Sayfa 502/637 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Petkm girebilir.
    Egeen'i ise pek tanimiyorum.
    Sahibini de gozum tutmuyor.
    Petkm'in sahibinden de pek emin degilim acikcasi.
    2015 de bitecek olan Star rafinerisi hala acilacak..
    Gecikmenin nedeni konusumda hic bir bilgi verilmedi.
    Syg,
    Anlamadığım konu dudu yu itibarlı olduğunu düşünen ve bu yönde yardım almaya çalışan üyelere. Bence son derece tutarsız bir üye.Tekerlek dönüyor temettü pompalaması ile oluşturduğu Brisa ve satma düşüncesindeyim diye zırvalayan ve çelişen bir üye.

Sonrasında pozisyon almış olduğu sığmı sığ bir hisse için 200 tl olacak diye yazmanın ne tür bir yönlendirici ve yanlış olduğunu algılayamayacak bir üye. Ben itibar etmiyorum itibar edenlere de saygı duymuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Anlamadığım konu dudu yu itibarlı olduğunu düşünen ve bu yönde yardım almaya çalışan üyelere. Bence son derece tutarsız bir üye.Tekerlek dönüyor temettü pompalaması ile oluşturduğu Brisa ve satma düşüncesindeyim diye zırvalayan ve çelişen bir üye.

Sonrasında pozisyon almış olduğu sığmı sığ bir hisse için 200 tl olacak diye yazmanın ne tür bir yönlendirici ve yanlış olduğunu algılayamayacak bir üye. Ben itibar etmiyorum itibar edenlere de saygı duymuyorum.
    Bu topiğin hemen hepsi saygı duyuyor dudu ya, o zaman senin bu başlıkta işin yok, kusura bakma (eleştiri ayrı bir şey, hakaret, saygısızlık ayrı bir şey). saygı duymadığın insanlardan saygı görememezsn.

3.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku

+1

"Şeyh uçmaz müridi uçurur"

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu topiğin hemen hepsi saygı duyuyor dudu ya, o zaman senin bu başlıkta işin yok, kusura bakma (eleştiri ayrı bir şey, hakaret, saygısızlık ayrı bir şey). saygı duymadığın insanlardan saygı görememezsn.
    Eyvallah...

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku

Benim hisse yatırımım ağırlıklı olarak EGEEN, EREGL, SODA, PETKM hisselerinde. EREGL, SODA adı geçince diğer ikisini de sormak istedim. Borsayla uğraşan birisinin belki de ilk öğrenmesi gereken şey başkasının söylediği ile hareket etmemesidir. Sn. Dudu'nun bütün tahminleri çıksa zaten trilyoner olurdu. Belki kendi adınıza kötü niyet algılamış olabilirsiniz ama dediğim gibi birisi hisse uçacak kaçacak dese bile borsayla uğraşan kişi kendi aklıyla hareket etmesini bilmelidir. PETKM ve EGEEN hakkında siz ne düşünüyorsunuz Sn. Dudu'dan farklı yorumunuz varsa dinleyebilirim.

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    dudu candır gerisi heyecan dersem kızmayın.
    kötü niyetli olsa hisse hisse gezer.
    senelerdir aynı hisselerde üstad.

7.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    +1

"Şeyh uçmaz müridi uçurur"

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayatta en hakiki mürşit ilimdir!!!

8. Dudu kardeşim borsada nasıl yatırım yapılması gerektiğini ve şirket seçmeyi çözmüş, anlamış bu sitede parmakla gösterilebilecek birkaç kişiden biridir. Bazı konularda farklı düşünsek de genel itibariyle senetler genelde bahsettiği şekilde seçilir. Ha yaşadığımız ülke Amerika, Almanya değil nihayetinde, düzenli cari açık, enflasyon var; burada her teori doğru çalışmaz, hatta çoğu zaman çalışmaz o ayrı mesele.

Buffet'a bir röportajında soruyorlar, yıllardır aynı şeyleri anlatıyorsunuz para kazanmanın yolu belli, ama insanlar hep trade ederek para kazanmaya çalışıp sonunda hüsrana uğruyorlar neden diyor. Cevap şu, çünkü kimse uzun zamanda zengin olmak istemiyor diyor.

Kimse kusura bakmasın, bu başlığı tenzih ederim, hisse.net başlıklarının içeriklerinin en az %90'ı çöp. O almış, bu satmış, takasta şu olmuş, grafik bilmem ne demiş, spek bunun peşindeymiş, malı kaptırmamış, birisi kinini kusmuş diğerine, kendi bitiyle kavga etmeler vs. vs. Bu paylaşımlarla anlamlı para kazanabilen var mı gerçekten merak ediyorum. Aldığın senedi niye elinde tuttuğunu kendine izah edemiyorsan, birileri bana birşey söylesin alıp 5 katına satayım diyorsan, sonuç böyle oluyor sanırım.
    Bu yazı yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.
    “invest only if you would be comfortable owning a stock, even if you had no way of knowing its daily share price.” ― Benjamin Graham

Sayfa 502/637 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •