Sayfa 891/964 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Batan adam a selam olsun.,, şahin son düzlükte mercedes/bmw geçmiş!!! Sizin kisi çamura bulanmış neydi!!! Oteller açılmış... birileri elindeki klonlanmış hisseyi pazarlamaya başlayacak gibi!!! Birinin hala bi özür borcu var!!! Çağrı yok dediğimiz zaman çağrı diyen, faiz yanlış dediğimiz zaman bile yok şöye yok böyle rakamı tutturamadığı halde tutturdum diyen!!! MEMSA açıldıktan sonraki 15 günlük KAP haberlerinide okusun rakamsal bütünlükteki anlam: KAP haberi yapmak için şirketten onay alınır yalanını yesinler diyorum!!! Milleti çok KEKLEDİN... HEDEF fiyatına gelmeden millete bolca hissemi verecekler nede olsa sudan ucuz temin edildi... sen ve ekibinde ortak oldu::: davayı çekerek. İçinizde ki irlandalılar yok mu o dönem işlerini iyi yaptılar... Uyduruk davalar açıp uyutmayın milleti... MEMSA da 0 üretim ama gazcısı çok bu aralar

2. Utanmadan forumlarda yaziyorsun degil mi??

Tahtayi kapattirip...zora dusen kac ky nin hissesini 14 kurustan patrona aldirdin sen onu soyle...

Utanmiyorsunda... Biz neler cevirdigini bilmiyor muyuz???

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. Medya da çıkan haberler güzel. Bu işin sadece fiyata yansıması gerekiyor. Bekleyelim bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Batan adam a selam olsun.,, şahin son düzlükte mercedes/bmw geçmiş!!! Sizin kisi çamura bulanmış neydi!!! Oteller açılmış... birileri elindeki klonlanmış hisseyi pazarlamaya başlayacak gibi!!! Birinin hala bi özür borcu var!!! Çağrı yok dediğimiz zaman çağrı diyen, faiz yanlış dediğimiz zaman bile yok şöye yok böyle rakamı tutturamadığı halde tutturdum diyen!!! MEMSA açıldıktan sonraki 15 günlük KAP haberlerinide okusun rakamsal bütünlükteki anlam: KAP haberi yapmak için şirketten onay alınır yalanını yesinler diyorum!!! Milleti çok KEKLEDİN... HEDEF fiyatına gelmeden millete bolca hissemi verecekler nede olsa sudan ucuz temin edildi... sen ve ekibinde ortak oldu::: davayı çekerek. İçinizde ki irlandalılar yok mu o dönem işlerini iyi yaptılar... Uyduruk davalar açıp uyutmayın milleti... MEMSA da 0 üretim ama gazcısı çok bu aralar
    14 kuruşta ortada olmayan doktor 30 kuruşta damlamış. Merak etme doktor herkesin sırası gelecek.

5. Hocam memsanin tahtasini bu kapattirdi. O kadar soyledik denetciyi gecirmezseniz tahtaniz kapanir diye...

Sonra organize yapanlar patrona dara dusen ky nin malini 14 kurusa toplattirdi...

Simdi bu gelmis bu kadar gunaha girmis...vebal almis utanmadan burada birde yaziyor...

O paralari nasil yiyeceksin... Bir yerinden cikmaz mi? Seni takip etmedigimizi mi saniyorsun... ne haltlar karistirdigini bilmiyor muyuz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. Valiliktin İzin çıktı Yarın Kervn eylemi büyük olacak bütün pislikleri Pazara dökülücek bakalım ne yapacaklar bundan sonra...

7. Sonunda karamsarlığımız umuda döndü. Ama yeter mi tabiki hayır. Daha maliyete bile gelmedik.
    Onun için yarınki eylem çok önemli arkadaşlar.
    Gerekli izinlerde alınmış. Ne kadar çok olursak o kadar güçlü oluruz.
    Eylemin nerede saat kaçta olduğunu yani genel bilgiler forumlarda paylaşılırsa bilgilendirme açısından çok faydalı olur arkadaşlar.

8. Ankara Atatürk Kültür Merkezi Önü
    22.01.2019
    Saat:14.00-16.00

Artık Eylem zamanı İcraat zamanı şirketin ipliğinin Pazar’a çıkacağı zaman öyle para verip gazetelere haber yaptırmaya benzemeyecek bu eylem....

Sayfa 891/964 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •