Sayfa 908/964 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Yatırımcıyı nakavt etmek için her türlü pisliği çirkefliği düzenbazlığı her alanda sekronize şekilde yapıyorlar Tahtacı istediği kadar yırtınıp dursun, bizden hedef fiyatımız dışında asla hisse alamaz,

Şuan diğer hisseleriniz oldukta iyi gidiyor, eğer diğerleri satış hedefinize gelirse, satıp bu hisselerden gelen karın bir kısmıyja kervn da pörtföyü hep iki katına çıkaracağız daha önce yaptığımız gibi, On yılda gecse bu stratejiye devam. Diğer hisselerden kazanılmışım bir kısmı olduğu için zarar kayıp yol nasılsa!!

Tahtacı boşuna kendini yırtıp duruyor. Bazılarının tanımladığı gibi ‘Yeni harkulade yönetimin şaheser yönetim kurulunun başındaki yatırımcının vefakar dostu muhteşem patroniçe tatacıya 1 nominalden onlarca milyon hisse vermişse, bu fiyata kadar tataya düşe hisseyi zaten hoplaya zıplaya toplar ama kayda değer bir satış yok..

2. Kervansaray adeta küllerinden doğdu!

37 yıllık geçmişiyle Türk turizminin en köklü otelleri arasında yer alan Kervansaray Uludağ, 3 yıllık aranın ardından faaliyete başladı.
    Türkiye’nin en eski otel zincirleri arasında yer alan Kervansaray, eski parlak günlerine dönme hazırlığında… Kervansaray’ın turizm sektöründeki ilk yatırımı olan ve 1982 yılında Bursa’nın kayak merkezi Uludağ’da kapılarını açan Kervansaray Uludağ, 3 yıllık aranın ardından yeniden hizmete girdi.*

*

Kervansaray Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Tümer öncülüğünde yürütülen hukuki mücadele sonucunda, Kervansaray yönetimi ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında varılan anlaşmayla, Kervansaray Uludağ Oteli'nin tahsisi 63 yıl boyunca geçerli olmak üzere ihya edildi. Uludağ oteli 3 yıl ardan sonra açıldı ve sezonu hatırı sayılır doluluk ile kapattık. Kervansaray Yatırım Holding’in tekrar eski günlerine dönmesiyle ilgili süreci anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Tümer, “Eve kadar haciz gelince biz bu işe el atmamız gerektiğini düşündük. Hisselerin yüzde 66’sı bende idi zaten.*

İmza yetkisini üzerime aldım. Halka açık şirketle ilgili önceki yönetiminin kötü niyeti söz konusu idi. Şimdi tekrar bir başarı hikayesi yazılması için kolları sıvadık. Profesyonel ekip kurduk. Borçlarımızı sıraya koyarak ödemeye başladık. Mahkemelik olunmuş Bakanlıklar dahil tüm kurumlarla arayı düzeltmeye başladık. 63 yıllık tahsis zaten akabinde oluştu. Uludağ birinci bölge resmen piknik alanına dönüşmüştü, yeni yatırımlarımızla otelimizi açtık ve esnafın da yüzü güldü.” dedi.

*

Devlete olan borçlarımızı önceliklendirdik

Tümer,* Kervansaray Uludağ özelinde birkaç yenilik düşündüklerini, bir iki sponsorla görüştüklerini, ışıklandırma ile gece kayağının da yapılmasını sağlayacaklarını sözlerine ekledi. Uludağ oteli ile ilgili Orman Bakanlığı ile mahkeme sürecini temizlediklerini, hiç bir sorunun kalmadığını ifade eden Tümer, “Bizim holding bünyemizde 6 otelimiz var. Bursa şehir içinde iki otelimiz bulunuyor. Uludağ var. Antalya’da 2, Marmaris’te bir otelimiz daha bulunuyor. Biz şimdi Kervansaray’da ikinci başarı hikayesini kısa sürede yazacağız. Buna inanıyoruz. Devr aldığımız dönemden itibaren önceliği devlet borçlarına verdik ve yapılandırmalarımızı gününde ödemeye başladık. Borçlarımızı sırasıyla ödeyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Gelen parayı doğru yere akıttığınız zaman doğru yere ödediğiniz zaman problemin aslında çözülebildiğini görüyorsunuz. Netice de yatırımcılarımızın da yüzünü güldürmek istiyoruz.” dedi.*

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İstanbul 16.Asliye Ticaret Mahkemesinde devam eden "fesih davasında" tam da duruşmadan önce Hürriyet Gazetesi'nde bir haber yaptırdılar. 2 gün sonra da kendi haberlerini yalanladılar KAP'ta.
    Ama avukatlarının bu yalanlamadan haberi yok ya da işine öyle gelmiş olmalı ki gazete haberini delil olarak dosyaya koydu utanmadan.
    Şimdi dava dosyamız "fesih şartlarının gerçekleşip gerçekleşmediğinin tespiti için" iki profesör ve bir mali müşavirden oluşan 3 kişilik bilirkişi heyetine teslim edildi 11 Martta.
    Dosya bilirkişiye teslim edildikten hemen sonra yine bir yalan haber çıktı ortaya.
    Amacın mahkemeyi ve bilirkişileri etki altına almak olduğu çok aşikar.
    Boş lafla, asparagas haberle peynir gemisi yürümez.
    Bu numaraları da ne mahkeme nede bilirkişi yemez.
    Somut şeylerle gelin artık somut...

4.  Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    İstanbul 16.Asliye Ticaret Mahkemesinde devam eden "fesih davasında" tam da duruşmadan önce Hürriyet Gazetesi'nde bir haber yaptırdılar. 2 gün sonra da kendi haberlerini yalanladılar KAP'ta.
    Ama avukatlarının bu yalanlamadan haberi yok ya da işine öyle gelmiş olmalı ki gazete haberini delil olarak dosyaya koydu utanmadan.
    Şimdi dava dosyamız "fesih şartlarının gerçekleşip gerçekleşmediğinin tespiti için" iki profesör ve bir mali müşavirden oluşan 3 kişilik bilirkişi heyetine teslim edildi 11 Martta.
    Dosya bilirkişiye teslim edildikten hemen sonra yine bir yalan haber çıktı ortaya.
    Amacın mahkemeyi ve bilirkişileri etki altına almak olduğu çok aşikar.
    Boş lafla, asparagas haberle peynir gemisi yürümez.
    Bu numaraları da ne mahkeme nede bilirkişi yemez.
    Somut şeylerle gelin artık somut...

Bu doğrultuda eski kötü niyetli yönetim, yeni çok iyi yönetim oyununu her alanda gösteriyorlar.

Anladığım kadarıyla zt de eski yönetimi kötü niyetli tanımlamış, eski yönetimdeki kötü niyetlileri yönetimden çıkarmış, iyi niyetli olanlarla yola devam ediyor

Oysa zt bu eski yönetimdeki bu kötü niyetli adamları referans göstererek zorunlu hisse geri alımından muhaf oldu. Ne yaman çelişki!

Ayrıca borsa tarihine bakmalı; azınlık hisseye sahip oluşta şirket yönetiminde olanlar çoğunluk hisseleri satın aldıklarında veya imtiyazlı hisseleri alıp yönetimde tam güç haline geldiklerinde hep zorunlu hisse geri alımı yapma durumunda kalmamışlar mı?

Nerden bakarsan çelişkili ikilemli rezalet durumlar seridi. Asıl bu rezaletlere kim ve kimler görmezden gelip veya bunları kollayarak bunlara hep yola devam dediğidir. Bir borsada olmasına asla müsade edilmeyecek her türlü hile hurda her çeşit dönme dolap iş oldu kervn da, ama hep müsamaha ile karşılandı veya kollanıp (SPK nın bütün raporlarında hiçe sayılarak) desteklenip yola devam dendi.

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu doğrultuda eski kötü niyetli yönetim, yeni çok iyi yönetim oyununu her alanda gösteriyorlar.

Anladığım kadarıyla zt de eski yönetimi kötü niyetli tanımlamış, eski yönetimdeki kötü niyetlileri yönetimden çıkarmış, iyi niyetli olanlarla yola devam ediyor

Oysa zt bu eski yönetimdeki bu kötü niyetli adamları referans göstererek zorunlu hisse geri alımından muhaf oldu. Ne yaman çelişki!

Ayrıca borsa tarihine bakmalı; azınlık hisseye sahip oluşta şirket yönetiminde olanlar çoğunluk hisseleri satın aldıklarında veya imtiyazlı hisseleri alıp yönetimde tam güç haline geldiklerinde hep zorunlu hisse geri alımı yapma durumunda kalmamışlar mı?

Nerden bakarsan çelişkili ikilemli rezalet durumlar seridi. Asıl bu rezaletlere kim ve kimler görmezden gelip veya bunları kollayarak bunlara hep yola devam dediğidir. Bir borsada olmasına asla müsade edilmeyecek her türlü hile hurda her çeşit dönme dolap iş oldu kervn da, ama hep müsamaha ile karşılandı veya kollanıp (SPK nın bütün raporlarında hiçe sayılarak) desteklenip yola devam dendi.
    Utanmaz z.t.eski yonetimi genel kurukda niye ibra ettin o zaman deme hakkini kendimde buluyorum cunki o genel kurula katikdim eski yonetimi ibra etmedim ve serh verdim keske o zaman 3 aykik sure okdugunu bilseydim dava edetdim.
    Bizi bu konuda kimse uyarmadi zeynepin oylari gecersizdi aslinda o genel kurula katilim yuksek olsa ibra edilmezdi ve sirketi zarara ugratan selimden sirketin kaybi alinabilurdi.

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Utanmaz z.t.eski yonetimi genel kurukda niye ibra ettin o zaman deme hakkini kendimde buluyorum cunki o genel kurula katikdim eski yonetimi ibra etmedim ve serh verdim keske o zaman 3 aykik sure okdugunu bilseydim dava edetdim.
    Bizi bu konuda kimse uyarmadi zeynepin oylari gecersizdi aslinda o genel kurula katilim yuksek olsa ibra edilmezdi ve sirketi zarara ugratan selimden sirketin kaybi alinabilurdi.
    Kötü niyet hille üçkağıt işler o kadar ayuka çıkmış ki, eski öcü yönetim yeni cici yönetim stratejileriyle olası her hangi bir hukuksal müdaheleyi veya cezaya kovuşturmak için sorumluluğu eski yönetime yükleyerek sıyrılmayı stratejileri.

İbu şirkette olup biten rezalet işler düne. serisi çeyreği Koç Sabancı doğuş Ülker falan gibi şirketlerde olsa idi on defa şirket yönetimine el konulmuştu.

7. Yorumcu %100 HAKLI

8. bu yıl kervan yılı olsun artık zeynep hanım kaybedilmiş yılların acısını çıkartın bizler yolcuyuz sizler hancısınız fabrikası kapalı olupda bir tane bekçisi olan nice şirketler borsada kervan yükü ile para kazandılar bunca hiba olmuş yıllar ne sizlere ne bizlere birşey kazandırmadı bunu farkına vardınız ne yapacaksanız tam zamanaı unutmayın dünya bir gündür o gün bügündür zeynep hanım sosyal medyada degil kap haberlerinde ismnizin tenefüs edilsin kap da gercek tüzel güzel haberler bekliyoruz handa hamamda sizlerin hiç olan 6 yılı telefi edip bizleri yolcu ediniz ötel zinicirleri kurun ama bunu yatırımcınızla helalleşerek yapın eminim türkiyede ve belkide dünyada parmak ile gösterilen başarılı iş kadını siz olacaksınız sadece yapmanız gerkeni en hızlı şekilde faliyete gecirmeniz yeter artar bile unutmayın yatırımcı kanar göçer sizler kalıcısınız

Sayfa 908/964 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •