Sayfa 50/964 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Dün de yazdığım gibi mahkemenin sonuçlanması na bakın kararın ne olduğuna değil.

2. Ben küçüklerden değilim Zeki olan küçükler benim konumumu tahmin edebilirler.

3. Feritbey aynı doctor gibi yazıyorsun..,.. :-)

4. İki sayfa gereksiz yazı yazarak geçmiş sayfalardaki önemli yazıları geride bırakarak kimin ekmeğine yağ sürdüğünü anladık sayın ferit bey!!
    Forumda yönetici yok mu?
    Yok mu bu forumun kuralı kaidesi?
    Adam iki sayfayı arka arkaya mesaj atarak doldurdu!!

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu feritin ayarları mayarlari dağılmış. Akbabanınki buna da dokunmus olsa kaç gündür bağıra bağıra akbaba bize çöktü diyor. Ky den yardim mi isti on ferit. Ky, adam olmayanlara bedel ödetmek için birlik içinde hukuki süreci kararlılıkla sürdürmektedir. 4 yildir, tilki ve siz ekibi ky ye akbabadan farksız şekilde saldırdınız. Ky nin birikimini çöp ettiniz, yatırımına çöktünüz. Adamlık delikanlılık gerektirir, sözünün eri olmayı gerektirir. Adam gibi çıkacak çağrı zorunluluğunu yerine getirecek. Ky nin mağduriyetini giderecek. Öyle zart zurt kivirmayacaksiniz, kivırmayacaksiniz. 4 yıl boyunca hangi süreçte adam gibi dosdoğru oldunuz da kalkmış bugün doğru durusun tilkiyi desteklemekten geçtiğine ky yi inandirabilicekmis gibi boş boş heveslere kapılırsınız. Dedim ya, adamsanız sözünüzün eri iseniz çağrı zorunluluğuna tabi olmayı bilin öncelikle. Güçlü bir is adamı olmanın vasfi iste budur. Bu davranıştır is adamlığında seni geleceğe taşıyacak durum. Bu duruş dik duruştur , bankanın kredisinden daha kayda değer ticari itibar kredisidir. yandaşları ile forumlarda söylenti şeklinde yorumlarla sirketin yönü mu tayin edilir. Yaparsın gk, cagirirsin ky yi, oturur masada çözüm bulursun. Karşılıklı imza alırsın. Ne bu arkadaş, köydeki gocagarilar in dedi-kodu misali şirket i nasıl düzlüğe cikaririza mi başladınız. Sizin şirket yönetiminiz bu mu. Ey ferit yahut ta senin şirket adına hic bir yetkin yoktur da burada gunlerdir kendince osurup durursun. Ne ayaksın kimin ayagisin. YTD

6. aynı kelimeleri sayfalarca 1-2 dakika ara ile yazıp gönderiyor. bu duruma yöneticiler nasıl müsade ediyor

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    SPK yatırımcıların haklarını korumak için, SS ile SBK "anlaşmalı" olarak şirket varlıklarını çok ucuza şirket dışına çıkaryorlsr diye dava açtıktan sonra, şimdl de birileri çıkmış bütün forumlarda SBK nın alavere dalaverelerle şirket varlıklarına konmaya çalıştığını ana SS ise elinden geldiğince şirket varlıklarını hep korumaya çalıştığı şeklinde bir algı oluşturmak için var gücüyle uğraşıyor Yani demeye çalıştığı "Eyyy yatırımcılar bu icra ve gayrimenkul satışlarında hiç muvazaalı durumlar yok!"

Hatta bu zat, üstün zekasıyla(!!), SS bu geçen uç yılda borçları reflinansmanlar ve gayrimenkul satışlarıyla hafifletebillrdi ama sbk nın entrikaları ile bazı tailihslikkerden dolayı yapamadı, onun için ES ss nin bu beceriksizliğine kızıp devreye girip olaya el koydu ve işi haletmeye çalışıyor izlenimi verimeye çalışıyor

Hatta bu zat, bu gecmişteki olaylar örgüsü içinde, ailenin üç kahramanı zt ss es ile oyunun diğer kahramanı sbk patronunun ne zaman neler düşündüğünü neler hissettiğini neye nasıl tepki verdiğini neler tasarladığını bile detaylı bilecek kadar yaşamlarının içine girmiş ve hepsini yakından kamerayla izliyor sanki )

Ha birde yatırımcı lehine görünen pozlar vererek dramatizasyonunu en etkilli şekilde sunma becerisini göstermeye çalışıyor. neyse istenilen algıların oluşması için daha çok çalışmalılar
    Adamın küçük yatırımcıyla bayağı derdi var Yapmacık ve ucuz şekilde yatırımcı taraftarı rolü keserek "siz küçükler" "siz küçükler" şeklimde uzun uzun tekerlemelerle kendince dolaylı bir aşağılama ve taciz seansları yapıyor hırsını öfkesini bastırmak için

8. Feritbey ne yazdı da bu kadar tepki gösteriyosunuz anlamadım.

Adam size malınızı satın demiyor; dahası kendi grubunuz içinde başka gruplar var dikkat edin diyor.
    Hatta gruba liderlik eden arkadaşlara suçlamalarda bulunuyor.

Daha önce de telefonla arandığını ve danıştaydan olumsuz karar çıkacağı yönünde kendisine bilgi verildiğini söyleyen birinin yazıları forumdan silindi.

Acaba kaç kişi bu şekilde arandı ben de merak ediyorum.

Ya da bu şekilde arayanların gerçek niyeti neydi?

oyun içinde oyun var..

Sayfa 50/964 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •