Sayfa 809/964 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sayın ' cebeci ' Nail bey in emeğine sağlık.. ancak elimizi bu kadar açık etmememiz lazım. Bırakın süpriz olsun zeynoya. Heyecanınıza yenik düşmeyin... Böyle herşeyi açık edersek ona göre karşı savunma hazırlığı yapma fırsatı vermiş oluruz lütfen ....

2.  Alıntı Originally Posted by The imame Yazıyı Oku
    Sayın ' cebeci ' Nail bey in emeğine sağlık.. ancak elimizi bu kadar açık etmememiz lazım. Bırakın süpriz olsun zeynoya. Heyecanınıza yenik düşmeyin... Böyle herşeyi açık edersek ona göre karşı savunma hazırlığı yapma fırsatı vermiş oluruz lütfen ....
    Bana kalırsada the sn. imame doğru söylüyor. Bize dahi elinizi çok açık etmeyin sn. cebeci sadece dava açanların bilgisinde olsun bazı emekleriniz. Yoksa kendilerini ona göre ayarlamaya çalışırlar. Yoksa şirketin avukatlarınında onları yakında satacağı net bir durum gibi görünen.

3.  Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Yine sayın avukatımız Nail Çakır sağolsun dava sonuna kadar şirkete yönetim kayyımı atanması talebinde de bulunmuş.
    Bu da yerinde bir talep çünkü bunlar bu kafayla dava bitene kadar şirkette bize
    hiçbirşey bırakmazlar.
    Kayyum atanmadı Harika bir durum olur. Umarım yatırımcılar hedefine ulaşır. Herşeyden önce yatırımcıların için en önemli olan kayyum atanmasıdır.

+Eğer kayyum atanırsa şirkette faliyetlerin doğru yönde işlemesi denektir.
    +Şirket faliyetlerinin doğru ve karlı olmasını sağlamak, şirket varlıklarının doğru değerlendirilmesi sağlamak, şirket varlıklarının doğru fiyatlardan satılarak veya şirket varlıklarını yeniden ipotekkendirilerek refinansman sağlanarak denektlr. Yani şirkette bütün işlerin ortaklık yararına işlemesini sağlamak demektir.
    +Kelepir fiyatlardan şirket dışına çıkarılan şirket varlıklarının tekrar şirkrt içerine alınmasına çalışmak denektir.
    +Çeşitli ortaklık yararına olmayan marifetkrrke kendilerine fayda sağlayarak şirketi zarar sokanlardan şirket zararlarını tanzim etme yolunun açılması demektir. +Şirketin, şirkette ortaklık aleyhine yürütülmüş her türlü hile hurdayı yapanlara karşı gereken bütün davaları açması ve etkili şekilde davaları sürdürmesi demektir.
    +Şirket varlıklarının güvence altına alınmadı denektir. Yatırımcıların payının güven altına alınması denektir.

Zt şimdi spk nın tespit ettiği bir çok hile hurda işi ve mahkemesinde sabit olarak tespit ettiği baxı hille hurda işleri eski yönetime yükleyerek yönetimi elinde tutmaya çalışıyor. Oysa bu eski yönetimde akrabalarım var diye çağrıdan muaf olmaya çalışıyordu Ne ilginç çelişkii. Hukuğun bu ikilemi göreceğine inanıyoruz.

Ayrıca bu kadar çok sayıda hille hurda işin hilebazların faydasına dönüşmemesi için çağrı davasındadır yatırımcı lehine olması gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by The imame Yazıyı Oku
    Sayın ' cebeci ' Nail bey in emeğine sağlık.. ancak elimizi bu kadar açık etmememiz lazım. Bırakın süpriz olsun zeynoya. Heyecanınıza yenik düşmeyin... Böyle herşeyi açık edersek ona göre karşı savunma hazırlığı yapma fırsatı vermiş oluruz lütfen ....
    Sayın İmame, bu konuda endişe etmenize gerek yok.Mahkeme dava dilekçesine karşı tarafa gönderiyor hemen gönderiyor zaten. Ayrıca avukatları bugün mahkemede dilekçeyi incelemeye başlamışlardır bile eminim..

5. diğer köyden yasaklandım. topu topu 250 000 lotum var fakat şahsım için tilkinin adamı olduğumu yazarak sürekli aynı yorumu yazan 1 *** var .onun ispatlanmayan iftirasını ky üzerine oynadığı oyunu şahsım üzerinden ky ye mal veriliyormuş algısını çok iyi görüyorum. şahsına sürekli çıktığın deliğe tüküreyim diyorum ve zevk alıyor ki iftirasına devam ediyor. adeta tilki götoşunun görevlendirdiği görevi üzerimden algı ile yürütüyor. dipten mal verip kağıdı aşağıya askılıyormuşum güya . 250.000 lotla mı olacak la amk ***i. anasına selam göndermekten aşka çarem kalmamıştır. hiç kimse kusura akmasın. şahsım için çakal süzmesi ile yandaş olduğumu yazan o.ç. dur. unu alenen söylüyorum. amk un ***leri ile dolmuş forumlar. ne u arkadaş. 2013 ten u yana al sat yapmadığım toplam lotum 250 in dir. sadece 1 defa 0,62 ten aldım ve onları 0,38 den verdim. seeini de yazdım. haram yemeyiz dedim. haram yememem o.ç. jk1903 ün zoruna gittiyse anasına selamlarımı söylesin. otür ***ler için adamız ayakytayız varsa sıkıntısı adliye yakınındadır gider eesininkini de hukuki süreçte görür. hakkımda haram yemem dediğim için o.ç. luğu yapanın kafasını da ezeriz. *** soyları. la helal yaşayan insanlar sizin gii o.ç. larına çok mu atıyor . u arada klavyem zaten"b" harfini yazmıyor. 1 de şahsım hakkımda yok koz1 miymişim ne yok kzılkan mıymışım iftiraları. cehennemde etlerim cayır cayır yanacakmış ta. ve unu jk1903 yazıyor ama admin onun o yorumunu onaylıyor enim o *** soyunun çıktığı deliğe tükürmemi onaylamıyor. şayet 5 yıl oyunca sadece 1 kez sözünü ettiğim 0,62 dn alıp 0,38 den sattığım gerçek ise ve o satışı da haram paramı temizlemek için 180 in civarındaki alış satış lotum ise aşkada al sat yapmadıysam. Allahım o şahıs jk1903 ün üzerimdeki hakkını saklı tutsun enden özür dilemediği sürece cehennemde ateşe hakkımı helal etmediğim sürece doun olsun inşallah. cehennemde etin cayır cayır yanması asıl olur onun üzerine olsun. ve dediğim gii 2013 ten uyana al sat yapmadığım ya herro ya merro ile eklediğim 250 in lotum şuan mevcut onunla ya herro ya merrocuyum. unun dışında tilki puştunun da yandaşının da gerek adamlarından gerekse yandaşın da yandaşıysam o cehennem peni pulsun . ama ey pjk1903 sen sahtekarca yazıyorsun hakkımda sürekli iftira atıyorsun .insanların haram yememelerine inanamıyorsun her tarafın haram yemekten cehenneme hazır odun haline gelmişsin ki pana iftiralarını sıralıyorsun . haram yemediğimi söylemem senin içini içini yiyor. ve sen o iftiralarında Yüce Allahımın akıpetine mazhar olursun İnşallah. ta ki penden özür dileyinceye kadar. çünkü üzerimden yaptığın 1 algıdır. pana aşşadan milletin eline mal verdiğimi söylüyorsun. var ya pu sahtekarlığın ile tilkiye yandaşlığın ile ky ayaklarına yatman ile İnşallah o pedeninde et diye taşıdıkların cehennemde cayır cayır yansın. Allahım senin kalpi temiz haramdan yemekten sakınan punun için 50 pin tl lik yan cepten girmiş haram parayı gözden çıkaran hasson34 e attığın iftiran için etlerin cayır cayır yansın İnşallah. haram yemekten Allaha sığınırım. haram helali idrak edemeyen cehenneme aday pjk1903.

6. Turizm patladı.
    Sezon sonu olmasına rağmen bütün Kervansaray otelleri full dolu.
    Ve şimdiden gelecek sezonun paraları da toplanmaya başladı.
    Hükümet turizm sektörüne müthiş önem veriyor ve her türlü kolaylığı sağlıyor.
    Tahsis sürelerinin uzatılması, taksitle satışı, aflar, çeşitli teşvikler vs.
    Kısacası herşey şirket lehine gelişiyor.
    Sadece bir kaç akıllı hamleyle rüzgar birden tersine döndürülebilir.
    Ama bunlar şirkete güvenip hisse satın almak gafletinde bulunan yatırımcısının sırtından geçinmeye
    Öyle alışmışlar ki başka hiç bir seçeneği gözleri görmüyor, kulakları işitmiyor.

7. sözün özü. şahsım 2013 ten puna 250 pin lot ile süregelmektedir. pu 250 pin adet lotu asla al sat yapmadım ya herro ya merro lotumdur. punu dışında 115 pin tl lik 0,60 ve 0,62 ten 180 pin adet civarı lot aldım pu lotları alırken de 65 in kendi param 50 pini evet iddia oynayıp kazanan 1 arkadaşımdan pana verdiği rakam . yoksa 0,62 ten pu hisseye hayatta girmezdim. fakat porcum çoktu ve pana denilen o haram para seni ilgilendirmez ilk kişiyi yani kaz***** ilgilendiri sen kullanapilirsin şeklindeydiç fakat haram olduğunu pilmeseydim dert etmezdim. iddiaden geldiğini pidiğim için sürekli içimde 1 kurt vardı ve hep rahatsızdım. ve hisse de o sıralar 0,40 0,38 lere düştüydü. dedim kendi helalime haramı karıştırdım arkadaş pen 65 pin TL mi alayım ve çekileyim kenera. öyle yaptım hepsini 0,38 gii rakamlardan sattım (115 pin TL ile aldığın-m 0,62 den aldığım lotları) pin TL fazlaca meplağ oldu 66 pin TL oldu ve pin TL yi de muhtaç pirine verdim. tüm hepsi pudur. ve tüm punlar üzerine pjk1903 şahsım üzerinden ky ye malı yüklüyorum algısı ile devam ediyor. diğer köyü kontrol edin. pen tilki yandaşıymışım falan filan . ve aşşadan millete mal veriyormuşum iftiralar.. sonuç olarak 2013 ten puyana ya herro ya merro için asla al sat yapmadığım 250 pin adet lotum ile yola devam etmekteyim. evet pjk1903 ü tanıyan var ise adam olup olmadığını ve adam ise en yakın adliyeye önden puyurmasını söylesin. Ve pedduam şahsının üzerinedir. hakkımda sırf haram yemem dediğim için zoruna gidip iftira attığından dolayı ( haram yemekten Allaha sığınırım) tam da pu nedenle Allahım o şahsın etlerini hakkımdaki ağır iftirasından dolayı ve purada yüzlerce ky ye şahsımı aldatıcı şekilde tanımlamasından (iftira ile) dolayı ky nin gözünde peni ky nin emeğini çalan olarak göstermesi iftirasından dolayı Yüce Allahım pjk1903 rumuzu altında yazan şahsın edenini etlerini kemiklerini cehennem ateşi ile cayır cayır yaksın İnşallah. Ta ki şahsıma karşı iftiraya son vermeyip tarafımdan özür dilemediği sürece . Kendisine 24 saat süre veriyorum. Aksi takdirde hakkımdaki iftira ile peni tüm kervan yatırımcılarını kanını emen kişi olarak gösterip hakkımda idtira atması sepepi ile Allahımın pana vermiş olduğu haktan ötürü hakkım kendisine helal helal değildir. İnşaşşal cehennem ateşi ile nasiplenir. İnasanların helal süzgecine iftira atan inşallah cehennem ateşi ile nasiplenir.

8.  Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Turizm patladı.
    Sezon sonu olmasına rağmen bütün Kervansaray otelleri full dolu.
    Ve şimdiden gelecek sezonun paraları da toplanmaya başladı.
    Hükümet turizm sektörüne müthiş önem veriyor ve her türlü kolaylığı sağlıyor.
    Tahsis sürelerinin uzatılması, taksitle satışı, aflar, çeşitli teşvikler vs.
    Kısacası herşey şirket lehine gelişiyor.
    Sadece bir kaç akıllı hamleyle rüzgar birden tersine döndürülebilir.
    Ama bunlar şirkete güvenip hisse satın almak gafletinde bulunan yatırımcısının sırtından geçinmeye
    Öyle alışmışlar ki başka hiç bir seçeneği gözleri görmüyor, kulakları işitmiyor.
    Aslında çözüm çok basit ama bizlere olan nefretleri öylesine karartmış ki gözlerini, sırf küçük yatırımcı kazanmasın diye kendilerini bile bile batırmayı bile göze alıyorlar. Ne diyeyim Allah ıslah eylesin hepinizi...
    Son düzenleme : cebeci; 06-09-2018 saat: 14:48. Sebep: imla

Sayfa 809/964 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •