Sayfa 491/964 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Amin. ALLAH büyüktür.
    Ve sabredenlerle beraberdir.(.... bakara 153)

2.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Kervan mağdurlarıda paralarını zararsız kurtarıpta Bursa/Uludağ hadi LÜKS diyelim en azından çoluğu çocuğu ile Ilgazmı olur Erciyesmi bilemedin Sarıkamış ikinci veya üçüncü derecedeki Kayak merkezlerinde tatil yapmalarını nasip et Allahım. Hadi Kervn mağdurları yıllardır bir tatil bile yapamazken yapanlarıda takip etmeyi ihmal etmeyin etmeyelim. Kış tatiline bu yıl yetiştiremezsinizde bari yaz tatiline elimizdeki kervanlardan kurtuluruz.
    İnşallah bir an önce diyelim. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Biraz daha detay verseniz
    Az daha detay verse forumdaki herkes kervancı olur
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

4. ALTIN ÖĞÜT: Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Formun başında böyle bir yazı var ne kadar doğru? Burda yazanlar babamın oğlu mu bize bilgi vercek. Geç bu işleri...

5.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Noldu bürüt işi ? Bülten boş.
    Burda kimse kimsenin babasının oğlumuki bu sorunuza cevap versin...!!!!!! Değilmi ama bu soru çok saçma olmuş !!! Bunun cevabını SPK ya soracaksınız...!!!!!!!!!

6. Hissedeki beklenti bilanco ve aarel ile anlasma olduguna gore anlasmaya kadar baskilayip sonra hareketlenmeye baslayacak?beklenti nedir ustadlar?

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Yakın zamanda takip etmemiz gereken önemli haberler:
    1- brüt takas ve internet yasağının kalkması(gözaltı değil)
    2-arell bank anlaşma haberi
    3- bağlı ortaklardan bir veya ikisinin arsa satış veya fabrika satış haberi.
    19 aralık 2017de yazılmış bir yazı.
    Buna birde bilanço beklentisi eklendi. Gerçi bu yukarıdaki 3. Maddeye bağlı.

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Parayı her değerden üstün tutan ve bütün duyguları ile zekasını paraya kitlenmiş olan kervancılar varsa, yaptığın yargılar onlar için geçerli olabillr.

Areal bank ı dolandırna tekniklerini açıklayan ve her zeka seviyesi buna yeten yatırımcıların yönetimle saf tutması gerektiğini empoze etmeye çalışanlar yatırımcı aydınlatma uzmanlarının diğer bazı tekerlemelerinde aşağıda;

“Şirket yönetimin dolandırıcılık yapacak mış ta Areal bankı dolandıracak mış ta biz yatırımcılar bundan fayda sağlayacakmışız. Onun için bu şirket yönetimine bu dolapları çevirmeleri için işlerini kolaylaşturnak gerekiyormuş!” Bak hele!

“Şirketin uğradığın bütün zararların sorunlusu spk ve spk karalarıymış”

“Eğer bir çağrı olayı güvende çıkarsa şirketin önü açılırmış, hlsse flyatı ise uçarmış”

“şirket yönetimi çok çırpınmış şirket için ana ne yapsınlar, şirket gayrimenkulleri üzerinde ipotek olduğu için bu dört yılda bu gayrimenkullerin makul fşyatkaedan satılama olanağı yokmuş, onun içim bazıları kelepire satılmış veya icralara düşüp kelepire eksen çıkma aşamasına gelmiş”

“Şirket gayrimenkulleri üzerinden yeniden ipoteklemelerle refinansman sağlanamazmış, bu gecen dört yılda böyle bşr şey mümkün olamaz mış”

“Spk kararlarından dolayı tahsisli sermaye artışıyla ortaklıklar kurulup flnans kayağın sağlanıp bütün borçlar bertaraf edilemezmiş” bak hele, neler neler biliyorlarlar mış

Yatırımcıları arkalarına takmışlar ve bu gibi değerli bilgilerle yatırımcıyı güdüp yön veriyorlar diledikleri gibi yola devam! )
     Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Kim demiş bunları? Kaynak var mı. bu forumda ne benim yazdıklarımda nede başka kişilerin yazdıklarında
    Böyle laflar okumadım ben. Kimlerle görüşüyorsun bilmiyorum ama bence görüşme. Aklınız karışmış sizin.benim gibi tek tabanca takılın rahat edersiniz. Size ne arell banktan yav. Ne yapacaksa yapsın sanki engel olabilecekmisin.
    Hatırlatayım dedim. Öyle iftira atmakla olmaz.

Sayfa 491/964 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •