Sayfa 57/964 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 449 - 456 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sayin Ferit Bey o akbabalarada o kargalarada hatta kendi aga babalarinada soyle...

Ölümü gosterip bizi sıtmaya razi edemezler...

Onun icin kimin ne plani varsa ky yi de plana dahil etsin yoksa 200 kisi 50 milyona yakin hisse ile

Butun hukuku haklarimizi kullandik, kullanacagiz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendilerince örtülü şekilde yatırımcıyı küçümsemeler, fitne çıkarmaya çalışmalar ve olumsuzluklar estirerek yatırımcıları demorilize etme çabaları. Bunu yaparken yatırımcı yandaşıymış pozu vererek etkiyi yükseltmeye çalışıyorlar o yüksek zekacıklarıyja

Tabi empoze etmeye çalıştıkları en stratejik durum "Kargagiller ile akbaba birlikte iş tutmuyorlar, kargagiller çok iyi niyetli yeşil vadinin haklarını koruyorlar ama akbaba yağmacılık yapıyor

Bunun yanısıra Kargagiller ile akbaba yeşil vadideki varlıkları birlikte uyguladıkları stratejilerle anlaşmalı paylaşımlar dahillinde sarı vadiye taşıdıkları düşüncesinden insanları uzaklaştırmak için de özel bir çaba sarfediyorlar.

Hatta dolaylı olarak yeşil vadi ahalisine sürekli yeşil vadiyi akbabadan koruyan çok iyi niyetli ama biraz beceriksiz olan karganın yanında yer alması ve kargagiller ile dayanışmaya girmesi telkini de veriliyor

Bu algının ve bu çabanın temelinde yatan, tosun paşa nın kargagiller ile akbaba dayanışarak yeşil vadiyi yağmaladığı konusunda başlattığı hukuksal süreç olabilir. Ne de olsa işin ucunda kargagiller ile akbabanın piyasa dolandırıcılığı ile cezalandırılma olasılığı var! Bu olasılığı minimize etmek için yeşil vadi ahalisinin desteğine ulaşarak kamu algısını lehlerine dönüştürmenin hukuksal sonuca etkisinin göz önüne alınmış olabilir.

Kargagiller ile akbabaların figuranları yeni maskeler ve costumlerle, farklı mimik ve jestlerle yeni yeni rollerle sahnede yerini alıyorlar. Bakalım bir sonraki sahnede ne sergilenecek!?
    Son düzenleme : 1prometheus; 07-04-2017 saat: 01:11.

2. İlhan Bey Feritbey'in kendisini özgürce ifade etme hakkına saygı duyulmasını istemiş olmam nedeniyle beni hiç tanımadığım bir insana yakın olmakla suçluyosunuz.

ilk baştan beri bizleri gruba davet eden sizdiniz; dolayısıyla "Bize bilgi verilmiyor" diye sizi suçlayıcı birşey söylediğime ihtimal vermiyorum, yanlış anlaşılma vardır muhakkak

Gruptan kimse aramadı diyosunuz; arama var ise de Feritbey ve avanesi tarafından yapılmıştır diyosunuz.

Ben siz aradınız ya da Feritbey'in ve bağlantılı olduğu kişiler aradı demedim zaten. İnsanları kim arıyor bunu merak ettiği söyledim. Bir duyum sebebiyle arayan kişinin ismi Yönetim listesinde var mı diye sordum.

Sonuç olarak Feritbeyin bir iddiası var; şayet bu doğru değilse çıkar bu iddiayı yalanlarsınız ve karşı taraftan bunu kanıtlamasını istersiniz. Feritbey iddiasını somutlaştıramazsa zaten müfteri durumuna düşer.

Bu durumda da kimse Feritbeye neden yükleniliyor,neden hakaret ediliyor demez zaten.
    Son düzenleme : mamadov; 07-04-2017 saat: 02:47.

3. Sayın mamadov gerekli açıklama yapıldı ama siz halen yazılanları es geçip şeyleri tekrar ediyorsunuz.

Arayan kişi den bahsedip listede var mı diyorsunuz arayan kişi kim diyince başkasından duydum kim olduğunu bilmiyorum diyorsunuz. Kim olduğu hatta var olup olmadığı belli olmayan birini listede var mı yok mu diye nasıl kontrol edecekler? Söylediklerinizin hiç biri net değil maalesef.

Forum a da anlaşılan sırf ferit bey rumuzlu arkadaşı savunmak için üye oldunuz sanırım.

Ayrıca daha önce ferit bey in yazdıklarından da alıntı yaptığımız yazılarda bile ferit bey rumuzlu kişinin ky topluluğunu alenen aşağılayıcı cümleleri ortada iken bunu da es geçip halen özgürce ifade etme diyorsunuz.

Bu konuda size söyleyecek birşey bulamıyorum.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Sayın mamadov gerekli açıklama yapıldı ama siz halen yazılanları es geçip şeyleri tekrar ediyorsunuz.

Arayan kişi den bahsedip listede var mı diyorsunuz arayan kişi kim diyince başkasından duydum kim olduğunu bilmiyorum diyorsunuz. Kim olduğu hatta var olup olmadığı belli olmayan birini listede var mı yok mu diye nasıl kontrol edecekler? Söylediklerinizin hiç biri net değil maalesef.

Forum a da anlaşılan sırf ferit bey rumuzlu arkadaşı savunmak için üye oldunuz sanırım.

Ayrıca daha önce ferit bey in yazdıklarından da alıntı yaptığımız yazılarda bile ferit bey rumuzlu kişinin ky topluluğunu alenen aşağılayıcı cümleleri ortada iken bunu da es geçip halen özgürce ifade etme diyorsunuz.

Bu konuda size söyleyecek birşey bulamıyorum.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki kardeşim size sorayım.. Sn İdüz telefonla birilerini arayıp danıştaydan karar olumsuz çıktığı bilgisini paylaştı mı?

Bu bilginin yanı sıra hisselerin tamamının küçük yatırımcı da olduğu bilgisi de paylaşılırsa burada yapılmak istenen sizce ne olabilir?

Sonuç olarak danıştaydan olumsuz karar çıktığına da; hisselerin tamamının KY'de olduğuna da inanmıyorum; sadece bu bilgiyi grup içinde yayan kişiler olduğu yönünde duyum almıştım; bakın şimdi isim de paylaştım. Birileri emin olmadan bu bilgileri yayıyorsa kimse kusura bakmasın ben burada art niyet ararım.

Ama siz sanrılarınızla hareket ediyosunuz, daha önce İlhan Bey Feritbey'e yakın olmakla suçladı; siz de Feritbeyi korumak için uye olduğumu söylüyorsunuz. Kardeşim daha önceki nickimde bedrettin idi; hisse.net tüm nickleri iptal edince bende yeni uyelik almak zorunda kaldım. Ne zaman üye olmuşum ilk mesajı ne zaman atmışım görebilirsiniz.

Şimdi Ben Feritbey'i tanımadığımı, kendisini hiç görmediğimi, telefon numarasını dahi bilmediğimi söylüyorum; kendisine forumda tanışmak için iki mesaj gönderdim bunun dışında kendisiyle herhangi bir bağlantım yoktur.

Bu açıklamadan sonra beni Feritbey'le bağlantılı bulan iddiasını ispat etmez ise ŞEREFSİZ'dir.

*Bu arada İdüz Bey'in aradığı kişinin ismini tüm samimiyetimle bilmiyorum,1 ay kadar önce malını satarak whatsapptan grubundan çıkan birini gruptaki telefon numarasından aradım ve kendisinden bu bilgiyi aldım. Bu olaydan bir hafta kadar öncede hisse.net te benzer duyumları aldığını söyleyen birinin yazıları silindi; Feritbey de aynı konuyu açtıktan sonra benzer baskılar kendisine yapıldı; konuya müdahil olma sebebim budur.

5. Agzimi bozma benimm benim. tlf orda arar ne derdin var sa konusursunn bastan beri olumsuz duydum diye grubada beni ariyan herkese le bunu paylastimm ama bir duyumdur dedimm kesin bisey yokk arakadaslar dedimm amacin nee senin

6.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Peki kardeşim size sorayım.. Sn İdüz telefonla birilerini arayıp danıştaydan karar olumsuz çıktığı bilgisini paylaştı mı?

Bu bilginin yanı sıra hisselerin tamamının küçük yatırımcı da olduğu bilgisi de paylaşılırsa burada yapılmak istenen sizce ne olabilir?

Sonuç olarak danıştaydan olumsuz karar çıktığına da; hisselerin tamamının KY'de olduğuna da inanmıyorum; sadece bu bilgiyi grup içinde yayan kişiler olduğu yönünde duyum almıştım; bakın şimdi isim de paylaştım. Birileri emin olmadan bu bilgileri yayıyorsa kimse kusura bakmasın ben burada art niyet ararım.

Ama siz sanrılarınızla hareket ediyosunuz, daha önce İlhan Bey Feritbey'e yakın olmakla suçladı; siz de Feritbeyi korumak için uye olduğumu söylüyorsunuz. Kardeşim daha önceki nickimde bedrettin idi; hisse.net tüm nickleri iptal edince bende yeni uyelik almak zorunda kaldım. Ne zaman üye olmuşum ilk mesajı ne zaman atmışım görebilirsiniz.

Şimdi Ben Feritbey'i tanımadığımı, kendisini hiç görmediğimi, telefon numarasını dahi bilmediğimi söylüyorum; kendisine forumda tanışmak için iki mesaj gönderdim bunun dışında kendisiyle herhangi bir bağlantım yoktur.

Bu açıklamadan sonra beni Feritbey'le bağlantılı bulan iddiasını ispat etmez ise ŞEREFSİZ'dir.

*Bu arada İdüz Bey'in aradığı kişinin ismini tüm samimiyetimle bilmiyorum,1 ay kadar önce malını satarak whatsapptan grubundan çıkan birini gruptaki telefon numarasından aradım ve kendisinden bu bilgiyi aldım. Bu olaydan bir hafta kadar öncede hisse.net te benzer duyumları aldığını söyleyen birinin yazıları silindi; Feritbey de aynı konuyu açtıktan sonra benzer baskılar kendisine yapıldı; konuya müdahil olma sebebim budur.
    Hocam yapmayin grupta en az yuzlerce kez hem olumlu hem olumsuz duyumlar oldugunu bizim icin onemli olanin resmi kararin aciklanmasi oldugunu yazdik...

Yani kim neyi amaclamis olabilir. Amacimiz belli degil mi???

Kendi gozlerinizle gormediniz mi ne kadar ugrastigimizi...

Iki kisinin arasinda gecen bir konusmanin ki herkes kendi capinda analiz yapiyordur. Bunu gruba mal etmeniz ne kadar etiktir. Ki kimden duydugunuzu bile hatirlamadan.

Biz grup olarak hedefimizi belirledik ve o yonde calisiyoruz iyi sonuclarda aliyoruz bknz Bodrum otelinin satisi

Bu durumlarin her ihtimali grupta yazilip karsiliginda neler yapildigi ve yapilacagida paylasiliyor...

Yani ben inanmiyorum bunlarin paylasilmasinda sizin gibi bir sonuc cikaran baska bir arkadas olacagina...

Bu kadar yogun gundemimizin oldugu bir donemde bu kadar basit seylerle bizi uzmeniz gercekten esefle izliyorum hocam...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. yola çıkarken ya herro ya merro dedik.kim ne söylerse söylesin bu saatten sonra tiiiiin

8.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku

Gurupta herkes sustu soracağını sor dendi sana. Ama sen hala sana sorayım buna sorayım peşindesin. Açıkça amacını söyle de bilelim. Bu duyum heryerde her platformda konuşuldu. İsmail bey de her arayanla bu konuyu konuştuğunu söylüyor. Ama sen onun aradığını iddia edip duruyorsun. Hem de kim olduğunu bilmediğin bir adamdan. Gurupta 200 kişi varken sen Guruptan ayrılmış ismini bilmediğin adamı arayıp neyi merak ettin? Ama hala kopamıyorsun Guruptan nedense

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 57/964 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •