Sayfa 9/964 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Garip35 Yazıyı Oku
    Ne oldu kafana taş mı düştü? Sen önce dünden beri yazdıklarını bir oku. Ondan sonra eğer yazdıklarını idrak edebilirsen Frecell'den bir özür dile. Ondan sonra madem ki para istiyorsun fiyatını söyle bir istişare yapalım. Belki %5 çoktan tamamlanmıştır. Yer kaldıysa bakarız. Olmazsa seninkilerin üzerine toplamaya başlarsın sende yeni bir gurup başlatırsın

Sent from my SM-N910C using Android mobile app
    nah tamalarsınız yüzde 5 i bana ihtiyacınız var para koparmaya çalışman söylen avukatınıza tek kuruş vermem bana muhtaçsınız işinize gelirse

2. ****** la yanindan sokturma 5 nide sanada kansiz heriffff

3. Bizim senin gibi köpeklere ihtiyacimiz yokkk yuru git işine ittttt

4.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    nah tamalarsınız yüzde 5 i bana ihtiyacınız var para koparmaya çalışman söylen avukatınıza tek kuruş vermem bana muhtaçsınız işinize gelirse
    Tüh bee tamda 800 bin açık kalmıştı. Sen iyi kalpli birine benziyorsun. Konuşmalarına göre gayette ciddisin anlaşılan. Şu 800 binin çıktısını görelim dedi avukat. Elinde Kervan olan herkeze açık bizim kapımız. Ama nerden araştırdın bu işi dün öyleydin bugün neden böyle oldun? 24 saatte insan nasıl bu kadar değişir var mı mantıklı bir cevabın?

5. guduzzcuk selim seni bu hale mi getirdi ah kıyamam anlıyorum seni psikolojik durumun sana yapılan neyse aynısını başkasına yapmak istiyorsun selimin sana ne ettiği belli , 800 bin lotum için iyi çalışın oldu mu? ben katılsamda katılmasamda aslında benim içinde çalışıyorsunuz bak sen yinede özür dile bu lotlar birgün lazım olur ayaklarıma kapanacağın günlerde gelecek guduzcuk pardon iduzmuck

6.  Alıntı Originally Posted by Garip35 Yazıyı Oku
    Tüh bee tamda 800 bin açık kalmıştı. Sen iyi kalpli birine benziyorsun. Konuşmalarına göre gayette ciddisin anlaşılan. Şu 800 binin çıktısını görelim dedi avukat. Elinde Kervan olan herkeze açık bizim kapımız. Ama nerden araştırdın bu işi dün öyleydin bugün neden böyle oldun? 24 saatte insan nasıl bu kadar değişir var mı mantıklı bir cevabın?

ha sizde mantık olsa yazdıklarımı iyi okurdun ; anlardın sen iduzmuck kadar bile değilsin ama iduzmuck a selim baya..................

7. Sayin yorum bakin gk davasi actik diyoruz... %5 i tamamlamasak acamazdik...

Iyi niyetinizden suphemiz yok ancak... Bizim olusumumuzda 1 lotu olaninda milyon lotu olaninda soz hakki esit...

En azindan herkes bir birine saygili...bizim icin hisse miktarindan cok beraber yuruyebilecegimiz arkadaslara ihtiyacimiz var... Yani guvenebilecegimiz...

Davalar konusuna gelince hepsinin hem hisse adedi, hem masraflari hem de belgeleri hazir.

Biz bir lotu olani da milyon lotu olanida kabul ederiz... Yeterki hakkini arasin... Ancak sizin de malumunuz ki kimse kimseye muhtac degildir... Ve onemli olan birlikte hareket edebilmektir...

Zaten yazi sekliniz itibariyle birlikte hak mucadelesine girme sansimiz zaten olamaz...

Ins her sey dusundugunuz gibi olur... Size basarilar.

Sent from my LG-D855 using Android mobile app
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    guduz efendi ; selim selin eline vermiş ben bu 800 bin lotu 2016 da aldım çoğunu kapişşşşşşş , sana ve senin gibilere destek olmak için geldik bide para mı isticenizzz, aldım çağrının kokusunu 1 TL nin üzerinde olacak çağrı fiyatı la ben katılmasam bile siz çalışıyorsunuz illaki siz kazanınca ben tek kuruş ödemeden hisse fiyatı oralara gelir, de yürü get konuşturma beni
    Ülen denyo adamsan kanıtla portföyünü yolla Nail beye vekaletini ben 100 tl gönderecem nail beye senin adına. Bunca çirkefliğin 100 tl içinmi sırtlan soyu....

Sayfa 9/964 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •