Sayfa 625/964 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Mavicik ben düşündüm senin hisselerine talibim.
    500 bin lotun varsa lot başına 0.45 veririm.
    1 milyon lotun varsa lot başına 0.50 veririm
    15 milyon lotun varsa 1 lira veremem. Onuda büyük yatırmıcan isticen.
     Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    sizden cevap gelmedi... vazgeçtim almıyom hisselerinizi. Gidin 49 kuruştan satın. Yerse..
    Bence yemez çarşılı neredesin uyudunmu.
    Bak yazılar burada. Okuduğunu anla önce.

2.  Alıntı Originally Posted by Çarşılı Yazıyı Oku
    Yokmu içinizde bir babayiğit 35 000 lot hepi topu almak isteyen
    kardeş sen milletle dalgamı geciyon.burası hisse alma/satma yeri degil.yaz aktif fiyata hemen satılır.tabi elinde mal varsa.

3. Sen dalga geçtiğini düşündüklerin seninle kaçtır dalga geçti. çifte okeye gidiyor senin haber bile yok.. .

Neyse: zaten senin gibi bir sivri zekayı tiye alanda hata...

Sende haklısın....

Anlamadiysan tekrar oku...

Son...

4. lotlarımı alan yok mu diye dilencilik yapmayın. fiyat 48 beğenmiyorsan sat git yarın.

5. Yok yok bunun da ayarı mayarı kaymış. belli bir kaç gündür ayarları bozuk plak gibi başlattığı terbiyesizliği devam ettiriyor. Yani illa ki o ayarlarına bi kontrol yaptırtacak. Zorluyor... Milleti zorluyor ve Millet buna ha daldı ha dalacak. Biri basacak iyi bi kalaylayacak arzu ettiği kalay yemek mi acaba?

6. Tilkigiller tilkiliklerine daha bir süre devam ederler gibi görünüyor,, taaki spk ille hukuk tilkilerin kuyruklarından iyice tutup çekmeye başlayana kadar sanırım Birde forumlarda aniden çok sayıda tilki grafikçi teknikçi çıktı birdenbire, ve bu bazı tilkicikler yatırımcıyı karga gibi görüp, karga sevici pozlarla okşamalarla GAK GAK dedirtip ağzındaki peyniri düşürmek için bayağı rol kesiyorlar

7. 3 aylık bilonçoyu bekleteceksin anlaşılan kervn 4 yıl beklemişim ne mayıslar beklerim maliyetimi düşürmedigime yanıyorum başka hiç birşeye degil tekniyi bilen arkadaşlar bu fiyatlar alım uygunmudur görüşleriniz nedir ?

8. bu arada isnisnada kervn allah akıl dagıtıriken pazar şemşiyesimi açtın kuzum 4yıldır bu yüzdenmi yatıyorsun

Sayfa 625/964 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •