Sayfa 370/964 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. ixir kapta öyle bir açıklama yok. Yarınlarda olsa dahi herkes kendi kararını kendi verecek. Öyle bir açıklama olacağına inanyıyorsan sen de ona göre pozisyonunu alırsın. Kimseye akıl verecek yetenekte değilsin. Herkes pozisyonunu kendi inandığına göre alır. Sen ne yapacaksın. Kendi kendine sor ve kendine bi çare ara. YTD

2. Sen simdi burada yazinca hisse geri alimi mi yapacaklar, bos hayaller, bos yazilar, kendi zekani ortaya koyuyosun amacini soyle muhterem

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Aynen keşke geri alım açıklasa sayın walkman,
    Bu güzel bir hareket olurdu. Ancak buralarda birileri kalkıyor bu kadar insanla geri alım var diye kafa bulmaya çalışıyor. Bu vatandaşlar ne zaman çıkıp burada kafa bulmaya çalışsa insanların sinirlerine dokunsa enteresan durumlarda olmuyor değil..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben şirket açıklaması olarak algılamadım ve insanlar neden birden kap a koştu anlamadım... yukarıda biri yazmış hangi şirket açıkladı diye oda kapıp bir şirket açıklaması getirmiş koymuş... hatası hangi şirket olduğunu yazmaması olmuş... başka bi arkadaş enka diye düzeltmiş... Ben şuan mesajları geriye dönük bir bütün halinde okuduğum için heyecanlanmamış olabilirim mesajlar arası zaman farkı belkide insanlarda bu algıyı oluşturdu... şahsen bende bir geri alim beklemiyorum yaparsa sürpriz olur ama belkide en kolay yoldan zararsız hisse yükseltme taktiklerinden biridir... tahminim onlarda alsak daha sonra bunca malı kime satarızı düşünüyordur

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Geri alimi kucumsemedik, gundemde bu konu yok dedik o kadar. Sanki kervanin patronlarini tanimiyormus gibi geri alimdan bahsetmek bence abes. Hangi sirket geri alim yapti derken gozalti pazarindan bahsediyoruz. Burda geri alimdan bahseden bahseder itirazimiz yok. Isteyen istedigini yazar. Ama sirketi taniyan biri bunun olmayacagini bilir. Biz bunu demek istiyoruz. Hadi herkes geri alim yapsin diye yazsin buraya bakalim yapacaklar mi? Geri alimin ne oldugunuda biliyoruz , kervanin patronlarinin yapmayacaginida biliyoruz. Bizim dedigimiz bu. Yoksa geri alim yapan onlarca sirket holding var. Gecmiste hisse satisi yapan kervanin patronundan hisse geri alimi bekleme hayalperestligini elestirdik o kadar.

5. O fiyatlar için göz altından çıksın yeter ki brüt takastan çıktıktan sonra sırada o olacaktır diye düşünüyorum. İnternetten alım satım açıldığında daha gerçekçi ederine gidecektir.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

6. Ekip tamamlandi

7. Onu ödedik.bun ödedik..ulan 5 yıldır yatırımcının parasının üzerine oturdunuz.. Yatırımcı yüzde 75 zarada.. Yatırımcıyı ne yapacaksınız..
    Hisse aynı yerinde sayıyor....netice, neticeeeeeeeeeeeeeeee

8. Topiğin ilk sayfasında bu yazıyı yazan ? Şuan selamunaleykum rumxunu kullanan halk dilinde DÖNEK , DANSÖZ gibi kıvırtan KÜTAHYALI öğretmen şefaat dinç kim acep!!! 3 kuruş için başka kılıklara gîrecen mi???Memsanın GAZCI KEMAL İ yani...
    İduz seni yolda öpse haklı mı haksız mı???
    seni de iyi tanırız

Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    bakınız fesih konusunda kendileride terettüt içersindeler, fesih davasını kazansalar bile , haklarını nasıl alacaklar? ilkönce borçlar ödenir, sonra kalan para paylaşılır herkesin hissesi oranında, peki borç gırtlağa kadar, ky ye ne kalacak? otelleri kim alacak? turizm ortada, türkiyenin durumu ortada, fesih davası en az 2 yıl sürer , birde davayı kazanamamakta var

Sayfa 370/964 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •