi kendimi geçtim benim çocugumun ve bu milletin gençlerinin günahi ne

Kusura bakmayin bu haberi ben yeni gördüm ve çok zoruma gitti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,271
     Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Bu nasil bir adalet ben 5 yil önce kredi ile ev aldim. ödemelerim devam ediyor daha 2 yilim var ve bana devlet teşvik vermedi aksine neredeyse soluduğumuz havadan vergi aldilar , turkiyede suriyeliler kadar kiymetimiz yok mu? , hadi kendimi geçtim benim çocugumun ve bu milletin gençlerinin günahi ne

Kusura bakmayin bu haberi ben yeni gördüm ve çok zoruma gitti
    sn oralet,
    tepki vermeye vermeye korkarım her şeyi yapabileceğini düünen bir süreçte yol almaya başladık... aslında inşeaatı kurtararak ekonomiyi canlandırmak projelerine benziyor da gerek deli kanal gerekse bu tip projeler için Devlette kaynak olmadığını kimse hatırlamıyor ve hatırlatmıyor...

sn oralet katılıyorum. ille ev yapılacaksa şehit ailelerine yapılsın. hem de en iyisinden 2'şer daire yapılsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,112
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Merhaba arkadaşlar
    Daha önceden farklı bir aracı kurum ile çalışıyordum şimdi maaş hesabım garanti bankasında olduğu için buradan yatırım hesabı açtım.Hisse almaya çalıştığımda 500 TL altında olduğu için serbest fiyatlı emir vermem gerektiğine dair uyarı alıyorum.Serbest Fiyatlı emir ile hisseyi pahalıya mı alırım?Yatımı yapıp uzun yıllar biriktirmek istediğim 10 hisse aşağıdaki gibidir.Bunu 5'e düşürmeme yardımcı olur musunuz? Hissede kriterim temettü ve yıllar içinde enflasyona ezilmemesi mümkünse daha iyi bir performans koyması.

Hisse Sektör
    AYGAZ Petrol
    BOLUC Çimento
    DESPC Bilgisayar Top.
    ECILC Sağlık ve İlaç
    EREGL Demir-Çelik Temel
    HEKTS Tarım Kimyasalları
    PETKM Petrol
    PETUN Gıda
    SODA Kimyasal Ürün
    TTRAK Otomotiv

Sayfa 347/637 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon