Sayfa 858/964 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bizler hisseye yatırım yaptık senelerce bekledik artık beklediğimizi almak istiyoruz bütün meselenin özü bu

2. Mahkeme bu ayın 20 sinde diye biliyorum bilgisi olan arkadaşlar saat kaçta hangi adliyede yazar iseler gitmeyi ve izlemeyi düşünen belki benim gibi gelmek isteyen gidemeyen arkadaşlar yerine eşini dostunu kardeşini yollayıp bunların nasıl kivrandığını duymak bilmek ister.

3.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    murat ordulu namı diğer ixir4
    sana bir soru sorulmuş? cevap yok.

12-12-2018, 22:19
    İxir elini vicdanına koy ve şu 6 lira olacak dedipin günleri hatırlayıp bir özür bari dile..
    ne günlerdi ya.. forumda çok etkindin sözün geçiyordu açıkcası; çünkü ağzından bal damlıyordu. Bizde inanıyorduk, hayallerimizi yeşertiyordun.. allah rızası için şunu söyler misin,
    NEDEN 6 lira kesinmiş gibi konuşuyordun.
    Sadece neden

soru mit.tc ye ait.

sen buna cevap ver.
    Ankara murat neredesin.

4.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Bizler hisseye yatırım yaptık senelerce bekledik artık beklediğimizi almak istiyoruz bütün meselenin özü bu
    Sayın napolyon alacağız inşallah. Şahsi düşüncem az kaldığı yönünde. Adamlar tıkır tıkır plan yapmış yürütüyorlar.
    Bizde bu plandan nasipleneceğiz. İnşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    Ben ne dediğimi nasıl paylasımlar yaptığımı biliyorum ben asla stop koymadan iş yapmam kesinliklede şart koşmuştum o hissedeki baba destek yerini ) hani uzmandınız forum ahalis 0.82 aşağısı profosyonellerin yeri diyende bendim paylaşımlarımda uyan uyar uymayan beni bağlamz) burasaı coluk cocuğun avutulacağı yer değil) y.t.d
    0,82 geçerse 6 lira olacakmış. Bak sen şu işe. Yani diyorsun ki 0,82 geçse ankara diyorsun he.
    Bende bunu yedim.

6. yoksa 30 milyonu bu fiyatlardan ky mi giydiriyorsunuz ....insanın aklına herşey geli) y.t.d valla helal olsun frecell1998 size benim yazdıklarıma anında cevap veriyordunuz bir soru sordum unal gvn yi tanıyormusun diye 5 dakikadır cevap yok tanıyorsan tanıyorum veya tanımıyorum demek zormu beşiktaş bu paylaşımı size cevap niyeti ile yapmış..y.t.d

Yukarıdaki yazı murat ordulu ya aittir.

Senden de 3 gündür cevap yok. İxir4 namı diğer murat ordulu namı diğer ankara murat.
    Sen neredesin 5 dakika değil 3 gün oldu.

7. Benimde aklıma herşey geli). Seninle ilgili her şey geli)

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    murat ordulu namı diğer ixir4
    sana bir soru sorulmuş? cevap yok.

12-12-2018, 22:19
    İxir elini vicdanına koy ve şu 6 lira olacak dedipin günleri hatırlayıp bir özür bari dile..
    ne günlerdi ya.. forumda çok etkindin sözün geçiyordu açıkcası; çünkü ağzından bal damlıyordu. Bizde inanıyorduk, hayallerimizi yeşertiyordun.. allah rızası için şunu söyler misin,
    NEDEN 6 lira kesinmiş gibi konuşuyordun.
    Sadece neden

soru mit.tc ye ait.

sen buna cevap ver.
    Benim aklıma ne geli) sen millete sattırmiyi 6 olacak diye bekleti ama kendin sati) sonra alttan ali)

Sayfa 858/964 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •