Sayfa 818/964 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Yine cikmiş piyasaya oc

2. eğer yapılan iletişim girişimleri başarısız olursa dava açan grubu dağıtmak için hisseyi bire kadar basmaları yüksek ihtimal.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sayın VOLBOR...Kot dışı kot dışı... Bunları daha önce de sormuştum ama işinize gelmeyince cevap vermiyorsunuz??

eeee kot dışı olunca benim hissedarlığım bitiyor mu?

Ya da bak fesih davası açtık o dava iptal mi oluyor??

Yani sayın Volbor şirketin borcu 500 milyon civarında bir lara bile etmiyor...

Ha içini boşaltacaklar diyorsanız bakın biz her zaman bunlara müdahale ettik hala ediyoruz. Öyle kolay değil...

Şunu anlamadılar kervan yatırımcısı farklıdır... Mücadelecidir...

Nasıl birilerini bu mücadele rahatsız etsede... şiddetini artırarak devam edecektir.

Şirketin sorunu yönetim sorunudur. Şirket düzgün yönetildiğinde neler yapabileceğini siz benden daha iyi biliyorsunuz

Ha benim çekincem de bu diyorsanız... Bak hocam biz fesih davasını açtık, yarın bir gün sorumluluk davasını da açarız, suç duyurularında bulunuruz... Elbet bir şeyler yaparız (sürprizlerimiz olacak tabi)

Bugüne kadar biz düşündük bundan sonra şirketi yönetenler, lepistesler ve kendini tahtacı zannedenler düşünsün...

Mahkemeyi ve yaptıklarımızı takip etmenizi tavsiye ederim.
    Yapılan mücadeleyi takdirle karşılıyoruz.
    Aslında en baştan bizde katılacaktık, bazı anlayış farklarından ve bazı güvensizliklerden dolayı oluşan çatışmalı durumlar bizi uzaklaştırdı.

Ama whatapp grubundaki yansımalardan güven duyulmayacak insanların olduğundan başlayarak bir çok konuda tespitlerimizin ve savlarımızın (bunları tek tek sıralamakta gereksiz şimdi) doğruluğu da zamanla açığa çıktığı için bizlerede hak vermelisiniz.

Şuan davanın kapsamının fesih ve kayyum atanması şeklinde iki durumun senkronize edilmiş olması oldukça etkili sonuçlar verebilir. Eğer kayyum atanması gerçekleşir ise süreçte şirkette yapılmış bütün usulsüzlüklere ile yolsuzluklar çok daha net açığa çıkarılıp ve sorumlularına karşı etkili davalar açılıp bir çok şeyi tekrar yatırımcılar lehine dönüştürebilecektir elbette.

4. Biri derki almanya ziyaretinden kervana bisey çıkarmı. Diğeri diyorki ne zaman gitmişki. Almanya ziyareti denilen durum RTE ABD den dönerken oraya uğrayacak ya. Ne alakası var almanya ziyaretiyle kervanın. Boşa bu konulara takılmayın.Daha doğrusu bu konulara bel bağlayıp umutlanmayın. Diger konular daha esaslı ve daha mühim. Aslında kötü niyetle yazilmış yorumlar değil ama yinede bu konulara bel bağlayıpda heveslenmeyin diye yazayım dedim. Ytd

5. Mallarını kaçırmadan fesihçi arkadaşların TEDBİR kararını hakim biran evvel çıkarırsa fena olmaz. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Mallarını kaçırmadan fesihçi arkadaşların TEDBİR kararını hakim biran evvel çıkarırsa fena olmaz. Ytd

fesihçi arkadaşlar diyo şuna bak

sen niye davaya katılmadın

fesihçi arkadaşlar senin uşağın mı onlara bir de akıl veriyor şuna bak

sen iyice gerildin görüyorum burdan zaten 62 hareketinde de satamadın kendine kızıyorsun bu sinirle her gün boş boş mesaj yazıyorsun

sayfayı resmen boş yazılarınla işgal ediyorsun

biraz az yaz bari dediğimde de cevap olarak ben kervan yatırımcısının sesiyim diye cevap yazmış

vatandaş en güzelini yaptı hakkını mahkemede arıyor vatandaş yıllardır art niyetli kervan yönetimine kafa tutuyor helal olsun onlara ki 2.defa kandırılmadılar ifa fesih hertürlü yönetimin bu kez canına okuyacaklar

senin gibi birkaç aydır kervan yatırımcısı olan birisinin yardımına ihtiyaçları yok

şuna bak mahkemeye katılmıyo gelmiş ben onların sesi oluyorum diyo boş boş konuşma az sus

7.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Mallarını kaçırmadan fesihçi arkadaşların TEDBİR kararını hakim biran evvel çıkarırsa fena olmaz. Ytd

canım ky batarsa 5-10 kaybeder. çalışır yine yerine kor. sağlık olsun der geçer. zt batarsa servet kaybeder. kendi bilir.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

8.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    canım ky batarsa 5-10 kaybeder. çalışır yine yerine kor. sağlık olsun der geçer. zt batarsa servet kaybeder. kendi bilir.
    Herkesin sermayesi kendince büyük...
    Kaçıracağı kadar para kaçırmış. Alınan kredilerin akıbeti belli değil. Geldiğimiz süreç sıkıntılı. İlk fesih geri çekilmeyecekti. Sebep olanları Allaha havale ediyorum. Fesih davasının geri çekildiği süreci para kaçırmada peyderpey kullandı zeyno. Bu andan itibaren mahkemelerden hiçbir beklentim yok Allahû alem....

Sayfa 818/964 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •