Sayfa 67/964 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. En son çağrı fiyatı ne kadar açıklandı arkadaşlar takip edemedim bilgisi olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by Alper42 Yazıyı Oku
    En son çağrı fiyatı ne kadar açıklandı arkadaşlar takip edemedim bilgisi olan var mı?
    2014 ile 2016 şubat veya mart ayına kadardı. Mahkemeye bildirilen ilk çağrı 1,66 iken sonra mahkemeye biz hesaplamada yanlış yaptık diyerek 1,13 olarak düzelttiler. 1,13 hesabına gore bugün 1,20 - 1,25 aralığında olmalı. Tabi neye güveneceğimize de şaşırdık . Ytd

3. 2000 lot satış verdim çok uzun aradan sonra tuhaf geldi. brüt takası kaldırsalar süper olurdu

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    2014 ile 2016 şubat veya mart ayına kadardı. Mahkemeye bildirilen ilk çağrı 1,66 iken sonra mahkemeye biz hesaplamada yanlış yaptık diyerek 1,13 olarak düzelttiler. 1,13 hesabına gore bugün 1,20 - 1,25 aralığında olmalı. Tabi neye güveneceğimize de şaşırdık . Ytd
    Yok hocam 1.13 hesabına göre şu an 1.37-1.38 oluyor. O kadar da değil öyle olsa kim çağrı yapar.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Arkadaşlar son gelişmeleri kapsamlı bir değerlendirme yapacak kimse yokmu özellikle sayın Frecell1998 ?
    Hocam oncelikle son gelen haberler mukemmel olmasada iyi haberler. SBK holding ve iliskili sirketlerden kurtulduk gibi gozukuyor. Yk ndaki uyesi haric... Onun da etik olarak istifa etmesi gerekir zaten.

Bunun neticesinde sirket buyuk bir beladan kurtulmus oldu diye dusunuyorum. Yk ndaki imza yetkilerinde ki degisiklige gelince... Vitrin degisti ama dukkanin icini doldurmak lazim diye dusunuyorum... Ins dukkanin icini doldururlarsa yani diger borclari yapilandirma, kredi anlasmasi gibi haberler gelirse... Sirketin onu tamamen acilacagindan sorun kalmayacak...

Ancak sadece vitrin degistirip baska amaclari varsa onu da yakinda anlariz.

Bu surecte onumuzde onemli iki haber bekliyoruz birisi danistay davasinin sonucu digeri 10 unda ki bilanco...

Bunlarin bana gore bir onemi olmamasina ragmen yatirimci kararini etkileyecektir.

Ama bu sekilde bir iki borc yapilandirmasi gibi iyi haberler gelirse 6 aylik bilanconun iyi gelecegini dusunuyorum.

Bu arada yeni vitrin yk degerleme veya buna benzer oz sermayeyi artirici kararlar alirsa bu da yaninda tatlisi olur..

Yani su anda tuneldeyiz ve uzaktan isik gorunuyor. Ama bu isik tunelin sonu mu yoksa trenin isigi mi gorecegiz...

Ben iyimser dusunuyorum. Ins da iyi dusenelim iyi olsun diyorum. Yeni vitrin yonetimin alacaklari kararlari da ilgiyle bekliyorum.

Hukuki mucadelesini surduren grubumuzun... Davalari devam etmekte ins burada da delillendirme calismalari mah. Devam etmektedir. Ilk sonucu da gk davamuzda alacagimizi dusunuyoruz.

Hepimiz icin ins hayirlisi olur...

Not: 29'uda Lara otelin icradan satisi var. Iptal olursa ve anlasilirsa bu haber mukemmel olur...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 67/964 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •