Sayfa 151/964 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. eee kararını GK da vericeksin zaten!!!

Oku ki aydınlan!!!

Birilerine hizmet ettirilme!!!

2. Yazdıklarımı sildirmeyin yeterli!!!

Yakında okuruz avukatınız belirlediği gündem maddelerini KAP da!!!!

3. Söz uçar yazı kalır!!!

4. OLUMSUZ olan rapora istinaden sen sorumluluk davası açsan mı kazanırsın yoksa ŞARTLI OLUMLU mu !!! Olana mı?

İnsan düşünen varlıktır!!!

SPK nın CAN BAĞIMSIZ denetleme şirketine neler yaptığını bilgilenmek için okuyunuz!!! SPK nın elini kolunu bağlamayınız... Bu kadar yıl boşu boşuna yazmışınız dedirtmeyin

5. Ya doktorum ben dedim doktor zekidir sayfasına kadar verdik bulur dedik ama nerede...

bak cancağazım bir tanesini ben yapıştırayım diğerlerini herhalde bulursun

faaliyet raporlarının 7 veya 8 nci sayfasında aynen şu yazıyor

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan, Sermaye Piyasası Bağımsız Dış Denetleme hakkında
    yönetmeliğin 14. maddesi gereği ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 398. Maddesi kapsamında
    gerçekleştirilecek bağımsız denetim hizmetleri ile ilgili, Türk Ticaret Kanunu'nun 399/6. Maddesi
    kapsamında Şirketimizin 2015 yılı Bağımsız Denetleme Kuruluşu olarak Ata Uluslararası Bağımsız
    Denetim ve SMMM A.Ş. atanmıştır.

file:///C:/Users/Parliament/Downloads/KERVANSARAY%20YKFaaliyet%20Konsolide%2031%2012%202 015.pdf

peki buradaki 399/6 neymiş bak çarpıtma 399/6 hem geçen tavsiyede de bulundum iyi oku sana niye patron adamısın dediğimizi anlarsın dedik...

(6) Faaliyet döneminin dördüncü ayına kadar denetçi seçilememişse, denetçi, yönetim kurulunun, her yönetim kurulu üyesinin veya herhangi bir pay sahibinin istemi üzerine, dördüncü fıkrada gösterilen mahkemece atanır. Aynı hüküm, seçilen denetçinin görevi red veya sözleşmeyi feshetmesi, görevlendirme kararının iptal olunması, butlanı veya denetçinin kanuni sebeplerle veya diğer herhangi bir nedenle görevini yerine getirememesi veya görevini yapmaktan engellenmesi hâllerinde de uygulanır. Mahkemenin kararı kesindir.

http://www.ticaretkanunu.net/ttk-madde-399/

Hadi doktorum bu da sana kapak olsun... Git kumda oyna... Bir de düşün ben ne yapmışım diye

seni gidi seni biz seni biliyoruz...

Tamam mı cancağazım neymiş öğrendin mi???

geriye dönük bak hepsine ya da ileriye doğruda bakabilirsin )) anlayamazsan yine sor... Hey Allahım ya

6. Birde burada sadece kendilerinşn yazma hakkı olduğunu zanneden zavallılara sesleniyorum!!!

Okuduklarınızı algılayın yeterli!!!

7. Kardeş sen daha o kanun o 1. maddesini oku!!!

Sonra şimdi avukatını ara gündem maddelerini iste!!!

Sonra kaçıncı madde BAĞIMSIZ DENETİM ŞİRKETİNİN GK ca onaylanacağı madde diye!!!

Sen bu kafayla yıllardır nasıl milleti aldatmışın helal olsun

8. Benim için bu işi yapma!!!

Buraları okuyan KY için ara avukatını!!!

Sayfa 151/964 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •