Sayfa 889/964 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Eyleme katılmakta tereddütü olan varsa tahtanın bugünkü haline baksın yeterli.
    30 dan tabana kadar sadece 14.000 lot var alışta.
    Bunları tüm Türkiye ye rezil etmeden uyku haram bana

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. ver mehteri..batan geminin mallları... 0.29 kuruş .wc 1.50 bir kenef parasına 5.17 adet kervansaray holdinğ hissesi.ODUNUN BOL OLDUN SAYILGAN SÜLALESİ

3.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Sen spk da mı çalışıyorsun? Yanlış karar vermişler bu kadar basit. Bak adam gelmiş hürriyette spk yüzünden yandık diyor. Spk memurlarının belirleyici gücü yoksa neden maaş alıyorlar?

Bir memur gelir oteki gider olan yatirimciya olur

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Hürriyetteki muafiyet olayında spk bir açıklama yaptımı? Yani şu şu sebeple muafiyet verdim diye.
    Yani mevzuattan kaynaklanan özel bir durumu yoksa hürriyetin o zaman bu çifte standart olmuyor mu? Neye göre çağrı var veya yok diyor spk?
    Ülke gerçeklerini bilmiyor gibi pozlar atıp durmanın anlamı yok! Sanki hersey memurların güdümünde olup bitiyor bu ülkede! Ülkrmizde Memurlar sadece memurdur! Bırakın borsa düzenlemelerini tebliklerini, istediğinde anayasa bile hiçlenebilindiğinş de herkes görüyor! Muktedirler her zaman kazanır!!

Borsada bu güne kadar rekor sayıda yatırımcı sömürne operasyonu oldu, çoğunda açık seçik aleni şekilde, her defasında bu operasyonları yapan muktedirler kazanmamışmı, yaptıkları hep yanlarına kar kalmamış mı?
    Son düzenleme : 1prometheus; 16-01-2019 saat: 22:20.

5. Boşuma lagalugaya gerek yok, belirleyici olanlar alt kattakiler değil üst kattakiler. Üst kattakiler ne buyursa öyke olur hersey...

6. Kervansaray’a yabancılardan teklif

Kervansaray Yatırım Holding'de yeniden yapılanma çalışmaları tamamlandı. 3 yıldır kapalı olan Kervansaray Uludağ Oteli'ni açan şirket, önümüzdeki dönemde Antalya otellerinde renovasyon çalışmaları başlatmaya hazırlanıyor. Yeni dönemi 'yatırım dönemi' ilan eden Kervansaray Yatırım Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Tümer, şirketin borç sorununu çözdükten sonra turizmde yeni yatırımlara devam edeceklerini belirterek, "Önümüzdeki 4 yıl içinde 2 otel daha açabiliriz" diye konuştu. Yeni otellerin İç Anadolu Bölgesi ile Osmaniye-Adana civarında olması bekleniyor.
    BORÇLAR YAPILANDIRILDI
    Kervansaray Otelleri'nin 3.500 yatak kapasitesi olduğunu söyleyen Tümer, "Yurtdışındaki birçok zincir markadan teklifler geliyor, görüşüyoruz" dedi. Geçmiş yönetim döneminde içine düşülen borç batağından sıyrılmak için gerekli tüm adımların atıldığına dikkat çeken Tümer, "Borçlarla ilgili olarak bankalar ve faktoring şirketleriyle anlaşma yoluna gidildi. Önemli boyuttaki bazı yapılandırma görüşmelerimiz de devam ediyor" diye konuştu. Tümer'in verdiği bilgiye göre, 80-90 milyon euro civarındaki borcunun yerli bankalara olan kısmı yapılandırıldı, yabancı bankaya olan borç da yarıya indirildi.

7. Sabah gazetesinden guncel haberdir arkadaslar. Yabanci bankaya olan borc yariya indirildi denmis.
    Bu ne demek. arkadaslar biliyormusunuz Bu soylenenleri somut olarak bilancoda gormemiz lazim tabi ama bana gore yakin izleme pazarindan cikis surecinin baslangici bu haber

8. Tinerde hiç güven oluşturmayan durumlar. Gazete demeçleri ile kap bildirimleri birbiri ile çok çelişiyor
    Son düzenleme : 1prometheus; 18-01-2019 saat: 02:30.

Sayfa 889/964 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •