Sayfa 874/964 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Garip garip nick li adamlar çıktı ortaya....düşünceniz size kalsın. .yok şöyleydi yok böyleydi. ... 6 yıl oldu....suçlu mu????? Suçlu ortada..... neyin kafasını yaşıyorsunuz. ...Amacınız nedir..... aynı yöntem.... aynı taktik.. yemezler artik.. hiçbir şey bilmezdim. ... kervan her şeyi öğretti.

2. Az kaldı çok az.... Ankara eylemi... Valilikten izinli olacak...Uludağ eylemindeki . 5- 10 cengaverle değil. .. kalabalık bir grupla.... Secim oncesi Çok ses getirecek.... ve bütün pislikler ortaya çıkacak. ..çok kişi hesap verecek...

3. birazcık alım yapma zamanı geldi sanırım maliyeti yüksek olanlar için bulunmaz nimet bu fiytlar y.t.d ben başlıyorum bismillah

4. Borçları yapılandırmak için yeni atılım haberleri gelecektir mutlaka diye düşünüyorum. Hurriyetteki haberi boş haber değil bana göre
    Yatırım tavsiyesi değildir. Temel analize dayalı tahminlerimden ibarettir.

5. memsa bile. bu zübüklerin yatırımcıya kan kusturduğu kervansarayı 3 iş gününde geçer.... sayılganlar hal daha p...b.. uğraşa dursunlar

6. Destek olun arkadaslar.... bizim adimiza onemli bir yazi..... https://twitter.com/derinhisse/statu...309024256?s=08

7.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Takma filan yok
    ilk gün yani 4,5 sene önce ne dedi isem halen onu diyorum

KOT pantalon DIŞ arI
    dediklerimin son aşaması

ve inanın 31.12.2018 den sonra bir daha demiyeceğim

bu da size son kıyağım

bu yazdıklarınıza sakın olaki siz de inanmayın
    hisse de iş bankası müşterisinin hergün kendinden kendine
    yüksek lot alış satış olarak geçirdiği işlem ile hacim var görüntüsü
    oluşuyor

iş bankası müşterisi de arada ne kaktırsam razyım diyerek
    10 20 satıyor

31.12.2018 benim hesapladığım sürenin sonu

eğer bu tarihden sonra bile olursa
    KOT pantalonu DIŞ arI da giymek

BEN YANILDIM olur

Haydii bay bay
    Bir hatırlatmada ben yapayım.Bugün son gün. Cevabınız için. Eğer haksız çıkarsanız akşam seansına kadar bir cümle daha doğrusunu söylemek gerekirse bir ÖZÜR bekliyoruz sn volbor.

Sayfa 874/964 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •