Sayfa 11/964 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Garip35 Yazıyı Oku
    Biz gurup yapmıyoruz. Yanlış adrestesin dostum....

Sent from my SM-N910C using Android mobile app
    ay çok şakacısın ama zaten grup yapmışsınız, kaç kişisiniz? kişi başı 100 TL mi? o grupta benimde olmam lazım 100 TL hemen göndereyim alın beni içinize

2.  Alıntı Originally Posted by m.gunes Yazıyı Oku
    madem 800 bin lotun var git başvur tb2003 nasıl başvurdu bak adı yazıyor heryerde hadi tötün yiyor mu sen alırsın ama neyi bilmem aslan kesildin başımıza

ayı ile kurtun hikayesini bilion mu sen
    yada aslanın
    yok tavşanla kaplumbanın hikayesini biliyom birde ağustos böceğilen karıncayı , kırmızı başlıklı kızı biraz biliyorum, onu değilde 100 TL hazırladım verin iban no göndereyim beni de katın grubunuza

3. o zaman başını arkaya çevirdiğin zaman anlayacaksın beni aslanım kapiş tabi anladıysan
    seviyrum seni muck

4.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    ay çok şakacısın ama zaten grup yapmışsınız, kaç kişisiniz? kişi başı 100 TL mi? o grupta benimde olmam lazım 100 TL hemen göndereyim alın beni içinize
    Sen bizi yanlış anlamışsın tamam bizim bir gurup var ama bu gurup o senin istediğin gurup değil kardeşim. Aramıza almıyoruz biz. Herkez yan yana omuz omuza bizim gurupta. Sen araya girmek istiyorsun o bizde yok AM barcıoğlu...

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

5. anlaşıldı , siz ky dostu değilsiniz, patronlara karşı bir oluşum olması diye şunu yapıcaz bunu yapıcaz deyip lotları toplamaca insanları toplamaca ama aslında patronla anlaşmalısınız demekki ama insanları farklı yonlere kanalize edip patronlara karşı oluşumları sabote ediyorsunuz, burdan sesleniyorum kervancılara uzak durun uzak dıurun uzak durun , bırakın orayı benim önderliğimde yeni bir oluşum başlatalım hak nasıl aranırmış cümle alem görsün, sizi gidi patronseviciler sizi, uzak durun beyler bulaşmayın

6. ben burada bi dahada yazmam çok şey kaybettiniz çooook bakın foyalarını meydana çıkardım destek olucam diyorum 800 bin lotla nasıl bir topluluksa olmaz diyolar anlayın artık kime hizmet ettiklerini

7. senin gibilerin geleceğini biliyorduk totoş daha yeni üye olmuş gelmiş burda kafa karıştırmaya çalışıyon burda herkez birbirini tanır ne doktorlar ne mühendisler gecti burdan ... sen bekle dur bak kimse senin gibi düşünmüyor tey tey tey

8.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    anlaşıldı , siz ky dostu değilsiniz, patronlara karşı bir oluşum olması diye şunu yapıcaz bunu yapıcaz deyip lotları toplamaca insanları toplamaca ama aslında patronla anlaşmalısınız demekki ama insanları farklı yonlere kanalize edip patronlara karşı oluşumları sabote ediyorsunuz, burdan sesleniyorum kervancılara uzak durun uzak dıurun uzak durun , bırakın orayı benim önderliğimde yeni bir oluşum başlatalım hak nasıl aranırmış cümle alem görsün, sizi gidi patronseviciler sizi, uzak durun beyler bulaşmayın
    İthamlarını kanıtla. Kanıtlayamazsan oŕrrrrrrrr......çoo..

Sayfa 11/964 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •