Sayfa 430/964 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hocam benim anladığım SPK karar düzeltmeye gitmiş... Danıştay sorgu ekranından da bakamıyorum... Ha bir şey çıkacağına inanmıyorum ama görüldüğü üzere hukuki süreç devam etmekte...

Bu arada SPK'nın karar düzeltmeye gitme hakkı var hocam olmaz olur mu?? SPK mahkemeyi kaybettiği için karar düzeltmeye gidebilir... Ha bir şey çıkar mı bence çıkmaz...

Ve KAP açıklamasında çok net yazılmış hocam SPK nın karar düzeltmeye gittiğini...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

verilen karar spk.nın karar düzeltme ile ilgilidir.spk.nın başka hakkı yoktur.sayın frecell
    dava kesinleşmiştirzaten şirket ne diyor cevap verilmiştir diyor.spk görüşmemizde bu son hukuki süreç olduğunu bizlere ifade etmişti

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam aynen soylediklerinize katiliyorum. Altina imzami atiyorum. Sadece yil sonu olmayabilir 3-4 ay daha surebilir...

Ancak dediginiz gibi SPK sirketi cagri olayindan onceki donemine (brut takas, internet yasagi ve gozaltindan cikarma) getirmez ise...

Dediginiz gibi sirket finansal zorluga SPK kararlari neticesinde dustum biz yatirimcilar ise SPK ya guvendik 4- 5 yildir bekliyoruz diye bir suru davayla bas basa kalabilirler...

Onun icin hisseyi bu hale getiren kurum ve sirket bu isi cozmek zorundadir diye dusunuyorum. Ama zamani kestiremiyorum.... Cok uzun olmayacagi kanaatindeyim...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Söylediklerinize katılıyorum. Spk artık kervansaray yatırımcılarının lehine kararlar vermelidir ki verecektir de.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

4. Sayın cinali, bahsettiğiniz 35 milyonun başka bir sebeple oluştuğu çok çok açık. Bu kadar kafa patlatmaya gerek yok.
    Zira bu kadar aleni yani açık bir şekilde dışarıya para çıkarılmaz. Bunun başka birr sebebi olmalı, şirkete uzak olduğumuz için bilmiyoruz. Bakın spk 200 milyondan fazla para için açıklama yaptı. Hangimiz fark ettik bunu. Hiçbirimiz fark edemedik.
    Bizim gördüğümüz ss 3 milyon almış, başka biri 9 milyon borç almış falan filan. Bilançodaki ilişkili tarafları toplasanız 30 milyon etmez. Ama bakın spk 200 küsür milyon dan bahsediyor. Bu kadar açık bir şekilde olmaz bu işler.

5. Mantıklı bir izahı mutlaka vardır.

6.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku

yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    sayın cinali, bahsettiğiniz 35 milyonun başka bir sebeple oluştuğu çok çok açık. Bu kadar kafa patlatmaya gerek yok.
    Zira bu kadar aleni yani açık bir şekilde dışarıya para çıkarılmaz. Bunun başka birr sebebi olmalı, şirkete uzak olduğumuz için bilmiyoruz. Bakın spk 200 milyondan fazla para için açıklama yaptı. Hangimiz fark ettik bunu. Hiçbirimiz fark edemedik.
    Bizim gördüğümüz ss 3 milyon almış, başka biri 9 milyon borç almış falan filan. Bilançodaki ilişkili tarafları toplasanız 30 milyon etmez. Ama bakın spk 200 küsür milyon dan bahsediyor. Bu kadar açık bir şekilde olmaz bu işler.
    çok açıksa bir anlatda bizde cahil kalmayalım

Sayfa 430/964 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •