Sayfa 400/964 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. okudun mu 41. sırada kim varmış..

Var mı AZCIK Bİ HAYSİYET EMARESİ...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Doktor kendi hissesinde yaptiklarini kervanda yapamadigindan dertli mesela doktora onlarca soru sorulabilir ancak 2-3 tane ben sorayim...

1-gk da denetciyi secmeyin diye algi yaptin.. Gk a kendin katilmadin... Neden?

2-patronunda milyonlarca hisse oldugunu soyluyorsun bu kadar hisse o zaman kimde diyorsun... Madem gk da denetciyi sectirmek patronun isine geliyorduda bu milyon lotlari gk da niye kullanmadi??

3- bize SPK size dava acin diyor niye acmiyorsun diyen eyyy doktor... Spk simdi de patronlarin bilancoyu gondermedigi icin dava acabilirsiniz diyor neden acmiyorsun???

4- yani doktoru tanidik ki fesih davasi acilirkende milleti bir birine dusurmus algilar yapmistir. Hadi doktoru taniyoruz, isini yapiyorda.... Bazi arkadaslarimiz yillardir surdurulen bu bir birine dusme komplosuna neden dusuyor...

Eger ky olarak 1 sene veya 2 sene once toplanabilseydik bugun hersey cok farkli olurdu.

Bu birlikteligin olusmamasi icin elinden geleni yapanlar hala calisiyor...

Evet biz de grup olarak ky lehine olacak hamlelerimize hala devam ediyoruz.

Ins zaman bizi hakli cikartacaktir..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bekliyorum....

Bak alışıksın öve öve biteremediğin FESİH DAVASINI 3 gün sonra SATAN adam dan beklenmiyecek bi KARAKTER bekliyor cinali...

DANSÖZ olmuş cinali millet... Adam diyor ki ne işin var bizim aramızda...

3. Şirketlerin söz konusu finansal raporlarının yasal süresi içerisinde KAP’ta açıklanmaması nedeniyle pay işlem sıralarının durdurulması
    sonucunda zarar gören yatırımcılar, Sermaye Piyasası Kanunu’nun 14/2 maddesi ile genel hükümler çerçevesinde, kamuyu aydınlatma
    yükümlülüğünün zamanında yerine getirilmemesinde sorumluluğu bulunan yönetim kurulu üyeleri hakkında dava açabileceklerdir.

Bak SPK bültende ne demiş doktor okudun mu??? senin avukat tutmana bile gerek yok... hadi aç bir dava da görelim

ammmaaaa e devletten buraya yapıştıracan isminde gözükecek ))

patronunun karşısındasın ya görelim bakalım... seni doktor seni... patronunun lehine olsaydı çoktan açardın

http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2017&no=37

hadi şimdi oyalan... fesih ile ilgili bilgi istiyorsan avukatımıza başvurabilirsin... Bizden ücret almamıştı ama yine de bir rica et bakalım...

sen bunları çarpıtmaya, yalan üretmeye çalış...

şimdi işim var bu sana bir hafta yeter artık... genel kurula katılmış... Yalancısın Doktor bir önceki gk yı yapıştırıyor. Delikanlı gibi desene vekalet gönderdim kap'ta örneği olmasına rağmen ben yanlış göndermişim de biz de yiyelim... Ahhhh doktor ahhhh sende ki bu karın ağrısı ne zaman geçecek...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. KIVIRT KIVIRT... DANSÖZ gibi...

Konumuz MEMSA olsa yarın millet sıraya girecek MEMSA almak için...

ABLANA söyle MEMSA nın patronu 3 dönüm 30 bin TL KIRAÇ araziyi 280 MİLYARA satıp HALKBANKASI borcunu ödemiş...

Hadi bakim ABLANI bankada gören yetiştişrsin de senin gibileri ZENGİN ETSİN...

5. Kötü kedi ŞERAFATTEİNİn 260 MİLYONU iç etmesini tertemiz eden KAREKTERSİZ çıkıp birde bana AKIL veriytor...

YAHU sen önce KEZBANA açılmış bir DAVAN var mı onu söyle cinali ye...

Azck KARAKTERLİ olda bana AKIL ver...

6. birde AVUKATLARI 3 dava açmışta hiç para almamaış diyen bi 700cü vardı... (ifa , GK, FESİH..)

La buralarda neler yazdık adam başı 500 TL toplarken... Demnek ki herkesten almamış parayı 700cü... Bende olsam almam REKLAM yapıyordun topiklerde...

7. denetçinin oylandığı yani senin bas bas bağırdığın denetçiyi onaylamayın hayır oyu verin dediğin genel kurul bu paylaştığım olan doktor... burada niye yoksun... ne oldu algıyi yine mi yemedik...

bak burada o genel kurul senin paylaştığından aşağı yukarı bir ay sonra yapıldı...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/608823

o bir ayda ne oldu doktorda patronunun aleyhine oy kullanmadın ya da spk dava aç demesine rağmen niye dava açmazsın...

Bizi yerden yere vuruyordun spk size dava aç diyor niye açmıyorsunuz diye... Bak şimdi de sana söylemiş niye açmıyorsun doktor. Patronun izin mi vermiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    KIVIRT KIVIRT... DANSÖZ gibi...

Konumuz MEMSA olsa yarın millet sıraya girecek MEMSA almak için...

ABLANA söyle MEMSA nın patronu 3 dönüm 30 bin TL KIRAÇ araziyi 280 MİLYARA satıp HALKBANKASI borcunu ödemiş...

Hadi bakim ABLANI bankada gören yetiştişrsin de senin gibileri ZENGİN ETSİN...
    ne oldu hani gooolll olmuştu... senin ne kadar yalancı çarpıtıcı ky düşmanı olduğunu bir kez daha mı ispatladım...

Kervana gelince... Biz grup olarak hala çalışıyoruz elimizden geleni de yapıyoruz. İnş tüm ky ler bu lanet hisseden kurtuluruz. Senin derdin arık ne yaptığımızı öğrenemiyorsunuz sıkıntı o...

Eeee ben demedim mi oyuncağınızı alacağız algı yaptırtmayacağız diye... senin karın ağrın ondan neyse sana çok zaman harcadım... kısa kısa yazmada ne olduğun arkalarda kalmasın... utanmadan bir de gk'ya katıldım diyorsun... boş gk'ya katıl herkese gaz verdiğin katılın hayır verin dediğin gk ya katılmayın...

bu gk da patronun maaşını artırsın toplantı başkanlığına seçilsin ama denetçi geçmesin bak sen

o kadar söylememize rağmen tahtanız kapanır dememize rağmen sen de ona uşaklık et...

ne o takaslarda hissede hareket var hayırdır doktor borsa dışında alım-satım yapıyorsunuz... sıkışan ky nin malını kaç kuruştan aldırıyorsunuz patronunuza.... bu kadar "AHHH" ne olacak doktor iflah olacak mısın??

bak psikolojin gitmiş Allah başka dert vermesin...

hadi kendine iyi bak cancağazım, karakterciğim, drtuss'um ne bileyim kimsen işte

Sayfa 400/964 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •