Sayfa 78/964 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 617 - 624 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    hayır , yarın İSKENDER var

Yazı Makaslanmış...
    Yarın dönerrrrrr. Ytd.

2. Topik sessiz herkes sattimi...

3.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    dönse ne yazaaaaaaaaaar dönmese ne yazaaaaaaaaaar illa ukala ukala cevap vermek zorunda mısın? kendi kendince oynayıp durursun kendini de adamdan zanırsın. 4 yıldır bu forumda ne ettiiiiiiiin 4 yıl geçti neyi başardın. anca boş boş gonuştun durdun. senin geçmişin gara

4. 4 yıl boyunca aslanlar gibi dimdik duran ky ile baş edemedin , 4 yıl geçti avucunu yaladın şimdi yeni girenlerle işte böyle karşılıklı atışır kendini avutursun. biraz adam ol, adam gibi davran. şirket senin gibi kıvırtan şirket değil bak adam gibi dosdoğru hedefine kitlenecek sen de işte böyle arasına zilkeleme hevesi ile hemen foruma damlar ukalalığa başlarsın. sizin gibilerin ne bu dünya da ne de diğer köyde yatacak yeriniz yok. aldığınız ve almaya meyilli olduğunuz veballerin bedelleri için zevkle sıraya girmiş gibisiniz.
    Son düzenleme : hasson34; 09-05-2017 saat: 22:55. Sebep: düzeltme

5.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Anlaşılıyor ki hissen yok ve kuyruk acısıyla birilerine laf geçirmeye çalışıyorsun.Belli ki insanlıktan nasibini almamışsın.Utanmalısın ki burada yıllardır bekleyen yatırıcılarla hissenin artmayacağı yönünde dalga geçiyorsun.Son olarak ne yazik ki senin gibi kof adamlardan her yerde çok var.

6. 686 bin lot işlem oldu. Gelecek yoksa !, kim neden alsınki?...ytd....

7. bende biraz alış yazdım bakalım, öğlen tabandan daha çok alış olur tahminimce

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Tabanda ne kadar vardı iyikide bu hisseye hiç bulaşmamışım kaçan balığı illa yakalamaya çalışırsan sen balıgı yakalayana kadar büyük balıklara yem olursun
    Şimdi alınırmı onu düşünmek lazım bu kervana bikez girmedim 0,30 larda yakalayamayınca bıraktım sadece izledim

Sayfa 78/964 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •