Sayfa 61/964 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 481 - 488 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bu adi kagit bizi bitirdi. 4 yildir bekliyorum. Cikmayi birak surekli düştü. Artik umudum da kalmadi. Zarar da fazla birde 4 yillik para bekletme zararini soylemiyorum bile dolar 1.6 falandi sanirim. Simdi 3.6 larda. Bu sirket batsin bizde kurtulalim sirket patronlarida. Ama bu yil bitmeden bence kendi tahminim bir hareket olacak ama ya tahtasi kapanacak yada cagri yapilacak. Artik kazik budakli geldiginden haret etmeyecem ama yinede hergün küfür ediyorum.

yatirim tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by borsacidayi Yazıyı Oku
    Bu adi kagit bizi bitirdi. 4 yildir bekliyorum. Cikmayi birak surekli düştü. Artik umudum da kalmadi. Zarar da fazla birde 4 yillik para bekletme zararini soylemiyorum bile dolar 1.6 falandi sanirim. Simdi 3.6 larda. Bu sirket batsin bizde kurtulalim sirket patronlarida. Ama bu yil bitmeden bence kendi tahminim bir hareket olacak ama ya tahtasi kapanacak yada cagri yapilacak. Artik kazik budakli geldiginden haret etmeyecem ama yinede hergün küfür ediyorum.

yatirim tavsiyesi degildir
    Şirketin patronu Selim Sa Yılan darağacında da olsam çağrı yapmam demiş.Yapmayacaktır.Ayak oyunları,mahkeme mahkeme işi sürüncemede bırakmak her yolu deneyecektir.Bu süreçte olan ne yazıkki burada büyük yatırım yapanlara olacaktır.Benim hissem çok değil ama hissesi çok olnaların paralarını geri almalarını canı gönülden istiyor,Freecell öncülüğündeki gruba haklı mücadeleleri için başarılar diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    ***KERVN*** KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

25.04.2017, 18:03:27

***KERVN*** KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [KERVN] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz uzun süredir içinde bulunduğu sıkıntılı ortamdan*çıkış amacıyla yönetim sistemimizde ve anlayışında köklü değişiklikler*öngörülmektedir. Bu yeni yönetim vizyonunun ilk adımı olarak şirketimiz*borçlarının en önemli kısmının alacaklısı konumunda bulunan Mega Varlık*Yönetimi A.Ş. ile uzun süren müzakereler neticesinde bir uzlaşma sağlanmıştır.*Mega Varlık Yönetimi A.Ş.nin toplam alacağı olan 92.011.601,80 TL'nin tasfiyesi*ve ibrası mukabilinde daha önce icra yoluyla aynı şirkete 47.150.975,77 TL*bedel ile satılan Bodrum Otelinin cebri icra ile satışına ilişkin açılan*ihalenin feshi davasından feragat edilmiştir. Taraflar arasında varılan*mutabakat ile Bodrum otelinin günümüze kadar olan tahsis bedelleri ve alt yapı*katılım bedellerinin ödenmesi mükellefiyeti de alacaklı Mega Varlık Yönetimi*A.Ş.'ye yüklenmiştir. Ayrıca 90 günlük süre zarfında mutabık kalınan bedelin*ödenmesi ile otelin mülkiyetinin tekrar şirkete devir ve temliki hususu da*anlaşmaya dahil edilmiştir. Uzlaşma ile şirketin borç yükünün azaltılması,*işleyen faiz yükünden kurtulması ve şirketin önünü rahat görmesinin sağlanması*amaçlanmıştır.*Bunlar birlikte bir başka önemli konu olan Mega Varlık*Yönetimi A.Ş.'nin şirketimizin mevcut alacaklılarından hiç birine şirketimizden*olan alacaklarının temlik alınması hususunda teklif dahi vermeme hususu da*cezai şarta bağlı olarak eklenmiştir. Bu anlaşma ile şirketimizin mevcut*sorunlarının en büyüklerinden biri tasfiye edilmiş, şirket *borcunun*tamamı itfa edilmiş ve *alacaklı ile bütün ihtilaflar bertaraf edilmiştir.*Alacaklının tatbik ettiği bütün hacizlerin fekki, muhafaza altına alınan*malların iadesi, 3. Şahıslardaki hak ve alacaklar üzerindeki hacizlerin kaldırılması*ve keyfiyetin ilgililere bildirilmesi, acente sözleşmelerine müdahalelerin*kaldırılması sağlanmış, alacaklı ile her türlü münasebet sonlandırılmış, doğmuş*veya doğacak herhangi bir alacak kaleminin kalmadığına ilişkin karşılıklı*olarak ibralaşılmıştır. Böylelikle şirket ve şirketin yatırımcılarının*menfaatleri en üst düzeyde korunarak neticeye erdirilmiş, şirketin iktisadi gelişimi ve devamlılığının önündeki en büyük engellerden biri ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca şirketimizin diğer borçlarının tasfiyesine*ilişkin müzakereler devam etmekte olup en kısa sürede bu hususa ilişkin*açıklamalarımız devam edecektir.*Bu hususa ilişkin gelişmeler*gerçekleştikçe yatırımcılarımıza duyurulacaktır.*

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/602669

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    Sayın frecell hocam kervansarayın kapa gönderdiği haber için yorumunuz nedir ?

6. Hocam iyi gorunuyor ama... Devaminin gelmesi gerekiyor. Sbk dan ve megadan kurtulmak onemli...

Bodrum otelinin degerinin altindan satilmasi olumsuz diye dusunuyorum.

Ancak satir aralarindaki yeni yonetim, diger borclar ile ilgili de gelismeler yasanir ve bunlarda biz yatirimcilarla paylasilirsa olumlu olur.

Ancak yine bu surecte sbk ve mega varligin hukuki surecleri icin yapilmis bir olaysa

Azinlik haklarimizi kullanmaya devam ederiz...

Su anda haberi nispeten olumlu fakat eksik kaldigini buyuk bir borc ve mega varlik gibi bir kurumdan kurtulmanin onemli oldugunu dusunuyorum.

Aareal bank ve yk da bulunan sbk holding uyesi ile ilgili gelismeleri ve sirket yonetimini de izlemeye devam ediyoruz...

Ins bu kararlari sirketin onunu acar...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam iyi gorunuyor ama... Devaminin gelmesi gerekiyor. Sbk dan ve megadan kurtulmak onemli...

Bodrum otelinin degerinin altindan satilmasi olumsuz diye dusunuyorum.

Ancak satir aralarindaki yeni yonetim, diger borclar ile ilgili de gelismeler yasanir ve bunlarda biz yatirimcilarla paylasilirsa olumlu olur.

Ancak yine bu surecte sbk ve mega varligin hukuki surecleri icin yapilmis bir olaysa

Azinlik haklarimizi kullanmaya devam ederiz...

Su anda haberi nispeten olumlu fakat eksik kaldigini buyuk bir borc ve mega varlik gibi bir kurumdan kurtulmanin onemli oldugunu dusunuyorum.

Aareal bank ve yk da bulunan sbk holding uyesi ile ilgili gelismeleri ve sirket yonetimini de izlemeye devam ediyoruz...

Ins bu kararlari sirketin onunu acar...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah hocam,
    açıklama için teşekkürler...

8. Herşeye olması gerektiği gibi yön verseler yatırımcı çok kendileri kazanır yatırımcı üç beş kuruş kazanır ana kendileri binlerce kurul kazanır.,

Sonuçta zt ve bahar tekstilin sahipliğinde olan ellerinde kayıtlı net 440 milyon lot var. Dolaşımdakilerinden büyük çoğunluğu dolaylı kontrolunde olmadı çok muhtemel.

Yatırımcının elinde olsun olsun 50 milyon lot. Bunları geri alsa zt ye en fazla 75 milyon clvarında maliyeti olacak. Ve bu hisse gerş alımıysa yaklaşık hisselerin tamamını kontrolleri altına alırlar.

Çağrı blokajını aşılırsa ve ileriki zamanlarda şirketin varlıklarını etkili değerlendirilmesiyle hisse işlem flyatı 4. - 5 liralara çıktığında hisselerin piyasa değeri 2.5 - 3.5 milyarı bulur. Büyük potansiyel. Elbette bundan en büyük kazançlı kendileri çıkacaktır

Sayfa 61/964 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •