Sayfa 133/964 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bu sektörlerin olumsuz bir durum içinde olduğu yönünde sadece kendizin yorumuylamı karar vereceğiz? Nereden biliyorsun bu sektörlerin olumsuz bir durum içinde olduğunu.Yıllarca kredi istihbaratı yapmış ve son 10 yıldır banka müdürlüğü yapmış biri olarak söylüyorum ki değerlendirmeniz tamamen yanlış ve algı üzerine.Kgf vasıtasıyla bankalardan firmalara 160 Milyar tl ever eski parayla 160 katrilyon para akışı oldu.gidip g.menkul alanda oldu, yüksek faizli borçlarını kapatıp düşük faizle kredi çeken de ve turizm yatırımı yapmak üzere kredi kullanan da.sizi izliyorum kendi boş bilgilerinizi sektörün bilgisi yada genel kabul edilmiş bilgiler gibi sunuyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Her nekadar olumlu portreler çizilerde reel sektörün içine girip bakıldığında bşr çok sektör olumsuz durumda.

Gayrimenkul ve turizm piyasaları en olumsuz trend içinde. kervn ı en çok ilgilendiren ise bu iki sektör.

uzun süredir devam eden olumsuz ekonomik siyasal trend orta vadeli aynı trende kalırsa dovlz cari açığını çık ciddi hissettirebillr. Orta badede dovlzde patlama olabillr. Buda şirketşn en hasas noktası.

Şirketin özkaynaklarından kusa dönemli ciddi miktar likit oluşturup bu dovlz borçlarını önemli kısmını eksiltmeli, kalanıda lira bazında borca çevirebilmeli.

Bunun içinde yatırımcılar GK da ortaklık lehine bir yönetim çıkarabilmeli. Ancak böyle bir yönetim ortaklık faydasına güvenilir icralara girer.

Daha önce Patronlar yeni yönetim yeni anlayış sloganıyla yükseltiler ama Danıştay çıkan sonuçla kazanılan büyük zamandan dolayı, tekrar tilkici fabrika ayarlarına dönme olasılığıda var.
    sen neyin kafasını yaşıyorsun. senın yazını okuyan birisi de şirketin tek sorunu sektörel kriz zanneder.biz de hırsız çok . ve birde hırsız yalakaları çok

3. Erkanarda rumuzlu katılımcıya aynen katılıyorum.prometheus denen katılmcı burada son 15 gündür gizli bir ajandanın bir sayfası gibi davranışlar içinde.umutsuzluk ve olumsuzluk pompalıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Her nekadar olumlu portreler çizilerde reel sektörün içine girip bakıldığında bşr çok sektör olumsuz durumda.

Gayrimenkul ve turizm piyasaları en olumsuz trend içinde. kervn ı en çok ilgilendiren ise bu iki sektör.

uzun süredir devam eden olumsuz ekonomik siyasal trend orta vadeli aynı trende kalırsa dovlz cari açığını çık ciddi hissettirebillr. Orta badede dovlzde patlama olabillr. Buda şirketşn en hasas noktası.

Şirketin özkaynaklarından kusa dönemli ciddi miktar likit oluşturup bu dovlz borçlarını önemli kısmını eksiltmeli, kalanıda lira bazında borca çevirebilmeli.

Bunun içinde yatırımcılar GK da ortaklık lehine bir yönetim çıkarabilmeli. Ancak böyle bir yönetim ortaklık faydasına güvenilir icralara girer.

Daha önce Patronlar yeni yönetim yeni anlayış sloganıyla yükseltiler ama Danıştay çıkan sonuçla kazanılan büyük zamandan dolayı, tekrar tilkici fabrika ayarlarına dönme olasılığıda var.
    Hocam ne yapmaya calistiginizi ben de anlamis degilim. Birsuru rumuz kullaniyorsunuz simdilik hatirladigim... boratimur, Derry, Zya9, burada1prometheus

Hepsinde farkli seyler yaziyorsunuz. Art niyetli olmadiginizi dusunmek istiyorum. Ama lutfen artik herkes herkesi taniyor. Rumuz degistirerek saklanabilecegimizi dusunmeyelim artik. Hem nalina hem mihina vurmayalim hocam...

Diger koylerde de gk da ky nin birsey yapamayacagini iddia etmissiniz. Unutmayin ki bu ky birlik beraberlik icinde hukuki olarak bir cok seyi basarmistir...

Buralarda fazla yazmasakta her yazilani takip ediyoruz hocam

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. kervansaray holding için mali analiz gibi lakırdı yapanlar zaten iyi niyetli değillerdir. Afedersiniz ama en gerizekalı biri çıksa ve kervansaray yönetim kurulu başkanı olsa , 140 milyon zarar ettiremez. şimdi birileri 4 yıldır yok mali tablolar şöyle de yok bilanço sürekli zarar da. yahu arkadaş şirketi yönetenler alavere dalaverecinin önde gidenleri değil mi? danıtay 13. dairesi bi türlü kararı imzadan geçirmiyor , şirket avukatı çıkıyor ve karar sonucu şirket lehine çıkarsa her şey güzel olacak diye beyanat veriyor ve avukatın açıklamasının ertesi günü danıştay şirkete hediyeyi veriyor, çağrı zorunluluğu yoktur ve avukatın dediği gibi herşey şirket lehine iyi olacak diyora getiriyor adeta. Bu hissede ky üzerine oyun kuranların cümlesine bedel ödettirilmeden çıkmak yooooooooooook. laga luga edenler de bedelin alasını ödeyeceklerdir. ve şimdilerde şirket avukatı istediğini alınca evet şirket lehine her şey güzel olacak işler nasılsa o gerek şirket yetkilileri gerekse avukatlarının icraatleri ile herşeyi güzel ediyorlar, ama şirket lehine. ky yi nasıl sömürürüz tezgahı adeta sahnelenmiş ve işliyor. ky alayınıza çaksın ok mi?

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam ne yapmaya calistiginizi ben de anlamis degilim. Birsuru rumuz kullaniyorsunuz simdilik hatirladigim... boratimur, Derry, Zya9, burada1prometheus

Hepsinde farkli seyler yaziyorsunuz. Art niyetli olmadiginizi dusunmek istiyorum. Ama lutfen artik herkes herkesi taniyor. Rumuz degistirerek saklanabilecegimizi dusunmeyelim artik. Hem nalina hem mihina vurmayalim hocam...

Diger koylerde de gk da ky nin birsey yapamayacagini iddia etmissiniz. Unutmayin ki bu ky birlik beraberlik icinde hukuki olarak bir cok seyi basarmistir...

Frecel1998 hocam çok doğru yazmışsınız...elinde hissen varsa niye kötülersin. Yoksa niye bu kadar emek verirsin. Gel destek ver insanlara. Sinra hep birlikte avlayalım Tilkiyi.

7.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku

Harika bir yorum kabiliyetiniz var, harika tespitleriniz var. Öyle görülüyoi bazı Kervn yatırımcılarının yazılanı yüksek algılama yorumlana deşifre etme kabiliyetine karşı operasyoncuların amaçlarıma yönelik burda whatsapp ta veya başka bşr yerde yazılanlarla asla bir sonuç alınmaz. burda whatsapp heryerde yazılanı çizileni hemen süper yorumlayıp süper deşifre edebiliyorlar. Bu sağduyuyla bu yorumlama ve deşifre etme kabiliyetitle her zaman herseyi başarmaları mümkün. Bizlerede yolları açık olsun demekten başka birsey düşmez artık.
    Son düzenleme : 1prometheus; 15-06-2017 saat: 15:59.

8. çevir kazı yanmasın

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 133/964 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •