Sayfa 21/964 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Onun icin olusumda olun olmayin hepimiz ayni gemideyiz mucadelemizi hep birlikte goturelim. Kanuni olan hakkimizi alalim. Yoksa birisi gelir hepimize zavalli der ki kendisi de bu hisseye girip cikan bir arkadastir. Biri gelir firsatcisiniz der. Ama bu arkadaslar hep guclunun yanindadir.

Halbuku yasalar biz azinliklara da bir suru hak vermistir. Biz 170 kisi ile bu haklarimizi takip ediyoruz. Ama bunu hepimiz icin yapiyoruz. Ins mahkemelerimiz hizli bir sekilde biter de gk yaptirabilirsek ak-karayi birlikte gorecegiz.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. kendi özel durumumdan dolayı hiç bir oluşuma katılamadım. Ancak dediğiniz gibi gk da ky lehine olan gündem maddelerine oy verme hakkımı tabi ki ky den yana kullanmak isterim. Forumları takip ediyorum. ogün yaklaştığında bu konuda nasıl yanınızda olacağım bilgisine ulaşır ve yanınızda olurum sayın freecell. YTD

3. Sagolun hocam ins mahkemeyi kazanirsak zaten bu bilgiler KAP ta yayimlanir...

Gordugunuz gibi sirket hala o kadar art niyetliki kendisine karsi acilmis davalari bile KAP ta yayimlamiyor...

Tabi dunku kap haberi dahil sirketin kotu yonetildigine dair bizim icin birer delil teskil etmektedir.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. Basit bir denklem size yılların tecrübesi tahtacı=mübarek=çağrıbey=genyatrım=müjdat=spekülas yon=küçük yatırımcı düşmanı=çakal

Keşke kottan atılsa fesih davasını kazanma şansı %90 olur. Hodri meydan. İfa davasını kazanma %90 OLUR hodri meydan

Tüm koç yiğitlere slm olsun, aslan parçaları davanızhayırlı olsun.

5. Tek sorum var sayın yargıç!!! Kottan atılır sa bizim ve ZT nin 400 milyon Lot ta beraber çöpe gitmiyor mu?

Sent from my SM-G900H using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by dercin33 Yazıyı Oku
    Tek sorum var sayın yargıç!!! Kottan atılır sa bizim ve ZT nin 400 milyon Lot ta beraber çöpe gitmiyor mu?

Sent from my SM-G900H using hisse.net mobile app
    Kottan atılma borsada işlem görmeyi engeller. Şİrket kaybolmaz herkesin şirket ortaklığı devam eder. TTK HÜKÜMLERİ VE SPK KARARLARI AYNEN DEVAM EDER VE UYGULANIR.

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Arkadaslar usayin cagribey ara ara gelir bir bakarsiniz mal almis bir bakarsiniz satmis en azindan yazdiklarindan anlayabilirsiniz...

Bilancoyu istedigi gibi yorumlar isine geleni gorur isine gelmeyeni gormez...

Demek ki ya mali kalmadi ya da amaci farkli ki bizlere zavalli diyor...

Cagribey ne bir ifa davasi ne de fesih davasi acmamis. Farkindaysaniz o kadar bilgili olmasina ragmen sirket ve yoneticilerin aleyhine burada ne bir yazi ne de bir mucadele etmistir. Ama nedense biz zavalli oluyoruz...

Ne desem bilemiyorum. Zavallı diye kastedilen tecrübesiz bilgisiz k.yatırımcı dır. Ayrıca, şirket bu duruma düşürülmeden önce, spk ya defalarca şikayette bulunmuş birisiyim. Spk ve borsa başkanlığından tarafıma verilen cevaplar elimdedir. Sadece insaf demekle yetinecegim. Davadan iyi sonuç almanız en çok beni mutlu eder. Zira telafisi mümkün olmayacak zararım oldu bu pislikte. Umarım anladınız dostum...

8. bütün mesele zaten orda, senede hangi fiyattan girdiğinizde...her senedin mesela 1 yıllık ekstremum noktaları varmıdır vardır...mesela ben işte buralardan girdim, yani 0.22 gibi...benim için fazla sorun yok

Sayfa 21/964 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •