Sayfa 808/964 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. İlgili haber sitesinde dilekçeyide gördüm.

2. Kredi arıyoruz bulacağız ama bu davalar elimizi kolumuzu bağliyor demişler evvelden. Fakat buldukları kredileri yan ceplerine atmışlar. Otel gelirlerini elden adı sanı duyulmamış daha tüyü bitmemiş çocukların kurduğu sirkette Devletten gizlice topluyorlarmış. Şimdi tam bulamayında kredi görün ebenizin elini. El temiz olacakki çalmasın. vicdan temiz olacakki yarın ne olurum diye düşünsünler.

3. Analarına adına açılan dava içinmidir nedir kızları Antalyada bira bardaklarını tokuşturup kutlama yapıyorlar. Galiba olayın farkında değiller.

4. Fesih davamız bugün nihayet açıldı.
    Avukatımız Nail Çakır sağolsun bu dilekçede de bilgeliğini ve ustalığını konuşturmuş yine.
    Eminim ZT.nin çok şaşıracağı talepler var dilekçede.
    Deliller kısmında,
    "Davalı şirket eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Selim Sayılgan, Ertan Sayılgan ve Zeynep Tümer’e ait mal varlığı araştırması,
    banka kayıtları, tapu kayıtları araştırılması" istenmiş mesela.
    Bu araştırma yapılırsa ailenin şirketten kaçırdığı paraların nerelere gittiği bir nebze aydınlanır belki.

5. Fesih dilekçesinde bir de bilirkişi incelemesi istenmiş.
    "Şirket aktiflerinin miktarı, aktiflerin ne şekilde değerlendirildiği, ticari defter ve kayıtların usulüne uygun tutulup tutulmadığı, bilanço ve faaliyet raporlarının değerlendirilmesi, şirketin sürekli zarar açıklamasının temel muhasebe kurallarıyla bağdaşmadığından, karlılık durumunun öncelikle şirketin toplam aktifleri ve gerçek gelirleri tespit edilerek dikkate alınması vs."
    Bu bilirkişi incelemesi de yapıldığı takdirde şirkette dönen her türlü pisliği ortaya çıkartması açısından çok önemli bence.

6. Yine sayın avukatımız Nail Çakır sağolsun dava sonuna kadar şirkete yönetim kayyımı atanması talebinde de bulunmuş.
    Bu da yerinde bir talep çünkü bunlar bu kafayla dava bitene kadar şirkette bize
    hiçbirşey bırakmazlar.

7. Dava dilekçesinde yine "Davalı şirket adına taşınmaz, araç, malvarlığı ve mevduat araştırması yapılması, bütün taşınmazları üzerinde ipotek, haciz vs. onlarca takyidat olup, alacaklılar tarafından neredeyse tamamının icradan satışı istenmiş olduğundan bunlar üzerine dava sonuçlanıncaya kadar İHTİYATİ HACİZ, uygun görülmediği takdirde İHTİYATİ TEDBİR KONULMASI ve

Çoğunluk pay sahibi olan şirket ortağı Zeynep Tümer ile eski yönetim kurulu üyesi kardeşi Selim Sayılgan ve babası Ertan Sayılgan’ın adına taşınmaz, araç, malvarlığı, mevduat araştırması yapılması ve bunlar üzerine dava sonuçlanıncaya kadar İHTİYATİ TEDBİR KONULMASI da talep edilmiş.

Bu dilekçe ve deliller hangi hakimin önüne gelirse gelsin bu tedbir taleplerini uygulaması gerekiyor.
    Çünkü bu kadar kötüniyetli ve yatırımcısına düşman yönetilen başka bir şirket örneği değil Türkiye dünyada yoktur.

8.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Analarına adına açılan dava içinmidir nedir kızları Antalyada bira bardaklarını tokuşturup kutlama yapıyorlar. Galiba olayın farkında değiller.
    Sayın AB06SS, onlar bira, viski bardaklarını tokuştururken yatırımcıları bayramda kan ağladı, yüzlerce yatırımcı daha öncekiler gibi buruk bir bayram geçirdi. Mübarek günlerde bu aileye edilen bedduaların haddi hesabı yok. Allah her türlü günahı affediyor ama "bana kul hakkıyla gelmeyin" diyor. Bunlarda birazcık bile inanç varsa bu kadar kişinin kul hakkıyla öbür tarafa gitmemeleri gerek.
    Benim SS.ile ZT. den umudum yok ama en azından Ertan beyin böyle şeylere dikkat edeceğini düşünürdüm ama o da aynı hamurdanmış maalesef.

Sayfa 808/964 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •