Sayfa 887/964 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Ben bursaliyim..... Rahmetli dayım. .4-5 yaşlarında çocukken ilk Kervansaray termal hamama goturmustur... hiç unutmam.... lise mezuniyet balon Kervansaray 2 nolu balo salonunda olmuştur. ..çocuklarımız rizkindan 3-5 kuruş para biriktirip bu bende çok mazisi olan bu sirkete yatırım yaptım. ... çocukluğumdan beri sevdiğim imrendigim sirkete.. Ne oldu... para için. ..Bu itibarını yerle bir ettiniz...insanların cebinde 3-5 kuruşa göz diktiniz. değdi mi...Onur parayla satın alınmaz bunu bilin yöneticiler. .. 22 ocakta artık yatırımcılarına değil., Tüm güzel ulkeme rezil olacaksınız. ..siz hala bu yatirimcilarinizla dalga geçin. ...Allah ıslah etsin..Allah akıl fikir versin.beddua etmiyorum.. zaten yeterince edeniniz var....

2. Eşleşme 31... Bu fiyatlar gerçek değil İyi bir alıcı gelsin bakın bakalım nasıl yukarı çekiliyor

3. İşin tuhaf tarafı 33-34 den satanlar iyi ki satmışım diyorsa ağlayacak hallerine gülüyorlar. kervanda 1 tavana bakar yarı yolda kalırsınız

4. Kervansaray bursa oteli icradaymış diğer oteller gibi bu da satılmaz.

5. Şirketimizin 31.01.2017 tarihli Özel Durum Açıklamasında belirttiği üzere Kreditör bankalardan biri olan Aareal Bank AG tarafından "İpoteğin Paraya Çevrilmesi Yolu İle Takipte İcra Emri" ne ilişkin yapılan takip ile ilgili olarak; Şirketimizin aktifine kayıtlı bulunan Kervansaray Bursa Termal Otel, Bursa 7. İcra Dairesi tarafından İcradan tekrar satışa çıkarılmıştır.

Kervansaray Bursa Termal Otel için 04.03.2019 tarihinde saat 10:00'da Bursa Adalet Sarayı A Blok Zemin Kat'ta yer alan 1 Nolu İcra Satış Odasında açık artırmalı satış ihalesi gerçekleştirilecek olup, ihalenin sonuçlanmaması durumunda 2. Satış 29.03.2019 tarihi saat 10:05'te gerçekleştirilecektir.

din... hakkından imansız gelirmiş........inşallaah bütün mallarına el konur... yatırımcıya fraavun zulmün biter

6. Bunlar borçları yapılandırmamışmıydı. O zaman arel bank neden icraya verdi. Gene yalan işler.
    Bıktık artık.

7. Belli ki herkesi kendine yatırimci yapmis bu hisse. Hurriyettekl gibi cagri gazlamasi oldu sanirim ama bir kez daha gorduk ki bu alemde tek basimizayiz, arkamizda devletin kurumu saglam durmuyor. Ben de hurriyet magduruyum ve cok ugrasiyorum ama hep hayal kirikligi... kimi kime sikayet ediyoruz. Umarim tez zamanda kurtuluruz

8.  Alıntı Originally Posted by Whitelust Yazıyı Oku
    Belli ki herkesi kendine yatırimci yapmis bu hisse. Hurriyettekl gibi cagri gazlamasi oldu sanirim ama bir kez daha gorduk ki bu alemde tek basimizayiz, arkamizda devletin kurumu saglam durmuyor. Ben de hurriyet magduruyum ve cok ugrasiyorum ama hep hayal kirikligi... kimi kime sikayet ediyoruz. Umarim tez zamanda kurtuluruz
    Güzel yorum...
    Buradan kurtulursam alyağ gececeğim. Biraz daha sabredelim bakalım.

Sayfa 887/964 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •