Sayfa 437/964 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Dünde dediğim gibi 7 gün sonra yayınlandı ama kervn ile alakalı bir durum yok. Bundan sonrakine bakalım. İzlemeye ve beklemeye devam.
    Düşünceniz doğru çıktı. Tebrikler.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Dikkatimi çeken bir durum, hem kısaca WhatsApp grubunda olduğum süredeki tartışmada, hem bazı forumlarda, şu yatırımcılara liderlik yapanların bilgilendlrme öncülüğü yapanların sürekli empoze etmeye çalılığını durum şu idi;
    “Mevcut koşullarında,
    -Tahsislş sermaye artışları veya başka yöntemlerle ortak bularak finansal problemleri aşamazlardıı, aşamazlar mış
    -Şirket varlıkları iyi değerlendirip doğru fiyattan satamazlardı, larmış,
    -Şirket varlıkları başka kuruluşlara yeniden ipoteknip refinansman sağlayamazlardı, larmış.
    SPK yaptırımları ipotekker falan şirket yönetimlni çaresiz bıırakmıştı. yormuş”
    “Onun içim herşey böyle ucuza satılmak zorunda kalınmıştı veya kelepire icralara düşmüştü”
    Hadi ya!

(Gidin civcivlerinize bunları empoze edin)
    Açık konuş. Dikkatini ne çekmiş. Ben hangi whatsup grubundayım. Bulamadınız dimi beni. Senin ağanda bulamaz.
    Çünü benim hiçbir grupla alakam yok.kendi civcivlerine selam söyle.

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Yani hocam aksam yatarken kuruyorsun sabah butun topiklere yaziyorsun hem de bir suru rumuzla....

Bunlara bu kadar ugrasacagina SPK ya iadeli taahhutlu bir dilekce yaz...

Burada sorman birsey degistirmiyor... Sor SPK ya, sirkete, danistaya...

Canin sıkılınca grup boyle dusunuyordu, bunu empoze etmeye calisiyordu falan filan... Grup haklarini takip ediyor...

Onun icin bizimle degil hocam SPK, danistay ve sirketle ugras... Hukuki haklarini kullan dilekceni hakkini kullan cevaplarida burada yapistir ki biz de gorelim...

Yoksa forumlarda farkli nicklerle onlarca sayfa yazdigin hic bir sey ifade etmiyor cevapta alamazsin... Ne sirketten ne SPK dan ne de mahkemelerden...

Boyle olsaydi soyle olsaydi ile zamanimiz gecti... Olanlara bak artik hocam

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bırak bunları. Ya algı yapıyorlar yada kafayı sıyırmışlar rüya görüp burada yazıyorlar. ZAman harcamaya değmez bunlar.
    Gece rüyasında gördüğünü sabah yazan civxivlerle işim olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Burayı şahşi çıkarı için kullananlar ortaya çıkmaya başladı.bize haksız saldıranlar şimdi neler yazıyor.
    Bunlar eğer bugün brüt takas kararı çıksaydı ilk harekette kaçacaklardı.
    Grupdada böyleleri vardı belki halada vardır.
    Temel bilgileri yoktur geyik muhabbeti yaparlar ona buna çatarlar fırsat düşkünleridir sözüne özüne güvenilmez kişilerdir.
    Verecek cevapları yoktur ama polemik için fırsat kollarlar
    p.tesi bakalım kaça düşecek fırsatçılar
    yatırım.tav.değildir
    Kağıt zaten brüt takas ta iyi rüyalar sana.

5. Yanlış topiğe mi yazdın cinali. Burası kervn gözaltı+brüt takas++internet yasağı var.
    Başka topiği karıştır sen.

6. Cinali gel yazını analiz edelim. Ne dersin.

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Burayı şahşi çıkarı için kullananlar ortaya çıkmaya başladı.bize haksız saldıranlar şimdi neler yazıyor.
    Bunlar eğer bugün brüt takas kararı çıksaydı ilk harekette kaçacaklardı.
    Grupdada böyleleri vardı belki halada vardır.
    Temel bilgileri yoktur geyik muhabbeti yaparlar ona buna çatarlar fırsat düşkünleridir sözüne özüne güvenilmez kişilerdir.
    Verecek cevapları yoktur ama polemik için fırsat kollarlar
    p.tesi bakalım kaça düşecek fırsatçılar
    yatırım.tav.değildir
    Bugün brüt takas kararı çıksaydı demişsin. Kervn zaten brüt takasta.
    Grupta da böyleleri vardı. Ben hangi gruptayım. Bul ispat et.
    Temel bilgileri yoktur v.s ... ben ne zaman geyik yapmışım. Nerede yapmışım. Sana ve ekurine çattım. Daha doğrusu size karşı
    Kendi fikrimi söyledim suç mu.
    Verecek cevapları yoktur. Cevap verdim ama ya anlamadın kapasiten sınırlı yada anlamak işine gelmedi.
    Ptesi kaça düşerse düşsün bana ne. Benim lotum belli.

Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Kağıt zaten brüt takas ta iyi rüyalar sana.
    EVET ONU BİLMEYEN YOK Klkmasını bekleyenler vardı bunu anlamak biraz zor oluyor

Sayfa 437/964 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •