Sayfa 51/964 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Feritbey ne yazdı da bu kadar tepki gösteriyosunuz anlamadım.

Adam size malınızı satın demiyor; dahası kendi grubunuz içinde başka gruplar var dikkat edin diyor.
    Hatta gruba liderlik eden arkadaşlara suçlamalarda bulunuyor.

Daha önce de telefonla arandığını ve danıştaydan olumsuz karar çıkacağı yönünde kendisine bilgi verildiğini söyleyen birinin yazıları forumdan silindi.

Acaba kaç kişi bu şekilde arandı ben de merak ediyorum.

Ya da bu şekilde arayanların gerçek niyeti neydi?

oyun içinde oyun var..
    Hocam daha ne diyecek...

Bakin biz grup olarak iki tane dava actik... O soyledigi akbabasindan kargasina kadar bu davalardan rahatsiz...

Bodrum otelinin icrasinin iptali icin aylardir yazi yaziyoruz ve akliniza gelen butun kurumlara ve goruldugu uzere kurumlarda dava acmaya basladi. Bilin bakalim bu delilleri o kuruma kimler gonderdi ferit arkadasin haz etmedigi o grup, peki kimler rahatsiz o soyledigi akbabalar ve kargalar...

Hocam biz laf uretmiyoruz kapimiz butun ky lere acik... Biz hukuki mucadelemizi yapiyoruz. Delilli ispatli bir olay buldugumuzda ya sikayetimizi yapiyor ya da davamizi aciyoruz...

Bakin biz duyduk, tahmin ediyoruz, olabilir demiyoruz.. Belgesi bu boyle boyle olmus diyor ve geregini yapiyoruz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Evet biz kimin ne oldugunu kimin akbaba kimin karga oldugunu da iyi biliyoruz...

Bu grup arastiran, bulan ve geregini yapanlardir. Bugune kadar binlerce sikayetimiz dilekcemiz oldu... Savciliklardan tutun, bddk ya kadar bistten tutun spk ya kadar, bir suru bakanliktan tutun cimeri bimerine kadar.... Iste ondan akbabalar ve kargalar bizden rahatsiz...

Ha birde arkadas liderler demis... Bizim grupta herkes lider herkes arastirir bulur getirir hepimizde geregini yapariz. Yani herkes dusuncesini aciklar ve grup karari alarak yururuz..

Hayirdir diye sormak isterim... Bu kadar yogun caba sarf eden... Bu kadar bu mal kacirma olayini ayyuka cikarip hukuki olarak mudahalelerde bulunan, hukuki olarak yine 2-3 tane dava acan... Ve butun ky lere kapisi acik olan bir olusum kendini ky olarak tanimlayan kisilerin niye zoruna gider...

Iki ihtimal oluyor o zaman ya akbabayi seviyor ya kargayi ya da oyuncagi alindigi icin inisiyatif elinden gittigi icin... Ya da artik algi yapamadiklari icin... Cunku bu grup herseyin belgesine ulasip paylastigi icin... Ve de en onemlisi geregini yaptigi icin... Icralari takip edip iptali icin calistiklarindan.... Bazi arkadaslarinda isine gelmiyoruz.

Kusura bakmayin algi yaptirtmayiz... Kusura bakmayin biz dogru bildigimiz yolda hak mucadelesine hukuki olarak devam edecegiz...

Verdigimiz rahatsizlik icin de kusura bakmayin ozur dilemeyecegiz...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Evet biz kimin ne oldugunu kimin akbaba kimin karga oldugunu da iyi biliyoruz...

Bu grup arastiran, bulan ve geregini yapanlardir. Bugune kadar binlerce sikayetimiz dilekcemiz oldu... Savciliklardan tutun, bddk ya kadar bistten tutun spk ya kadar, bir suru bakanliktan tutun cimeri bimerine kadar.... Iste ondan akbabalar ve kargalar bizden rahatsiz...

Ha birde arkadas liderler demis... Bizim grupta herkes lider herkes arastirir bulur getirir hepimizde geregini yapariz. Yani herkes dusuncesini aciklar ve grup karari alarak yururuz..

Hayirdir diye sormak isterim... Bu kadar yogun caba sarf eden... Bu kadar bu mal kacirma olayini ayyuka cikarip hukuki olarak mudahalelerde bulunan, hukuki olarak yine 2-3 tane dava acan... Ve butun ky lere kapisi acik olan bir olusum kendini ky olarak tanimlayan kisilerin niye zoruna gider...

Iki ihtimal oluyor o zaman ya akbabayi seviyor ya kargayi ya da oyuncagi alindigi icin inisiyatif elinden gittigi icin... Ya da artik algi yapamadiklari icin... Cunku bu grup herseyin belgesine ulasip paylastigi icin... Ve de en onemlisi geregini yaptigi icin... Icralari takip edip iptali icin calistiklarindan.... Bazi arkadaslarinda isine gelmiyoruz.

Kusura bakmayin algi yaptirtmayiz... Kusura bakmayin biz dogru bildigimiz yolda hak mucadelesine hukuki olarak devam edecegiz...

Verdigimiz rahatsizlik icin de kusura bakmayin ozur dilemeyecegiz...

Sn Freecell kimse grupa ya da grupta yapılan işlere kötü bir şey söylemiyor; zaten ben de gruptayım.
    sadece Sn Feritbey e tuhaf şekilde yüklenilmiş o yuzden buraya yazdım.

Feritbey'in tüm yazılarını okudum açılan davaların aleyhine bir şey söylememiş; aksine küçük yatırımcıya malınıza sahip çıkın türünden yazılar yazmış.

3-4 mesajında da grup liderlerini ayrı bir gruba sahip olmakla (bir anlamda bazı şeyleri saklamakla) suçlamış.
    Sn Feritbey bir iddia ortaya koyuyor; sırf bu iddia sebebiyle kendisinin şık olmayan şekilde eleştirilmesi doğru değil.

malumunuz daha önce danıştay kararı duyumu ile ilgili yazan ve daha sonra yazısı silinen arkadaş vardı.

bu kişileri kim ve neden aradı?

Bu şekilde aranan başka kimse var mı?

Bu arayan kişiler arasında yönetim için adı geçen kimse var mı?

ben de merak ediyorum.

4. Bu Feritbey denen adamı sayfalarca yazmış bunu engelleyen bir moderatör yokmu? Bu kim? drtuss filan olmasın!

5.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Sn Freecell kimse grupa ya da grupta yapılan işlere kötü bir şey söylemiyor; zaten ben de gruptayım.
    sadece Sn Feritbey e tuhaf şekilde yüklenilmiş o yuzden buraya yazdım.

Feritbey'in tüm yazılarını okudum açılan davaların aleyhine bir şey söylememiş; aksine küçük yatırımcıya malınıza sahip çıkın türünden yazılar yazmış.

3-4 mesajında da grup liderlerini ayrı bir gruba sahip olmakla (bir anlamda bazı şeyleri saklamakla) suçlamış.
    Sn Feritbey bir iddia ortaya koyuyor; sırf bu iddia sebebiyle kendisinin şık olmayan şekilde eleştirilmesi doğru değil.

malumunuz daha önce danıştay kararı duyumu ile ilgili yazan ve daha sonra yazısı silinen arkadaş vardı.

bu kişileri kim ve neden aradı?

Bu şekilde aranan başka kimse var mı?

Bu arayan kişiler arasında yönetim için adı geçen kimse var mı?

ben de merak ediyorum.
    Sayın mamadov kimsiniz bilmiyorum ama madem guruptasin merak ettiklerini bugüne kadar neden merak ettiklerini grupta sormuyorsun. Ya da sordunda kimden cevap alamadın burada bu herkesin yazılarından rahatsız olduğu bu adama destek çıkıyorsun? Madem guruptasin oradan cevapla lütfen...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn Garip35 grupta az önce kim olduğumu yazdım.
    soruları grupta da yazarım sorun değil.

Feritbey burada ne yapmış onu anlamadım. tüm yazılarını okudum, küfür etmemiş.. dava açmayın dememiş.. malınızı satın dememiş..

sadece grup yöneticilerini itham etmiş..
    ortada bir suçlama var; muhatapları da cevap verir herkes buna göre değerlendirmesini yapar.

konu burada geçtiği için buraya yazdım.

7.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Feritbey ne yazdı da bu kadar tepki gösteriyosunuz anlamadım.

Adam size malınızı satın demiyor; dahası kendi grubunuz içinde başka gruplar var dikkat edin diyor.
    Hatta gruba liderlik eden arkadaşlara suçlamalarda bulunuyor.

Daha önce de telefonla arandığını ve danıştaydan olumsuz karar çıkacağı yönünde kendisine bilgi verildiğini söyleyen birinin yazıları forumdan silindi.

Acaba kaç kişi bu şekilde arandı ben de merak ediyorum.

Ya da bu şekilde arayanların gerçek niyeti neydi?

oyun içinde oyun var..
    Daha ne yapsın alenen küfür mü etsin?

8.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Sn Garip35 grupta az önce kim olduğumu yazdım.
    soruları grupta da yazarım sorun değil.

Feritbey burada ne yapmış onu anlamadım. tüm yazılarını okudum, küfür etmemiş.. dava açmayın dememiş.. malınızı satın dememiş..

sadece grup yöneticilerini itham etmiş..
    ortada bir suçlama var; muhatapları da cevap verir herkes buna göre değerlendirmesini yapar.

konu burada geçtiği için buraya yazdım.
    Daha ne yazsın?????

Sayfa 51/964 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •